מישהו כאן ראה את שר הטבעות2 בסינמה סיטי ? (צריך דעה על האיכות והסאונד) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו כאן ראה את שר הטבעות2 בסינמה סיטי ? (צריך דעה על האיכות והסאונד)

ice2k

Recommended Posts

שלום

אני מעוניין לנסוע לסינמה סיטי ברמת השרון כדי לראות את שני הצריחים מפני ששמעתי שזה מוקרן על מסך ענק עם אחלה מערכת .

עכשיו רגע לפני שקפצתי עם חברה שמעתי מחבר שלי ששני אנשים שונים שראו את הסרט שם בזמנים שונים (לפני שבוע ולפני שבועיים) אמרו לו שהסאונד באולם בסינמה סיטי גרוע - יש הרבה הפרעות וקפיצות - ממש מעצבן וזה שינה את דעתי.

אז לפני שאני יקפוץ מחר לראות את הסרט בקניון הזהב ליד ביתי - תגידו לי אתם מה אתם חושבים על הסאונד בסרט הזה שם ובכלל על ההקרנה של שני הצריחים שם - העיקר מי שצפה בשבוע האחרון..

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צפיתי בו שם יום אחרי שהוא יצא ובאופן כללי מאוד נהנתי, ולא רק מהסרט :)

לא היו שום קפיצות בסאונד - הסאונד דווקא היה מאוד מרשים ובסצינות מסוימות הבאסים פשוט הרעידו את האולם...

חוץ מזה, המושבים מזה נוחים ויש מקום לשים את הקולה (ב 18 ש"ח אתה מקבל שם דלי של פופקורן).

מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ....

טוב לדעת , אבל האנשים שלא נהנו מהסאונד צפו בו לפני שבוע אחד ולפני שבועיים השני , עד כמה שאני זוכר זה יצא בערך לפני 4 שבועות, אולי משהו נדפק מאז,

עוד מישהו שיכול לתת דעה בעניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שהאולמות הראשונים ממש טובים, אבל ממה שהבנתי הבעיה היתה בסרט זה , לא משהו כללי.

נו אני מקווה שמישהו שראה שם את הסרט לא מזמן יקרא את התרד ויגיד לי באמת אם יש בעייה איתו....

אני עוד חצי שעה שעה יזוז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב צפיתי בסרט - אמנם לא בסינמה סיטי - נראה כאילו כבר לא מקרינים את זה שם, אבל הסרט הזה באמת משהו, מאוד נהניתי, אחד הסרטים הכי מושקעים שראיתי כל דקה תענוג,זוויות צילום ושוטים ממש מדהימים ומרהיבים.

אני זוכר עוד שמהסרט הראשון כל כך היתי מרוצה עד כדי כך שקניתי את הDVD, ולדעתי השני היה הרבה יותר מרשים מהראשון, שבחים לפיטר ג'קסון הבמאי - אבל לא לפני שנצפה בסרט השלישי שמסיים את הטרילוגיה ;)

בכל מקרה למי שעוד לא צפה ורוצה לראות סרט זה שתי עצות:

1) אל תחשבו לראות אותו בלי לראות את הסרט הראשון - the fellowship of the ring.

2) מומלץ לקרוא את הספר "הוביט" (גם כן של טולקין) לפני , זה מוסיף המון ולא הורס כלום מהסרט.

תהנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי נא לא לפתות :)

אני רואה שאני צריך לחכות לאיזה סרט טוב כדי לצפות שם , ואני בטוח יעשה את זה :)

אבל תאמת לפני 6 שנים אם אני זוכר טוב היתי בקולנוע בהולנד, משהו ענק אבל ממש ענק עם אדיר, ראיתי שם את גברים בשחור.

מעניין אם המסך של הסינמה סיטי עולה עליו, כי הוא היה עד כדי כך ענק שמסך רגיל בארץ נראה כמו טלווזיה לידו.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כביש החוף, אחרי צומת גלילות לבאים מכיוון מת"א (מרכז הקניות ג'מבו)... יש ת'תחנת דלק, אתה לוקח ימינה ונכנס למרכז העושק הקולנועי הגדול במדינה.

אכזבה לשמה, והייתי באולם מס' 3, צפיתי בשר המצוצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את שני הצריחים בסינמה סיטי ואני לא ממליץ.

איכות התמונה לא היתה משהו איזה שלוש פעמים נקטע הסרט סתם ,וגם הסטריאו נפגע מדי פעם לפעם (שמעו רק בצד אחד )

הייתי באולם 6 וכרטיס עולה 38 שקל .

הסרט חבל על הזמן וואלה בא לי לראות אותו עוד הפעם, פיטר גקסון הצליח להעביר את הספר לסרט בצורה מאוד מוצלחת למרות שהוא שינה קצת מהספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...