סאבלימינל היה בבית הספר שלי היום!!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאבלימינל היה בבית הספר שלי היום!!!

Lev-UFO-Child

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

Oh really?

אז סבבה שהוא עושה ראפ בסדר גמור, רק חבל שהוא עושה דברים שהקהל אוהב ולא בשביל שהקהל יאהב.

ועם כל הכבוד, הוא לא מחדש כלום, ויש יותר טובים ממנו לדעתי.

כבר מתחיל להמאס לי מהציניות הזאת.

לא יודע למה אתה תופס מעצמך אנין טעם בראפ ומבין בסצינת ההיפ הופ הישראלי, כי אתה מדבר פול שטויות.

סאבלימינל הוא באמת הכי קרוב שהיה עד עכשיו לHIP HOP שנשמע טוב. שבק ס' וכאלה בכלל לא הצליחו להשתלט על השפה

נהפוכו, שבק ס התחילו את כול הקטע של הראפ בארץ.

רק הם לא היו היפ הופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סאבלימינל הוא באמת הכי קרוב שהיה עד עכשיו לHIP HOP שנשמע טוב. שבק ס' וכאלה בכלל לא הצליחו להשתלט על השפה

שבק"ס היו הדבר הכי קרוב להיפ הופ כי הם שילבו בין סגנונות הכלולים בהיפ הופ בעוד שסאבלימינל בחר להתמקד בסגנון מוזיקלי אחד מסויים בתוך ההיפ הופ, הוא בחר להתמקד בראפ.

היפ הופ - תרבות. MCing - אחד מארבעת עמודי התווך העיקריים של התרבות הזאת. ראפ - אחד מהסגנונות המוזיקליים הכלולים ב-MCing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oh really?

אז סבבה שהוא עושה ראפ בסדר גמור, רק חבל שהוא עושה דברים שהקהל אוהב ולא בשביל שהקהל יאהב.

ועם כל הכבוד, הוא לא מחדש כלום, ויש יותר טובים ממנו לדעתי.

כבר מתחיל להמאס לי מהציניות הזאת.

לא יודע למה אתה תופס מעצמך אנין טעם בראפ ומבין בסצינת ההיפ הופ הישראלי, כי אתה מדבר פול שטויות.

נהפוכו, שבק ס התחילו את כול הקטע של הראפ בארץ.

רק הם לא היו היפ הופ.

זאת לא ציניות, זאת דעתי, שגובשה בעקבות למעלה מ-3 שנים בתוך סצינת ההיפ הופ הישראלית. דעתי = פול שטויות, אבל שוב לפי דעתך שלך.

ובקשר לשבק"ס, די נכון, אבל היו גם כמה לפניהם, נייג'ל האדמו"ר לדוגמא.

בכל מקרה, ללא ספק, שבק"ס קיבלו את החשיפה הכי גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

שבק"ס היו הדבר הכי קרוב להיפ הופ כי הם שילבו בין סגנונות הכלולים בהיפ הופ בעוד שסאבלימינל בחר להתמקד בסגנון מוזיקלי אחד מסויים בתוך ההיפ הופ, הוא בחר להתמקד בראפ.

שבק ס לא היו היפ הופ.

סאבלימינל עושה היפ הופ.

היפ הופ זה לא עשרות סגנונות מוזיקלים, זה סוג של מזויקה שכרורכה במין סגנון חיים או משהו כזה.

ראפ, יותר נכון ריימס זה אחד מה4 אלמנטס.

היפ הופ - תרבות. MCing - אחד מארבעת עמודי התווך העיקריים של התרבות הזאת. ראפ - אחד מהסגנונות המוזיקליים הכלולים ב-MCing.

לא מדוייק..

MC הוא מי שמספק את הריימס בשיר והDJ הוא מי שמספק את הקצב(ביט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבק ס לא היו היפ הופ.

סאבלימינל עושה היפ הופ.

היפ הופ זה לא עשרות סגנונות מוזיקלים, זה סוג של מזויקה שכרורכה במין סגנון חיים או משהו כזה.

ראפ, יותר נכון ריימס זה אחד מה4 אלמנטס.

לא מדוייק..

MC הוא מי שמספק את הריימס בשיר והDJ הוא מי שמספק את הקצב(ביט).

היפ הופ זאת לא סוג של , היפ הופ בראש וראשונה זאת תרבות, תרבות שכוללת הקשבה למוזיקה מסויימת, לבוש מסויים, אורח חיים מסויים וכו'.

מסכים בקשר לאי דיוק על הראפ, הראפ הוא נגזר כמובן מ-MCing ומה-DJing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

למשל Wu-Tang Clan זה ראפ.

Hip-hop זה יותר בכיוון של דרה, אמינם וכו'..

אני יכול לצטט אותך על זה?

אני מאמין שכרגע עשית את זה... ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאבלימינל והצל באים לביצפר שלי (אורט קרית ביאליק) ב 22.1 או ב 26.1.

אפשר חתימה שלך?

אפשר שתירד מהפוזה?

אתם אשכרה לא יודעים מה זה hip hop.

נכון סאבלימינל לא טופאק, אבל בשביל בחור ישראלי, הוא עושה ראפ בסדר גמור.

ולא, לא צריך להיות שום קשר בין המנגינה למילים.

בהיפ הופ הכוונה היא להעביר מסר מסויים ע"י חרוזים, המנגיה(ביט) היא רק בשביל שהחרוזים יצאו יותר טוב.

סאב גם מגיע לבית ספר שלי בקרוב, ואני אשמח לראות אותו.

(עדיף על ירמי קפלן וכול יתר הרוק ישראלי המצוץ הזה)

כאשר תפתח טעם תתחיל לשמוע רוק מטאל ושאר ירקות

ראפ בכלל וסאב' בפרט זו נחמדה אבל לא יותר מזה לא הייתי בשום אופן משווה את זה לרוק איותי כמו eagles לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

כאשר תפתח טעם תתחיל לשמוע רוק מטאל ושאר ירקות

ראפ בכלל וסאב' בפרט זו נחמדה אבל לא יותר מזה לא הייתי בשום אופן משווה את זה לרוק איותי כמו eagles לדוגמא

לא הייתי משווה ראפ לרוק בגלל שרוק לא שווה יריקה לעומת ראפ באמת איכותי.

משום מה, לדעתי, צווחות של איזה אידיוט שאומר את אותם שתי מילים כול השיר וגיטרות מתפוצצות לא בדיוק נכנס בקטגוריה של איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תגדיר ראפ, DJ מפגר שמנגן 3 תווים 1000 פעם ואיזה דביל שמדבר שטויותומנסה להראות קשוח.

רוק טוב צריך הרבה יותר מאמץ מראפ. כי צריך שכמה אנשים ינגנו משהו ושהם ידייקו בנגינה וכל אחד ינגן את הקטע שלו בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...