X - בוקס (או סיפורו של גור שלף) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X - בוקס (או סיפורו של גור שלף)

maverick

Recommended Posts

כולם בוודאי שמעו על סיפור התקרית שהייתה לגור שלף בה הוא היכה אוהד הפועל ת"א שהקניט אותו.

בכל מקרה הפרשה הסתיימה (לפחות במישור של איגוד הכדורסל) בכך שגור הועמד לדיון משמעתי שתוצאותיו, שעל פי השמועות, ידועות מראש.

גור יוותר על סרט הקפטן למשחק אחד (שצריך לותר על התפקיד בלי קשר) במשחק הנבחרת וירצה 200 שעות של עבודה קהילתית.

והדבר הכי מצחיק הוא שהוא (זוכרים, זה עם הבוקסים) יוביל קמפיין נגד אלימות. זה כמו שוענונו יוביל קמפיין לשמירה על ביטחון שדה.

איך אמרו פעם: "רק בישראל".

אהה כן, עוד דבר עצוב מאוד הוא שגור הנדיב וגדול הנפש לא התנצל אפילו פעם אחת בפני אותו אוהד שהיכה. נו טוב אולי כשייצא לו כסף מהארנק בתביעה האזרחית הוא יתנצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גור שלף הוא אדם אינטיליגנטי ולא אלים לפי דעתי. אותו אוהד "תמים" שאותו הוא הכה ישב ביציעים וכל המשחק קילל אותו ואת אביו המנוח. דבר כזה יכול לעלות לכל אחד על העצבים. בהתחשב בזה שזה אירוע חד פעמי, אני לא הייתי עושה דבר בקשר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גור שלף הוא אדם אינטיליגנטי ולא אלים לפי דעתי. אותו אוהד "תמים" שאותו הוא הכה ישב ביציעים וכל המשחק קילל אותו ואת אביו המנוח. דבר כזה יכול לעלות לכל אחד על העצבים. בהתחשב בזה שזה אירוע חד פעמי, אני לא הייתי עושה דבר בקשר לזה.

מזל שהמשטרה לא חושבת כמוך. אחרת הם היו משחררים את כל ה"אינטיליגנטיים" שהואשמו בעבירות אלימות. "בוא נשחרר אותו כי הוא פרופסור רם מעלה...". נו בחייך זה הרי לא טיעון רציני. אינטיליגנציה לא מעידה על שום דבר והיא בטח ובטח לא אינדיקציה להקלה בנסיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לאינטלגנציה, אני תומך לחלוטין בגור שלף במקרה הזה, בלי קשר למי אני אוהד (שזה אף אחד כי אני לא מתעניין בספורט, הזה לפחות :P ). הוא התנצל בפני האוהדים עצמם, והם היחידים שמגיע להם התנצלות. אני בטוח שאם ארוע אחרי ארוע היו אומרים דברים שליליים עליך ועל אביך המנוח, היית גם מגיב. באיזו זכות הם בכלל התחילו? כמובן שזה רק משחק, והם רק אומרים סיסמאות. אז שלא יתפלאו כשזה מה שקורה, כל הכבוד לו והלוואי והשופט יפסוק לטובתו או במינימאליות בתביעה האזרחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא של גור שלף מת לפני זמן קצר מאוד. האוהד האידיוט הזה אמר: "אבא שלך בקבר! אבא שלך בקבר!". כמובן שבן אדם במצב כזה הוא רגיש מאוד. ואנחנו יודעים שהוא התעפק הרבה לפני שהוא קפץ על אותו אוהד. לכן אני חושב שהעפם גור שלף צדק, ולא האוהד האידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר למה שהוא צעק!

הוא אוהד התפקיד שלו להוציא את השחקן של הקבוצה השנייה מהריכוז!

לך למשחק כדורגל ותראה מה הולך שמה! מה יעשו השחקנים? ירביצו להם?

אפילו שאני יודע שגור צודק אבל עדיין אין שום סיבה לקפוץ על אוהד!

למה שבמגרש מלא אוהדים צועקים הוא לא קפץ על האוהדים שצועקים לו את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרים דומים וקשים יותר קרו לסלים טועמה והוא ידע לעמוד בהם.

אפילו בדרבי, כשהוא כבש את ה1-0 בגול ממצב נייח, אחרי המשחק הוא אמר שהוא היה שמח 'בין השאר בשביל להשתיק את הקהל שלהם שכל הזמן קילל אותי')

לא שאני מאשים מי-יודע-מה את גור, אבל מה לעשות.

ולאוהד שקיבל, when you play with fire, you get burned.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הם אמורים להפריע לקבוצה השניה ולעודד את הקבוצה שהם אוהדים - אבל יש גבול לכל דבר.

לצעוק שהם גרועים ואפסים, מילא. לצעוק קללות - עוד אפשר לסבול. אבל כאומרים משהו על אבא שלך שמת לא מזמן ושלא עשה לאוהד הזה שום רע (לא שהקבוצה היריבה עשתה, אבל הם נגד הקבוצה שהוא אוהד, אפשר להבין את זה) - זה כבר נקרא לעבור את הגבול.

ואגב, הוא צעק לו שאבא שלו מתהפך עכשיו בקבר (אבא שלו היה בהפועל.. אם אני לא טועה? לא מתעניין בכלל בכדורסל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה

אבא שלו שיחק בהפועל והבן משחק במכבי

אז הם אומרים שהוא בוגד שהוא צריך לשחק בהפועל

אין שום צדק למה שגור שלף עשה! זה המשחק זה האוהדים! הוא חיי בישראל לא באנגליה ששמה מנומסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-NHL ראיתי כמה וכמה פעמים שהשחקנים עולים ליציאים וכמעט הורגים את האוהדים... הם לא עולים לבד שם, אלא עם חבר טוב מהקבוצה.

בכל מקרה, אני חושב ש-שלף צודק מאוד במקרה הזה.. אני בדעתו של Ewingum.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה

אין שום צדק למה שגור שלף עשה! זה המשחק זה האוהדים! הוא חיי בישראל לא באנגליה ששמה מנומסים!

אגב סוניק יש לך טעות מרה. האוהדים האנגלים הם בין האוהדים האלימים יותר. אני מניח (לפי החתימה שלך) שאתה רואה כדורגל ובטח שמעת על החוליגניות של האוהדים האנגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא שמעתי

שאני רואה משחק אנגלי

אתה רואה אותם יושבים ומעודדים!בלי גדרות!

אבל עדיין זה לא משנה אסור היה לו לעשות את זה! הוא אוהד מה ציפת שהוא יצעק! משהו שיעזור לשחקן או שיעצבן את השחקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אלימות לעולם אינה הפתרון.

2. אין שום הצדקה להתנהגות של גור שלף.

3. כשחקן הוא בינוני מינוס.

4. אני לא מעריך אותו (לא שזה מזיז לו).

5. נמאס מאוהדים טיפשים - חוליגנים שכל מה שהם עושים זה לקלל ולאיים.

6. לא מגיע לו להמשיך ולהיות קפטן.

7. גם גור שלף הוא אדם.

8. האוהד הזה אינו עושה רושם של מסכן.

9. שניהם צריכים להבין - DON'T DO THE CRIME IF YOU CAN'T DO THE TIME

10. משום מה איש מהם אינו נתפס כקורבן בעיני. - ע"ע סעיף 9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה

אז מה אם אבא שלו שיחק בהפועל , אולי נוציא אותו להורג וזהו.

האוהדים באנגליה מנומסים :lol: you kill me

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...