בעיה בהפעלת XP לאחר ביטול תהליך תיקון השגיאות שמתבצע לאחר ריסטרט "לא נורמאלי" - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהפעלת XP לאחר ביטול תהליך תיקון השגיאות שמתבצע לאחר ריסטרט "לא נורמאלי"

yosside

Recommended Posts

טוב אז מזה מספר ימים הופיע לי תקלה מוזרה שנתקלתי בה בפעם הראשונה;

אם אין "תזוזה" כלשהיא במחשב לאחר שעה בערך הוא קופא כלומר לא ניתן לעשות דבר, פשוט לא מגיב, כשזה קרה נאלצתי לעשות ריסטרט ידנית (מהכפתור)

ואז יש את התהליך הזה שמופיע לאחר כל ריסטרט שמתבצע באופן לא נורמאלי שם נרשם: אתה יכול לדלג על התהליך ע"י לחיצה על מקש מסוים אבל זה מאוד מומלץ שלא תעשה כן. משהו כזה... בפעמים שהתקלה הנ"ל התרחשה היו פעמים שדילגתי על התהליך הזה והיו פעמים שלא... בפעם האחרונה שזה קרה לי הייתי חייב באופן דחוף את המחשב אז דילגתי על התהליך אבל הפעם זה נתקע באמצע, כלומר לא המשיך והעלה את ה אלא עשה ריסטרט מחדש ואז הופיע לי המסך שבו ניתן לבחור בהפעלה נורמאלית מצב בטוח וכו'... זה לא משנה באיזה אפשרות אני בוחר בכולן נרשם לי שישנה בעיה בקובץ

c:\windows\system32\config\system

ושניתן לעשות תיקון לקובץ באמצעות מערכת השחזור (משהו כזה..) מדיסק ה- שלוחצים שם על R

ניסתי לעשות את זה אבל לא הבנתי מה צריך לעשות זה פשוט נותן לי לכתוב פקודות במצב DOS כזה..

הבנתי שאפשר להתקין את הWINXP ללא פרמוט אבל אני חושש כי יש לי דברים ממש חשובים במחשב (אפילו את הפיבורטיס שלי באקספלורר אני לא יכול להרשות שימחקו)

אשמח לדעת

1) האם ניתן להתקין את הXP בלי שימחק כלום? (כפי שאמרתי אפילו הפיבורטיס חשובים לי)

1ב) יש לי דיסק של SP1 והגרסה שמותקנת היא SP2 זה משנה? אם אני אתקין כפי שאמרתי ללא פרמוט, זה ישנה את הגרסה מ SP2 ל SP1 או שזה לא משנה?

2) למה התקלה הזאת שהמחשב מפסיק להגיב במידה ולא נוגעים בו כשעה קרתה בכלל?

3) האם באמת אפשר לסדר את התקלה הזאת בקובץ שהזכרתי לעיל דרך הריקברי קונסול, כפי שנרשם לי?(לחיצה על R במסך של התקנת הWINXP)

הערות:

1)המחשב היה היה נקי מאבק לא היו בעיות חום, טמפרטורה תקינה.

2) לצערי, המקום שלי במחיצת D הוא רק 1 גיגה כך שאין לי אפשרות להעתיק את הקבצים שאני צריך ממחיצת C למחיצת D ולפרמט את C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...