שימו לב להתבטאות של אחת מבעלי המניות העיקריים של בנק הפועלים : - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימו לב להתבטאות של אחת מבעלי המניות העיקריים של בנק הפועלים :

udicol

Recommended Posts

s_s.jpg

שרי האריסון הלו היא בתו של אייל ההון טד אריסון ,מבעלי המניות העיקריים של בנק הפועלים שפיטר לאחרונה 900 עובדי בנק.

ציטוט מ- Ynet:

"שרי אריסון לפרץ: של נעליך מעל רגליך "

מסתבר שלמי שיש כסף , יש את האומץ להתנהג כמו אלוהים, או אולי האומץ לחשוב שהם אלוהים.

(או שזה היה הקריין בסרט "עשרת הדיברות")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מסתבר שהסאגה ממשיכה: רן רהב (דובר חברת אריסון השקעות) כותב לשלי יחימוביץ: "כשרעתך מעבירה אותך על דעתך חצי מדינה צריכה לרדת למקלטים" בעקבות הדברים שאמרה בפינתה באולפן שישי בערוץ 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

שוברת לבבות קטנה....

עקבתי אחרי הנושא , כאשר שלי יחימוביץ ראיינה את עמיר פרץ בגלי צה"ל באחד מימי השבוע שעבר. לתדהמתה היא שמעה את הסיפור בנוגע לכרזות שהיו צריכים להוריד בגלל איומי תביעות מצד משפחת אריסון .....

אח"כ הגיע סוף שבוע , והיא פשוט הסתמכה על השיחה (אני מאמין שהיא גם חקרה את הנושא ביתר עומק), וזה היה האייטם שלה.

אני בטוח שהתקשורת תדע לעשות עם משפחת אריסון את הדין (למרות שזה ממש לא תפקידה !)

אבל צריך להוריד אותה (את שרי'לה אריסון )מהר מהעץ והדימוי שכסף = הופך אותך לאלוהים, צריך להעלם במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

השבוע התאבדו 3 אזרחים בגלל קשיים כלכליים בפרנסת המשפחה.

מה הקשר לשרי אריסון? ובכן היום (יום רביעי) התקיימה ישיבה מיוחדת במשרד העבודה והרווחה על גל ההתאבדיות האחרונות.

ובכן בין המסקנות שלהם בוועדה: רק המעביד ישירות יפטר את העובד ללא שליחים, יש להמשיך ולהיות בקשר עם המעביד גם לאחר הפיטורין..

ובכן, עדיין מה הקשר ?

היא העמידה את הסטנדרט החדש של פיטורי עובדים. ובכן הפיטורים האחרונים של בנק הפועלים, הם (המנהלים ובעצם למה להאשים את הש.ג? גם היא אחראית ישירות למחדל הזה) נעשו בצורה קשה ובעייתית במיוחד.

כל המפוטרים נדרשו לעזוב במיידית את הבנק ונאסר על העובדים הקיימים ליצור קשר עימם.

לגברת העשירה ביותר בארץ - תתביישי לך.(וכאילו שזה יזיז לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה סתם נטפל אליה. אף אחד לא מפטר 900 עובדים לכיף, ואם באמת המשך העסקתם היה פוגע בצורה כלשהי בבנק הפועלים זה לא רק זכותה, כהנהלה (כחברה בדירקטוריון, כבעלת רוב המניות(?), לא יודע איך בדיוק ההנהלה מורכבת שם, זה גם לא ממש חשוב), אלא גם חובתה לשאר בעלי המניות בחברה. נכון, זה עצוב ש900 משפחות יותר עניות עכשיו אבל זוהי זכותה וחובתה המלאה של בנק הפועלים או כל חברה אחרת כחברה פרטית/תאגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא מושא לקנאה.

אבל באמת ! יש דרך לפטר 900 עובדים. ואפילו אמדוקס עשו את זה בצורה אלגנטית יותר (כמה שזה קשה!).

ואתה יודע מה?

שיביאו רופאים וניידת טיפול נמרץ לכל אותם אילה שקשה להם לקבל את הפיטורים.

יש דרך לפטר.

ומה שהם עשו בבנק הפועלים יזכר לדרעון עולם.

ד.א - האישה הזו מחזיקה את הבנק הגדול במדינה. אחרי הכתבה של אילנה דיין , נוכחתי לדעת שלא תמיד רצוי שמשפחות חזקות יחזיקו מוסדות גדולים בארץ. יש הרבה ספקות לגבי הניהול שלה, כבעלת המניות העיקריות של בנק הפועלים וזה לא סוד ולא חדש.

