צריך עזרה בחיבור המחשב לרסיבר 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בחיבור המחשב לרסיבר 5.1

psxr

Recommended Posts

לכרטיס און בורד שלי אין יציאה דיגיטלית אז אני צריך המלצה לכרטיס עם יציאה דיגיטלית 5.1.

לרסיבר יש כניסה קואקס וכניסה אופטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם רחוק לי וגם יקר לי.

אני רוצה כרטיס דיי פשוט בסך הכל שיהיה לו יציאה דיגיטלית בשביל לראות קצת אבודים וסרט פה ושם אני לא צריך כרטיס מקצועי או כרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k אתה בטוח שיש לכרטיס יציאה דיגיטלית? כי אני לא רואה.. איך זה אמור להתחבר לכרטיס? (הספציפי הזה כי אני יודע שלאחרים יש מחבר RCA). אגב איפה מצאת אותו במחיר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמובן אני עובד איתו. היציאת מיני הצדדית היא דיגיטלית קואקסלית (לבן או כתום לא זוכר בדיוק). צריך מפצל ממיני לשני RCA ואז לחבר ליציאה השמאלית של המפצל. אפשר גם כבל מיני לשני RCA ולחבר את הצד השמאלי (לבן). כבל זול מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמובן אני עובד איתו. היציאת מיני הצדדית היא דיגיטלית קואקסלית (לבן או כתום לא זוכר בדיוק). צריך מפצל ממיני לשני RCA ואז לחבר ליציאה השמאלית של המפצל. אפשר גם כבל מיני לשני RCA ולחבר את הצד השמאלי (לבן). כבל זול מספיק.

אחלה תודה! לא ידעתי את זה. עד עכשיו חשבתי שהיציאה הזאת בכרטיס היא יציאה ל I/O הזה של קריאטיב שיש לו 2 כניסות ושני יציאות דיגיטליות (אופטיות וקוקסיאליות).

נוכחתי לדעת מפורום אחר שלקריאטיב LIVE גם יש יציאה קוקסיאלית (מתחבר באותה שיטה כמו שאמרת) אם אני לא טועה זאת יציאת הסנטר/סאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד , רק שאם אני לא טועה ב4 זה יציאה ניפרדת וכך אפשר להישתמש ביציאות האנלוגיות ובדיגיטלית באותו זמן.

ד"א מוכר לי הכינוי שלך למרות מספר ההודעות... יכול להיות שמAVISRAEL ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד , רק שאם אני לא טועה ב4 זה יציאה ניפרדת וכך אפשר להישתמש ביציאות האנלוגיות ובדיגיטלית באותו זמן.

ד"א מוכר לי הכינוי שלך למרות מספר ההודעות... יכול להיות שמAVISRAEL ?

אני מניח שאפילו שיש יציאה ניפרדת לא ניתן להשתמש בשניהם יחד. (סיכוי גבוה שאני טועה אבל ככה זה נראה לי הגיוני)

אממ.. אני לא חבר ב AVISRAEL אולי מ- hometheater

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע ב4 - שכן אפשר , ואם אני לא טועה גם ב2 או לפחות בכל כרטיס שלא כולל יציאה משותפת עם החיבור האנלוגי. גם ברוב האון בורד זה ככה.

וכן שני האתרים האלו זה אותו האתר , אני פשוט זוכר שעזרתי גם לך שם (BRK) כפי שאתה רואה פתחתי שם דף נקי לעומת הפורום הזה :).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע ב4 - שכן אפשר , ואם אני לא טועה גם ב2 או לפחות בכל כרטיס שלא כולל יציאה משותפת עם החיבור האנלוגי. גם ברוב האון בורד זה ככה.

וכן שני האתרים האלו זה אותו האתר , אני פשוט זוכר שעזרתי גם לך שם (BRK) כפי שאתה רואה פתחתי שם דף נקי לעומת הפורום הזה :).

אה וואלה? אם אני לא טועה עזרת לי עם התוכנה VLC? (תודה רבה על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...