יום חרא - literally - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום חרא - literally

Ewingum

Recommended Posts

היום היה אמור להיות לנו טקס של קבלת תעודות זהות. אז כל השכבה התכנסה באמפי, ישבנו, והיה קצת ריח מוזר באוויר. לאט לאט הריח התגבר, עד שהסירחון היה בלתי נסבל והרבה תלמידים "ברחו" החוצה. אז אני יצאתי גם ואז חזרתי, ועליתי לקומה מעל ומהמדרגות ראיתי שכל הקומה התחתונה הייתה מוצפת ב.... (רמז, זה היה נראה כמו בוץ אבל זה לא היה כמו בוץ והסריח בצורה נוראה). מה שקרה זה שהתפוצץ צינור ביוב מתחת לבית ספר וכל הקומה התחתונה הוצפה בחרא ;D ואז איזה מורה התעלפה ופרפרה או משהו כזה ובא אמבולנס לחצר, עם כל האורות במתכונת חירום והכל, היה מגניב :elkgrin:

סירחון סירחון, אבל לא ביטלו לנו שיעורים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה חבר שלי הביא לשיעור מתמטיקה 2 פצצות סירחון ופוצץ אותם מתחת לשולחן של המורה, כמובן שלא למדנו באותו שיעור. את החבר שלי תפסו אבל הוא המציא סיפור שילד אחד נתן לו חבילה שהוא לא ידע מה יש בה ושהוא רץ במסדרון החבילה התפוצצה לו בתוך הכיס ואז הוא גילה שזו הייתה פצצת סירחון, כמובן שהמורים הדפוקים האמינו לו ולא עשו לו שום דבר. בכלל הייתה לי כיתה ממש מגעילה שנה שעברה (כיתה ט') היה לנו "קיר סמכתות" שעליו ירקנו כל השנה עד שהוא הפך לירוק :puke: המורה שלי למתמטיקה ראתה את זה ונגעלה ואז היא קראה למחנכת שאמרה לה שהיא בדקה את זה וזה בסך הכל דבק מגע (תחשבו שהיא נגעה ביריקות) :bash: . יום אחד תלינו טמפון על הלוח (הרטבנו אותו וצבענו אותו באדום קודם) וזה נפל על אותה מורה למתמטיקה :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה חבר שלי הביא לשיעור מתמטיקה 2 פצצות סירחון ופוצץ אותם מתחת לשולחן של המורה, כמובן שלא למדנו באותו שיעור. את החבר שלי תפסו אבל הוא המציא סיפור שילד אחד נתן לו חבילה שהוא לא ידע מה יש בה ושהוא רץ במסדרון החבילה התפוצצה לו בתוך הכיס ואז הוא גילה שזו הייתה פצצת סירחון, כמובן שהמורים הדפוקים האמינו לו ולא עשו לו שום דבר. בכלל הייתה לי כיתה ממש מגעילה שנה שעברה (כיתה ט') היה לנו "קיר סמכתות" שעליו ירקנו כל השנה עד שהוא הפך לירוק :puke: המורה שלי למתמטיקה ראתה את זה ונגעלה ואז היא קראה למחנכת שאמרה לה שהיא בדקה את זה וזה בסך הכל דבק מגע (תחשבו שהיא נגעה ביריקות) :bash: . יום אחד תלינו טמפון על הלוח (הרטבנו אותו וצבענו אותו באדום קודם) וזה נפל על אותה מורה למתמטיקה :lol: .

מממממממממ....... זה החבר זה אני ;D

וזה היה ממש מצחיק, והיו עוד מלא סיפורים!

כמו נודים שהיו תוקעים ואיזה ילד אחד שהיה תוקע/מפריח כרוני אז המורה התקשרה אליו הביתה ודיברה עם ההורים שלו וסיםרה להם על זה- והמליצה להם מה לעשות....

נ.ב

הקטע עם הקיר היה ממש מצחיק כי אני ועוד כמה (בינהם יובל..) נשארנו לסייד את הקיר חחחחחחחח יענו את הסמכתות ווהיו כאלה שבלונות על הקיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם הקיר היה ממש מצחיק כי אני ועוד כמה (בינהם יובל..) נשארנו לסייד את הקיר חחחחחחחח יענו את הסמכתות ווהיו כאלה שבלונות על הקיר...

אני זוכר איך מישהו (זה היה יוני?) ניסה להוריד את הסמכתות עם שפכטל כדי שנוכל לצבוע והוא צעק "זה לא יורד" כמו משוגע. או שילד אחר שאת שמו לא אכתוב פה קפץ לתוך נחל של ביוב עם מלא ח*א (בסך הכל היה צריך להעביר רגל מעל זה אבל הוא היה צריך לסבך את זה עם קפיצה).

ימי החטיבה המאושרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...