מה עדיף? פליסטישן2 או שדרוג מחשב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף? פליסטישן2 או שדרוג מחשב?

e-r-a-n

Recommended Posts

בוקר אור לכל אלה במתחילים ב9 :)

היום ניתה לי האפשרות לבחור בין אם לקנות פלייסטיישן2 או שדרוג מחשב הכולל שדרוג מעבד וזכרונות.

המערכת שלי כרגע כוללת מעבד AXP 1600+ וזכרונות קרושיאל 256מגה 266מג"ה.

המחיר בהם אני אשקיע בכל אחד מהבחירות הוא כמעט זהה...

אני מתלבט כי אם אני לא אשדרג עכשיו יעבור דיי הרבה זמן עד שההורים יסכימו לשדרג שוב.

מה אתם חושבים? כדי לי בכלל לקנות סוני? כי יש כאלה משחקים טובים שמה וכבר הכנתי לי אותם כבר והכל...

לעומת זאת, אם אני אשדרג, ככל הנראה זה יהיה 512מגה במהירות 2700\3000 יחד עם מעבד AXP 2400+

מה אתם אומרים? שווה לי\לא שווה לי? נמקו בדרך :)

תודה

אגב אם אתם רוצים לדעת על שאר המערכת זה 8k3a+ , ti4600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שאתה צריך ללכת על הפלייסטיישן בגלל שמחשב אפשר לשדרג תמיד ותמיד יהיה משהו יותר טוב לא כמו בפליסטיישן. אני מתכוון שאם תקנה עכשיו ותחסוך כסף לעוד חודשיים-שלוש יהיה מעבד יותר טוב וזכרונות יותר טובים באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה\אתם\אתן (:)) מכירים\מכירות מקומות שבהם הקונסולה עולה במחיר זול?

אני אראה אם משתלם לי לקנות בארץ, בחול אני יכול להשיג בסביבות האלף, האחריות תלך עם המוד-צ'יפ..

בארץ האחריות לא תהיה אפקטיבית בגלל..

בקיצר כמה עולה כיום הקונסולה בארץ? ואיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זאת החלטה קשה אבל אם יש לך מחשב טוב (כמו מה שבאמת יש לך) חבל לשדרג אותו. אבל גם אל תשכח שPS2 עוד כמה שנים כבר יחלוף מן העולם. לפי דעתי כדאי לך לחסוך את הכסף ולחשוב על אותה שאלה עוד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא אקסבוקס? כי יש לזה אולי משחק וחצי, אם בכלל, ואין לזה משחקים כ"כ שווים, ולסוני יש פי כמה מאות יותר משחקים...

ואני הולך לחרוש על הטקן כל היום, עד שימאס, ושהג'ויסטיק נהיה חו םכזה....

בכלל חשבתי לרכוש את הקונסולה רק שראיתי איזה יפה הטקן 4\טאג ...

חוץ מזה יש עוד משחקים מעניינים לסוני, אבל בקיצור.................. :)

מהו המחיר הנמוך שניתן להשיג בארץ לקונסולה?

ראיתי באילת, מכשיר בלבד עם ג'ויסטק, יעני רק החבילה שלו, 1400ש"ח~

וב 1800 או 1900, יחד עם 2 משחקים (לבחירה, נדמה לי), שלט דיוידי, שלט רוטט.. והקונסולה עצמה..

שווה לי ? או שלרכוש בחול עדיין עדיף? (אחריות תלך גם ככה וגם ככה בגלל המוד צ'יפ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא אקסבוקס? כי יש לזה אולי משחק וחצי, אם בכלל, ואין לזה משחקים כ"כ שווים, ולסוני יש פי כמה מאות יותר משחקים...

ואני הולך לחרוש על הטקן כל היום, עד שימאס, ושהג'ויסטיק נהיה חו םכזה....

בכלל חשבתי לרכוש את הקונסולה רק שראיתי איזה יפה הטקן 4\טאג ...

חוץ מזה יש עוד משחקים מעניינים לסוני, אבל בקיצור.................. :)

מהו המחיר הנמוך שניתן להשיג בארץ לקונסולה?

ראיתי באילת, מכשיר בלבד עם ג'ויסטק, יעני רק החבילה שלו, 1400ש"ח~

וב 1800 או 1900, יחד עם 2 משחקים (לבחירה, נדמה לי), שלט דיוידי, שלט רוטט.. והקונסולה עצמה..

שווה לי ? או שלרכוש בחול עדיין עדיף? (אחריות תלך גם ככה וגם ככה בגלל המוד צ'יפ)

יצא טקן 4 עצמו (נפרד מהטאג), לדעתי טוב יותר מהטאג ומביא מספר שיפורים ויותר גיווון לעומת טקן 3.

לאקס בוקס גם יש אחהל משחקים, בראשם המתחרה הענק לטקן- DOA, לחבר שלי שי והשלט דווקא נוח למשחק- הבעיה היא שאין כמעט משחקים לקניהה בארץ (גם צרובים וגם מקוריים) ככה שהאופציה היחידה היא להוריד מהאינטרנט\להזמין\למצוא מישוה שכן מוכר), צריך גם להזכיר שהקונסולה והציוד ההקפי לה יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ANTI_VIRUS

לא אמרתי שטקן 4 זה קשור לטאג, אמרתי שגם טקן4 וגם טקן טאג זה דברים ש....

:)

ובטקן4 יש המון שינויים יפים שעשו מטקן 3

אבל עשו קצת סוטה מדיי... ראית את אנה? את הבגד הסגול הצמוד הזה והחזה הזקוף ?

ומה עם קריסטינה? ראית אותה? באחד מן השלבים בארקייד אתה נלחם איתה על הגג של מבנה כלשהו שהיא לבושה במכנס ג'ינס קצרצר כזה קרוע, יחד עם חזיה עם נצנצים שמכסה רק ... אתה יודע מה..

טוב נו.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "שדים"?

ב- Tekken 3 בסוף המשחק הם אמורים להפוך לשדים או שאתה צריך לעשות משהו כדי שהם יהפכו לשדים... לא בדיוק זוכר...

אבל מה שאהבתי ב- Tekken 4 זה הגראפיקה!!!

ה יודע מה..ומה עם קריסטינה? ראית אותה? באחד מן השלבים בארקייד אתה נלחם איתה על הגג של מבנה כלשהו שהיא לבושה במכנס ג'ינס קצרצר כזה קרוע, יחד עם חזיה עם נצנצים שמכסה רק ... אתה יודע מה..ומה עם קריסטינה? ראית אותה? באחד מן השלבים בארקייד אתה נלחם איתה על הגג של מבנה כלשהו שהיא לבושה במכנס ג'ינס קצרצר כזה קרוע, יחד עם חזיה עם נצנצים שמכסה רק ... אתה יודע מה..

אני ראיתי אותה, אבל היא לא ממש תחליף טוב ל- EDDIE למרות שהם אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...