שינוע חומרה מחו"ל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוע חומרה מחו"ל

Zaknafein

Recommended Posts

שלום לכם אנשים נכבדים ומבינים.

רציתי לשאול כמה שאלות בנושא הבאת חומרה לארץ מחו"ל:

1) האם יש מכס על חלקי מחשב נפרדים?

2) האם צריך למגן את הרכיב באיזושהי צורה (מדובר בלוח אם)?

3) איפה עדיף לאכסן את הלוח בזמן הטיסה: בתיק הנישא או בתיק מטען?

תודה רבה על עזרתכם (בעתיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם אנשים נכבדים ומבינים.

רציתי לשאול כמה שאלות בנושא הבאת חומרה לארץ מחו"ל:

1) האם יש מכס על חלקי מחשב נפרדים?

2) האם צריך למגן את הרכיב באיזושהי צורה (מדובר בלוח אם)?

3) איפה עדיף לאכסן את הלוח בזמן הטיסה: בתיק הנישא או בתיק מטען?

1) לא

2) עדיף, אתה לא חושב? קצת פלסטיקים וספוגים יספיקו.

3) לדעתי בתיק שלך, אתה לא רוצה שהוא יפגע בזמן ההעברות, או שהוא יתעופף שם או WHATEVER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

מר SpirirKnight הנכבד, חבר שלי אמר לי משהו על שקיות אנטי מגנטיות וגם משהו על מזוודה קשיחה,שקופה כמה שיותר (משהו שקשור לזה שהמכשירים שסורקים את המטען צריכים להפגיז משטח שקוף בפחות קרניים כדי לעבור דרכו, ואז זה פחות מסוכן ללוח), ומרופד מאוד (מבפנים כמובן).

אתה ממליץ על איזה שהם פלסטיקים מיוחדים, או סתם, לעטוף במה שבא ליד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי אמר לי משהו על שקיות אנטי מגנטיות וגם משהו על מזוודה קשיחה,שקופה כמה שיותר (משהו שקשור לזה שהמכשירים שסורקים את המטען צריכים להפגיז משטח שקוף בפחות קרניים כדי לעבור דרכו, ואז זה פחות מסוכן ללוח), ומרופד מאוד (מבפנים כמובן).

אתה ממליץ על איזה שהם פלסטיקים מיוחדים, או סתם, לעטוף במה שבא ליד?

הלוח מגיע בשקית אנטי-סטטית מרופד בספוגים. ככה שאם זה לא יעבור יותר מדי טלטולים, אני לא חושב שתהיה בעיה. ליתר ביטחון שים עוד כמה ספוגים.

בקשר למזוודה, אני ממש לא יודע, אף פעם לא הבאתי חומרה מחו"ל. תדבר עם הבודק, תראה לו שזה ותבקש ממנו לא להעביר את המזוודה הזאת כי אתה חושש שהחומרה תיפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ. ממש לא. אלא אם אתה רוצה להתחיל לפתוח קרטונים ולפרק הכל באמצע השדה, דבר שלא מבטיח שהדבר לא יעבור שיקוף, במקרה של לוחות אם (עכברים, כל דבר שלא שטוח, ואפשר לאחסן בו דברים, יבדק. בדקו לי עדשות של מצלמה) אתה צוחק? לקחת אתך? לא נוח, זה קרטונים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...