הודעת שגיאה עם הפעלת האימיול. מה הבעיה? (מצורפת תמונה) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה עם הפעלת האימיול. מה הבעיה? (מצורפת תמונה)

stio

Recommended Posts

שלום רב,

בשניות הראשונות לאחר שהאימיול עולה, מתקבלת הודעת השגיאה הזו ע"י פתיחת חלון חדש באקספלורר.

מה הבעיה? (מצורפת תמונה).

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רץ עדיין על 98 ?!?!?

בכל מקרה, הוא אומר שהוא לא מצליח לגשת למחשב שלך מהאינטרנט וזה גורם לקבלת lowid (וזה פוגע בין היתר במהירות ההורדה).

אם אתה שואל איך מתקנים, אם יש לך ראוטר, תפתח את הפורט שם, אם יש לך תוכנת חומת - אש תפתח שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי חומת אש אבל יש לי ראווטר מסוג Siemens ADSL SL2-141.

הנתב הזה מחובר אצלי רק שבועיים אבל גם לפני היתה את ההודעה הזו, אז לא נראה לי שזה קשור.

האם אתה מכיר את הנתב הנ"ל ויכול לומר לי איך אני פותח את הפורט?

אגב, אני רץ על וינדוס 98 כי אין לי ברירה אחרת, ראה את מפרט המחשב.

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להריץ win 2000 ?

אם אתה לא יודע איך ולא פתחת פורט בראוטר, אז בטוח שהוא לפחות חלק מהבעיה, קודם תסדר את זה. או שתשאל בפורום ואינטרנט פה, או שתיקח יוזמה ותחפש port forwarding ושם הנתב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני ישאל בפורום רשתות ואינטרנט.

לא ניסיתי להריץ Win 2000, מה ההבדלים בניהם? האם יש איזה מאמר בנושא? למיטב ידיעתי המערכת ההפעלה הזו היא מבוססת ונועדה למפעלים ולארגונים עסקיים ולא למשתמשים פרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

windows 2000 דומה ל , יצא לפניו ובמקור אכן לארגונים, בפועל יש לו קצת פחות שטויות מ ולכן הוא יכול לרוץ על חומרה קצת פחות טובה באופן סביר. מבחינת תאימות תוכנה הם די דומים למרבית הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני רץ על וינדוס 98 כי אין לי ברירה אחרת, ראה את מפרט המחשב.

יש לך פנטיום 3 450MHz עם 256MB זיכרון. אני הרצתי על K6-2 450MHz, שהוא פחות טוב מהמעבד שיש לך, עם 128MB והוא עבד טוב מאד.

בקשר לבעיה - קודם כל תסתכל ב log של ה eMule בקשר לסיבה לקבלת ה Low ID. לי הייתה בעיה דומה, והסתבר בכלל שהיא נגרמה מזה שהמחשב קיבל כתובת IP שהסתיימה ב 0 (כן, זה אפשרי אם החלק של המחשבים ב subnet mask יותר גדול מ 8 ביט).

אם הבעיה שלך אכן נובעת מהראוטר, תצטרך למצוא דרך לפתוח את הפורט המתאים. תסתכל בתיעוד של הראוטר כדי ללמוד איך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...