למה שונאים אותנו בעולם - התשובה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה שונאים אותנו בעולם - התשובה

maverick

Recommended Posts

שארית היהודים (לדוגמא במרוקו) שרדה , היות והמלך מומחד החמישי (או האבא של האידיוט הנוכחי) לקח יהודים כיועצים , ואכן הצליחו במשימה . אך מדובר במוסלמי (עם שריטה, מי מקבל יהודים כיועצים למלך איסלאמי?) נדיר, שנודע בעזרתו לקהילה היהודית.

לא שאני מבין מה אתה מנסה להוכיח (הערבים לא טובים כי הם מפלים יהודים לרעה, מוחמד החמישי (או כמו שאתה קורא לו, 'אידיוט')

לא הפלה יהודים לרעה, אז הוא גם לא טוב).

אבל, היו יהודים גם במקומות אחרים חוץ ממרוקו.. בפרס, אפגניסטן (מעיין My bro), הודו ושאר ארצות ערב.

זה אפילו במצע של ליברמן, שהפליטים הפלסטינאים ישולבו בארצות ערב במקום היהודים שעזבו לא"י.

כן כרגיל .... ::)

כן אני מכנה אותו אידיוט , ועוד יותר חמור , אני שונא את המנהיגים הערבים. אני שונא את מנהיג מצרים , אני שונא את מנהיג לוב.

אני שונא באינדוקציה עבור כל מנהיג ערבי אחר. מבחינתי תמשיך כך עד למנהיג הערבי האחרון.(אני יודע שקשה לך אבל תתגבר , זו בעיה שלך !)

חלק מאמוציה של אדם זה לשנוא ולאהוב.

עכשיו לשו"ס: אני אוהב את מנהיגי !, את שרון את מופז (ואההו אתה משתגע), אני _מת_ חולה על סילבן שלום, חיילים חדורי מוטיבציה עושים לי את זה .

אז יאללה כמי שלא יודע להאזין לדעות של אחרים (לסלקיטיביות שלך אין גבולות- חיילים חדורי מוטיבציה) אז יאללה סיים איתי !

להזכיך אנחנו נמצאים בפורום ישראלי , שנמצא בישראל , שנמצאת במלחמה.

לא ! אנחנו לא נמצאים בבצרה שבעירק, ביירות שבלבנון, מכה שבסעודיה .

כמי ש:

אני קורא לממשלת שרון ממשלה של בריונים פוליטיים ומדיניים.

גם אני חושב שההתנגדות הפלשטינאית היא חובה, וכך גם אהוד ברק, בציטוט הידוע שלו 'אם הייתי פלסטינאי הייתי פעיל טרור'.

הוא מעולם לא עודד התנגדות אלימה, וכך גם אני.

(אל תמכור לנו בולשיט , "הוא מעולם לא עודד התנגדות אלימה, וכך גם אני." , אני לא מכיר התנגדות אחרת של הפלסטינאים מלבד גדודי מתאבדים ברחובות עירנו).

אם אתה חושב ככה (אם אתה קורא לזה דעה לגיטימית) אז - אני מעדיף את קליינר וחירות .

ולהזכירך זה לא פורום חיזבאללה , או חמאס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופסי :x

*goes away*

:lol:

בכל מקרה...נחזור לנושא...

הפורום הזה הוא פורום אקטואליה וכל אחד יכול להביא את דעתו האישית...אפילו אם זה לא מוצא חן בעיני או בעיניך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כרגיל .... ::)

כן אני מכנה אותו אידיוט , ועוד יותר חמור , אני שונא את המנהיגים הערבים. אני שונא את מנהיג מצרים , אני שונא את מנהיג לוב.

אני שונא באינדוקציה עבור כל מנהיג ערבי אחר. מבחינתי תמשיך כך עד למנהיג הערבי האחרון.(אני יודע שקשה לך אבל תתגבר , זו בעיה שלך !)

חלק מאמוציה של אדם זה לשנוא ולאהוב.

עכשיו לשו"ס: אני אוהב את מנהיגי !, את שרון את מופז (ואההו אתה משתגע), אני _מת_ חולה על סילבן שלום, חיילים חדורי מוטיבציה עושים לי את זה .

אז יאללה כמי שלא יודע להאזין לדעות של אחרים (לסלקיטיביות שלך אין גבולות- חיילים חדורי מוטיבציה) אז יאללה סיים איתי !

להזכיך אנחנו נמצאים בפורום ישראלי , שנמצא בישראל , שנמצאת במלחמה.

לא ! אנחנו לא נמצאים בבצרה שבעירק, ביירות שבלבנון, מכה שבסעודיה .

קדימה, תן לי בראש, תגיד את זה ותשתמש בBOLD שאתה כל כך אוהב, תגיד שאתה שונא את כל המנהיגים הערביים כי הם ערביים

ונסגור עניין.

כמי ש:

אני קורא לממשלת שרון ממשלה של בריונים פוליטיים ומדיניים.

גם אני חושב שההתנגדות הפלשטינאית היא חובה, וכך גם אהוד ברק, בציטוט הידוע שלו 'אם הייתי פלסטינאי הייתי פעיל טרור'.

הוא מעולם לא עודד התנגדות אלימה, וכך גם אני.

(אל תמכור לנו בולשיט , "הוא מעולם לא עודד התנגדות אלימה, וכך גם אני." , אני לא מכיר התנגדות אחרת של הפלסטינאים מלבד גדודי מתאבדים ברחובות עירנו).

אם אתה חושב ככה (אם אתה קורא לזה דעה לגיטימית) אז - אני מעדיף את קליינר וחירות .

אני מכיר עוד המון צורות של התנגדות. רוצה דוגמאות? דיפלומטיה, שביתות, פעולה ישירה לא אלימה.

אני מעודד את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי הם ערבים והם :

מנהיגים את המיעוט , ולא מייצגים את הרוב (מפלגת הבע'ת בסוריה בראשות הד"ר אסד גו'ניור, וירדן עם הממלכה ).

מרעיבים את עמיהם ומכניסים את צבאם למלחמות מיותרות עם העולם החופשי (הדיקטטור סאדם חוסיין , ועמו המשועבד לו).

מדכאים את עמם, ופוגעים בזכויות האדם, חופש הביטוי והחירות בארצם(הנשיא חטאמי והטרוריסטים באיראן).

טובח בנוצרים ומנהל מסחר עבדים בילדי הנוצרים - מנהיג איסלאמי.(סודאן).

גורר את עמו לאלימות , שחיתות ושינאה כלפי שכנו (המנהיג ערפאת והאינטיפאדה תחת פיקודו).

כן אני לא מתבייש לשנוא את החולירות המוצגות מעלה, כולל פאקן ערפאת.

שים לב הדיקטטור האחרון שנשאר ל-"טפל" הוא מנהיג צפון קוריאה, וחיפושו אחר פצצת אטום.

גם הוא אחד האידיוטים שמרעיב את עמו , וחושב שהוא ישנה את המפה הפוליטית ויפיץ שוב את הקומוניזים המושחת.

והוא - לא ערבי, ולא מוסלמי.

אז מה רציתי להגיד בזה ?

אכן כן , יש לערבים , ולמנהיגהם ללמוד רבות מישראל ומנהיגיו.

(השחיתויות היא כעין וכאפס לעומת הטרור האזרחי המופנה כלפי האזרחים בארצות דיקטטוריות אילו. לפחות כאן מתעסקים בהוכחת המנהיג ולא הריגה ודיכוי האזרח הקטן).

לבקשתך לא נעשה כאן שימוש ב- Bold.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...