אני לא ממוחה לנושא ואני לא אנליסט של בנקים אבל מריחים את הסירחון לקילומטרים רחוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם פיטרו בדיוק?

תביא לינק לכתבה בעניין.

עריכה (לגבי העריכה שלך) - כן גם אני תהיתי אחרי הכתבה קצת לגבי כמה ניסיון יש לה אם בכלל לנהל גוף כל כך גדול... אבל היי, באסה להם לא לי... ואני חושב שאת הניהול עצמו של הבנק לא היא עושה, אלא המנכ"ל/נשיא/מי שזה לא יהיה. בהחלטות גדולות כמו פיטורין המוניים וכאלה נהוג להגיע לדירקטוריון אז נראה לי שככה זה הגיע אליה. יכול להיות שאני טועה, פשוט אני לא זוכר כבר את הפרטים כי נשכך כבר העליהום התקשורתי עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים רגילים נוטים לחשוב שעשירים עושים מה שבראש שלהם ומביאים את רעתם על האזרח הקטן.

1. יש להם את הבעיות שלהם (AKA "צרות של עשירים") לפתור ואני בטוח שמאחורי מעשה כמו פיטורים יש שיקולים עסקיים חשובים.

2. זוהי זכותם להשתמש ברכוש שלהם כרצונם ואין לכם שום טענות כנגד זה.

עכשיו אני לא טוען שהמצב הכלכלי של רבים הוא לא כך שאפשר לפתר, אני פשוט טוען שלהמון אנשים בארץ יש נטיה להפיל את הבעיות שלהם על מישהו אחר.

EDIT: ugly remark removed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון "בהה גוטס Piii":

חבל מאוד שאת יורה שטויות מבלי להבין דבר וחצי דבר בדיון הזה.

"בזמן האחרון אני רואה יותר ויותר מקרי קנאות מגעילה לעשירים בארץ."

מי שמקנה - זכותו. לפחות קינאה זה רגש אנושי.

למה אתה חושב שמישהוא מקנה בת'רד הזה ? מניין שאבת את חכמתך הרבה בנושא ?

אם לא שמת לב, אני לא בדיוק נטפל לעשירי הארץ כי "עשירים הם", אין לי מועמד נוסף לעשיר כדי למצות את קינאתי הרבה לעושרו.

בדיוק כפי שמשרד החנוך פיטר מורים בצורה גועלית וברברית, וידענו להתחשבן עם משרד החנוך אני יוצא נגד האישה הזו שמחזיקה את הבנק

הגדול במדינה, וכנגד הניהול הכושל האידיוטי והברברי שלה.

אני מניח שהוריך לא פוטרו מבנק הפועלים.אני מניח אין לך חברים שפוטרו מבנק הפועלים. ובכן אני מכיר אישית מפווטר מבנק הפועלים שנישלו אותו מעבדתו ומחבריו לבנק.

את ה-"קנאות מגיעלה" תשמור לכדי שתהיה קרוב מאוד למפוטר של בנק הפועלים ומפוטר משרד החנוך ואז תבין מהיכן מגיע ה-"קנאות המגעילה".

האישה הזו מחזיקה כח רב במדינה הזו מכדי שתהיה פטורה מביקורת ציבורת "קשה" נגדה. זכותה לצבור כסף, חובתה לשמור על הבנק! ועל העובדים שלו!

כן כן ,היא חייבת לשמור על הבנק, כי אם לא המדינה תצא בהליכים נגדה.

(ד"א לא כל פאלצן יכול לנהל בנק בישראל. הוא צריך לעבור בדיקות חודרניות וקשות, ראו לדוגמא החסימה של המאפיה הרוסית)

לפני שתקפוץ בהודעות חסרות שחר תחשוב לפני שאתה מפרסם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יש משהו במה שאתה אומר לגבי העובדה שאינני עובד בנק מפוטר או מכיר אחד, ואינני מכיר באמת את ההרגשה.

וכן גם העובדה שיש לשרי האריסון הרבה - אולי יותר מדי כוח ביד.

קודם כל יש לי שאלה- אני לא כל כך מבין בנוגע לזכויות בעלים על הבנקים, למה אתה מתכוון כשאתה אומר שהמדינה יכולה לצאת נגדה בהליכים? זה לא שהיא גורמת במכוון לקריסת בנק.

ולמרות שבנק הוא אכן מרכז של אינטרסים משותפים, אם אני לא טועה, למי שמחזיק במספר מניות מספיק כדי לתת לו סמכויות ניהול אז זכותו לעשות מה שבא לו.

אם כן,

כפי שאמרתי, אין לנו זכות לערער על זכותה וזכות דירקטוריון של כל חברה אחרת לעשות כל העולה על רוחם ברכושם, וחבל איך שאנשים לא נותנים אפילו טיפת אימון במדיניות שלהם, ואפילו משמיצים אותם על כך.

