חיבור שני מחשבים דרך כבל פררלי - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שני מחשבים דרך כבל פררלי

DJO

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ווואו הוייסה, כמעט ופספסתי את הת'רד הזה לגמרי, פעם אחרונה שראיתי אותו היה בו איזה 9 הודעות :kopfpatsch:

טוב, בקיצור - לגבי משחקים עם כבל לאפלינק, אתם/אתה צריך כבל לאפלינק סיראלי (כבל סיריאלי מוצלב, או בשמו היודע פחות Null-Modem), במקרה זה כל משחק שתומך במודם יפעל דרכו (במהירות המירבית של ה סיריאל פורט, כלומר אם יש לכם מחשבים "נורמאליים" (לא ישנים מדי) 115,200 - UART 16550A - או שזה 128,000, לא זוכר בדיוק, נדמה לי 115,200).

טוב... נחזור לעיקר, אני לא יודע אם תוכל להפעיל משחקים בכבל פררלי אם כי אולי אפשר אם המשחק עצמו תומך בזה.

או

אם ווינדוז מצליחה לעשות מזה רגילה, ומה כוונתי:

מהתנסיותי עם העניין בתקופת ווידוז 95 אני זוכר בפירוש שזה היה שרת-לקוח אם שולט-נשלט או איך שתקרא לזה, כלומר לא, אגב גם אז שנאתי את המנגנון המחורבן של ווינדוז והשתמשתי ll3 ו ll6, ממשיכו הגראפי של תוכנת העברת הקבצים בלאפלינק המיטולוגית :) .

אנשים פה אמרו שזה משתמש ב IPX (או אפשר לגרום לזה בכל אופן) אם כך אז מצויין, כלומר תוכל לגרום לזה להתנהג כמו רגילה, את זה לא ניסיתי (ואני לא זוכר) אבל אם אתה מעוניין אני אראה אם אני אמצא פה באיזור (בבית) איזה כבל כזה ואנסה (במיוחד בשבילך :) ) צריך להיות פה איזה אחד זרוק בכל אופן.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כבל פררלי וכבל לפלינק זה שונה?

2) גם אם זה איטי וגם אם רק חלק מהמשחקים יעבדו אני רוצה שזה יפעל כי כבר קניתי והכל.

3) משהו כאן אמר בקשר לאורך, שלי 5 מטר (הכבל :|) זו בעיה?

4) ה DCC של WINDOWS DIRECT CABLE CONNECTION פשוט לא מזהה אחד את הדני לא חשוב מי המארח ומי האורח, גם לא ANYWHERE. מה יכולה להיות הבעיה :<? האז זה הגדרה בביוס אולי? הגדרתי שם את שניהם בתור ECP נדמה לי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבל "פרלל" וכבל "לאפלינק" הם שונים, כבל לאפלינק הוא כבל פרללי מוצלב.

לא ידוע לי על כבלי לאפלינק באורך 5 מטר, מוזר - כנראה שזה פרלל וזה לא יפעל.

בכל מקרא לדעתי לא תהיה לך מזה - תוכל להעביר קבצים בין אחד לשני אבל זה לא "שיתוף" שאתה רוצה - בשביל משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל אני בספק אם זה יעבוד......

פחות משנה לי קבצים

יותר משנה לי שמשחקים יעבדו.......

אממ....

2 כרטיסי רשת וכבל מוצלב הרבה יותר פשוט מכבל פרללי..

מה אתה אומר אני יושב על זה 5 שעות ואני לא מצליח משהו אם אתה כזה טוב בזה אז תעזור לי הנה הבעיה:

יש לי שתי מחשבים עם כרטיסי רשת כבל מוצלב , במחשב אחד winxp ובשני winme בגלל שהוא חלש

אני רוצה לעשות רשת ביניהם ושהמחשב עם ה-winxp יהיה השרת.

התחלתי לעשות משהו אבל יש בעייה אחת במחשב עם ה-winme אני רואה את המחשב השני אבל אי אפשר להכנס אליו אחרי שעשיתי שיתוף והכל ובמחשב עם ה- אני רואה את השני ואפשר להככנס ולהעתיק קבצים.

אם מישהו יכול לרשום לי מה לעשות אני מעדיף לעשות הכל מחדש.

בתודה מראש יניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דרך לחבר את שני המחשבים ב-paralel כל מחשק תומך בזה כי זה נקרא lan

דבר ראשון צריך להיות לך את האפשרות חיבור כבל ישר ואתה עושה מה שאני אומר לך בשני המחשבים

נכנס ל-control panel

אחרי זה ל-network

ומוסיף פרוטוקולים:

tcp/ip

ipx/spx

netbiue

למטה יש לך אפשרות :

share files and printers תלחץ ותסמן את שתי הווי שיש שם

תעשה

ok להכל תפעיל מחדש את שתי המחשבים .

תפעיל את החיבור כבל ישיר תעשה את ה-wizard תבחר מחשב אורח ומארח ואתה מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר אני יושב על זה 5 שעות ואני לא מצליח משהו אם אתה כזה טוב בזה אז תעזור לי הנה הבעיה:

יש לי שתי מחשבים עם כרטיסי כבל מוצלב , במחשב אחד winxp ובשני winme בגלל שהוא חלש

אני רוצה לעשות ביניהם ושהמחשב עם ה-winxp יהיה השרת.

התחלתי לעשות משהו אבל יש בעייה אחת במחשב עם ה-winme אני רואה את המחשב השני אבל אי אפשר להכנס אליו אחרי שעשיתי שיתוף והכל ובמחשב עם ה- אני רואה את השני ואפשר להככנס ולהעתיק קבצים.

אם מישהו יכול לרשום לי מה לעשות אני מעדיף לעשות הכל מחדש.

בתודה מראש יניב.

נו... כבר פתרת את זה?? :)

פשוט תוסיף את המשתמש של ה Me להרשאות ב .

אתה יגם יכול לאשר את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שהמשתמש ב ME הוא John Doh (פלוני אלמוני), אתה הולך ללוח הבקרה -> חשבונות משתמשים (Control Panel -> User Accounts) ומוסיף את פלוני אלמוני.

דרך אחרת (ומעט פחות ידידותית) היא ללכת לכלי הניהול בלוח הבקרה (Administrative tools) ושם לניהול המחשב (Computer Managment) ושם ל "Local Users and Goups -> Users" - זה כלי הרבה יותר חזק ועם זאת די אינטואיטיבי, בכל אופן מכירי NT ירגישו בבית - שם תוסיף את פלוני אלמוני.

זה אגב אישור ברמת המשתמש - אתה יכול לאשר ברמת המחשב או הרשת או כלום וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...