האם כרטיס קול איכותי ישנה את איכות הרמקולים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיס קול איכותי ישנה את איכות הרמקולים?

Life_SyStem

Recommended Posts

נכון, אבל כרטיסי OB של היום מספיק טובים כדי לתמוך המערכת הזו בלי בעיות... ורוב האפשרויות המתקדמות שבאמת שווה לקנות בשבילהם כרטיס יש בכרטיסים של 400 ש"ח ומעלה, ואם יש תקציב כזה, כבר עדיף לקנות איתו מערכת טובה יותר...

מה גם שבכרטיסים ה"זולים" (~400 ש"ח) האפקטים האלה בד"כ יפגעו באיכות הסאונד, ובכלל לא בטוח שהמערכת הזו תסחוב אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ואתה יודע איזה חרטא צליל יהייה לך מהרמקולים האלה עם יותר מ35 קולות? (האמת אני לא יודע בדיוק למה אתה מתכוון... לא מכיר את הפרמטר "קולות" בכרטיסי הקול :-\) עם הATP3 והAC 97' שלי אני שומע את הצליל מתחיל להימרח ולאבד מהחדות שלו בקטעים עמוסים (כל מיני פיצוצים בסרטים או במוסיקה קלאסית כשכל התזמורת מנגנת, או ברוק כשיש איזה קטע עם הרבה גיטארות ודיסטורשן...)

יש לך נתונים לגבי כל מיני כרטיסים עם הפרמטר הזה (אולי בשם אחר אני אבין במה מדובר..)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לזה שם אחר

מהspecs של X-FI

"Gaming Mode

EAXADVANCED HD 5.0 delivers incredibly realistic gaming audio!

X-Fi CMSS-3D delivers an amazingly realistic surround sound experience with headphones.

Features like 128 voice support, EAX MacroFX, EAX PurePath and Environment FlexiFX set a new standard for EAX and realism available in gaming audio."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נשמע לי איזה פרמטר טכני של הכרטיס... זה נשמע לי כמו איזה אופצייה של הדרייבר, שהוא מדמה 128 קולות או משהו כזה...

בכול אופן, במחיר של הX-FI כבר עדיף לקנות מערכת טובה יותר... לפי דעתי ברמה הזו מערכת טובה יותר תתן תוצאה טובה יותר עם כרטיס קול חלש, מאשר מערכת מעפנה עם קרטיס קול סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...