אם לא,

טוב נו אז טעיתי הפעם, אבל עדין לדעתי הביקורת על הנק הפועלים היא קצת מוקדמת מדי, תנו להם צ'אנס בניהול מדיניות חדשה ואולי כך כל חברי הבנק ירוויחו.

אם אני, כבעל (לא סתם מנכ"ל) חברה, מפטר אנשים (בדרך חוקית לגמרי) כדי להרוויח יותר או כדי למנוע הפסדים, זה אותו דבר כמו בבנק, יש צורך כל הזמן להתאים את עצמך לזמנים חדשים, וזה בדיוק מה שבנק הפועלים עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני שמח שאתה מתחיל להבין את העניין ואנסה לחדד אותו יותר.

כדי לקבל אישור הפעלת בנק, יש צורך לעבור תחקיר בטחוני נרחב (כולל הפעלת שירותי ביטחון כללים בארץ ובחו"ל) ע"מ למנוע הלבנת הון וקריסות למינהם של בנקים. קריסה משמעותה אסון למדינה (ראה דוגמה ארגנטינה).

רק בשנים האחרונות הבעלות על בנקים (הפרטה למעשה) נמצאת בידי משפחות (כישורניים או פחות, הם נתונים לביקורת).מה שהיא עשתה בפעולה המאוד לא פופלרית ולא תרבותית יזכר ולרעיה פתחתי את הת'רד הזה.

אז נסכם שהיא פתוחה לביקרות ולמושא קנאה (שזה לא נושא הת'רד הזה כיוון שיכלתי לקנא באנשים עשירים יותר/פחות וכמובן אנושיים יותר ).

הקמפיין האידיוטי האחרון שלה מנסה לתקן את העוול שנגרם למשפחות שסולקו באופן מחפיר מעבודתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שרי אריסון הלא היא אלוהים של מדינת (בזכות יכולת לקנות כל דבר בפיסת קרקע קטנה זו) איימה בתביעת ענק נגדת ערוץ 2 לבל ישדרו מערכון.

אריסון איימה והמערכון צונזר.

http://news.walla.co.il/?w=//430977

81145-4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

זה לא ייאמן ! תראו אילו דברים שרי אריסון אומרת לשלי יחימוביץ:

בתוכנית, שצולמה היום, סיפרה יחימוביץ': "מישהו תיווך את הפגישה. הלכתי וקיוויתי שהיא תתראיין, הסתקרנתי. היתה לי אשליה מטומטמת ותמימה שמשהו לא בסדר באופן בו הדברים התנהלו. היא ניסתה לשכנע אותי שהיא מקסימה ושובת לב, וכמה כאב וסבל הפינה שלי גרמה לה. לא השתכנעתי ואף יצאתי מזועזעת מהפגישה. הטונים היו מאוד תרבותיים ומינורים, אבל פגשתי אשה שהתמזל מזלה לרשת מיליארדים, וחושבת שהיא זאת שנבחרה להביא את הטוב לעולם. שאלתי אם זה בסדר שיש אנשים בעולם על סף רעב ויש אנשים שיש להם הכל. היא ענתה שיש במה, ועליה יש פועלים, ויש מי שעומד בקדמת הבמה. כל אדם שנולד נבחר לתפקידו וצריך להיות שמח בחלקו. כמשל למפוטרים היא אמרה לי שכנסגרת דלת נפתח חלון. הרגשתי שאין עם מי לדבר"

לדעתי הבחורה "_על סמים_".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם משרי ??? אם אתם רוצים לקטול מישהו תקטלו את פרץ . עוד מעט תגידו שהיא באה למפוטרים אישית ואמרה להם שהם מפוטרים כי בא לה ?!?! ולמה לקטול את פרץ כי הוא מביא יותר נזק מאשר תועלת . אחד הסיבות לגירעון למדינה שלנו הוא בגלל אנשים כמוהו גורמים להעברת תקציבים שאין למדינה למען פחות מ 5% מהקהילה שלנו כלומר הקולות שלו . לא פלא שהמדינה שלנו לא מצליחה לצאת מהגירעון ולהתחיל להשקיע בעם. אם אתם רוצים לקטול את הבנקים תדרשו להפחתת העמלות בבנקים אנחנו המדינה היחידה בעולם שהבנקים גובים עמלות על ימין ועל שאמול (כול הבנקים לא רק הפועלים ).

נ.ב. שרי יותר תרמה מאשר 'גזלה' בזכות הקרן שהקימה והפעילות החברתית שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...