סאבלימינל היה בבית הספר שלי היום!!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאבלימינל היה בבית הספר שלי היום!!!

Lev-UFO-Child

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

איך תגדיר ראפ, DJ מפגר שמנגן 3 תווים 1000 פעם ואיזה דביל שמדבר שטויותומנסה להראות קשוח.

רוק טוב צריך הרבה יותר מאמץ מראפ. כי צריך שכמה אנשים ינגנו משהו ושהם ידייקו בנגינה וכל אחד ינגן את הקטע שלו בזמן.

בראפ, הדבר הכי שולי הוא המנגינה...

אבל אני רואה שההסבר סתם מיותר עליכם.

לא ממש אכפת לי מה אתם שומעים, וכמה שאתם חושבים שהמוזיקה שלכם הכי טובה, באמת שלא.

הוויכוח הזה חסר טעם, הת'רד הזה הוא דוגמה מצויינת כמה אנשים ש-שומעים רוק ומטאל(לא רציתי להשתמש במונח אחר) חושבים שהם עדי-יהוה או משהו של אותו סוג המוזיקה ורק מפיצים את תורת אדונם בניסיון לשכנע את כול מי שמסביבם לשמוע את מה שהם שומעים.

הת'רד הזה התחיל על זה שסאבלימינל בא לבית ספר של מישהו, ונגמר על כמה רוק יותר טוב מראפ(דבר איודיוטי לחלוטין להשוות).

אל תשמעו ראפ, אל תתקרבו להיפ הופ, אני מתחנן אפילו, רק תפסיקו לטחון את המוח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך תגדיר ראפ, DJ מפגר שמנגן 3 תווים 1000 פעם ואיזה דביל שמדבר שטויותומנסה להראות קשוח.

רוק טוב צריך הרבה יותר מאמץ מראפ. כי צריך שכמה אנשים ינגנו משהו ושהם ידייקו בנגינה וכל אחד ינגן את הקטע שלו בזמן.

בראפ, הדבר הכי שולי הוא המנגינה...

אבל אני רואה שההסבר סתם מיותר עליכם.

לא ממש אכפת לי מה אתם שומעים, וכמה שאתם חושבים שהמוזיקה שלכם הכי טובה, באמת שלא.

הוויכוח הזה חסר טעם, הת'רד הזה הוא דוגמה מצויינת כמה אנשים ש-שומעים רוק ומטאל(לא רציתי להשתמש במונח אחר) חושבים שהם עדי-יהוה או משהו של אותו סוג המוזיקה ורק מפיצים את תורת אדונם בניסיון לשכנע את כול מי שמסביבם לשמוע את מה שהם שומעים.

הת'רד הזה התחיל על זה שסאבלימינל בא לבית ספר של מישהו, ונגמר על כמה רוק יותר טוב מראפ(דבר איודיוטי לחלוטין להשוות).

אל תשמעו ראפ, אל תתקרבו להיפ הופ, אני מתחנן אפילו, רק תפסיקו לטחון את המוח לכולם.

אף אחד לא מטיף למוזיקה מסוייימת

אבל!

אל תרד על המוזיקה שלי אני לא ארד על שלך!

מוסכם?

נשמור על סטאטוס קוו יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אבל!

מוסכם?

אם אף אחד לא מטיף, אז איך אתה מסביר את זה שדיון על סאבלימינל מבקר בבית ספר מסויים התפתח לרוק...?

ועוד משהו,זאת לא המוזיקה שלי, ואין לי שום כוונה לזלזל בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל!

מוסכם?

אם אף אחד לא מטיף, אז איך אתה מסביר את זה שדיון על סאבלימינל מבקר בבית ספר מסויים התפתח לרוק...?

ועוד משהו,זאת לא המוזיקה שלי, ואין לי שום כוונה לזלזל בכלום.

סבבה

הכרזה - מי שיפתח עוד פעם יהפוך משהו לדיון בסגנון זה יקבל ממני נגיחה ונוגרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי על סאבלימינל היא כמו של רוב האנשים פה...

אני לא מצליח להבין\לאהוב את הסגנון הזה.

קל לי להבין מסר שלהקת רוק צווחנית כמה שתיהיה מוסרת לי.

אך שאני שומע מילים של שירים של זמר ראפ המסר נשאר קבוע אותו מסר כמו שאני אשיר (לא כדאי לכם ;D ) ".... כתבו עלינו בעיתון יא879 מקום ראשון" הדוגמא אולי מוגזמת אבל שאני שומע שיר של סאבלימינל (אני שומע הרבה, הנהג שמסיע אותי לבית ספר סובל ממשבר גיל העמידה והתחיל לשמוע בריטני ספירס וסאבלימינל) אני מגלה מסר טיפשי.

דבר נוסף:

זה לא משהו נגד הראפ אלא נגד כמעט כל המוזיקה החדשה שמעבירה מסרים טיפשיים לחלוטין.

ומוזיקת רקע קבועה כמעט בכל שיר....

איפה הימים של הרוק האמיתי..

עמית-פריק לייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אך שאני שומע מילים של שירים של זמר ראפ המסר נשאר קבוע אותו מסר כמו שאני אשיר (לא כדאי לכם ;D ) ".... כתבו עלינו בעיתון יא879 מקום ראשון" הדוגמא אולי מוגזמת אבל שאני שומע שיר של סאבלימינל (אני שומע הרבה, הנהג שמסיע אותי לבית ספר סובל ממשבר גיל העמידה והתחיל לשמוע בריטני ספירס וסאבלימינל) אני מגלה מסר טיפשי.

דבר נוסף:

זה לא משהו נגד הראפ אלא נגד כמעט כל המוזיקה החדשה שמעבירה מסרים טיפשיים לחלוטין.

עמית-פריק לייט

שוב, סאבלימינל לא מגאוני הדור בראפ, אבל הוא מישראל והוא עושה ריימס סבבה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף:

עמית-פריק לייט

הימים של הרוק האמיתי...

כנראה שלא יחזרו שוב....בינתים משתלטת על השוק מוזיקת הפופ המגעילה הזאת של בריטני וחברותיה השונות !

נקווה שיהיה יותר טוב בשנים הבאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

הימים של הרוק האמיתי...

כנראה שלא יחזרו שוב....בינתים משתלטת על השוק מוזיקת הפופ המגעילה הזאת של בריטני וחברותיה השונות !

נקווה שיהיה יותר טוב בשנים הבאות...

ואיך זה לעזאזל קשור לת'רד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...