ATP3 או EACAN 199? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATP3 או EACAN 199?

xena

Recommended Posts

יש לי כמה חתיכות של ATP3 במשפחה ויצא לי לשמוע אותם הרבה. החסרונות שלהם ממש מפריעים לי. אתמול יצא לי לשמוע את ה 199 ואם לומר בעדינות "נפלתי מהרגליים". הבעייה שלא היה לי זמן לבצע ממש בדיקות. השאלה שלי היא האם אתם בטוחים, כפי שעולה מהדיונים כאן, שה ATP3 טובים מהם? מישהו שמע פעם את שניהם צד לצד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין משגע אותי שאלות כאלה ...

זה שרוב הפורום אומר שהרמקולים טובים , זה אומר שהרמקולים טובים בשבילו , לא בשביל הבנאדם ששאל .

בקיצור

אם אהבת משהו , לך עליו , במיוחד אם זה רמקולים או של כרטיס קול מסויים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה בסדר?

הEACAN 199 עלובים לעומת הATP3

איך הגעת בכלל לזה שהם טובים יותר?

לחבר שלי יש אותם ובאס שלהם כלכך גרוע=/ הוא נישמע כמו באס של סאב באיזהBMW שחורה של ערבים ששומעים 50 cent ז"א חרא! מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה חתיכות של ATP3 במשפחה ויצא לי לשמוע אותם הרבה. החסרונות שלהם ממש מפריעים לי. אתמול יצא לי לשמוע את ה 199 ואם לומר בעדינות "נפלתי מהרגליים". הבעייה שלא היה לי זמן לבצע ממש בדיקות. השאלה שלי היא האם אתם בטוחים, כפי שעולה מהדיונים כאן, שה ATP3 טובים מהם? מישהו שמע פעם את שניהם צד לצד?

שמעתי אותם זה לצד זה, והאמת הATP3 לא טובים יותר בצורה מרחיקת לכת... הם מפורטים יותר ומדוייקים יותר (הצליל פחות נמרח), המיד וההאי נשמעים קצת יותר טוב בגלל ההפרדה (כנראה) של הרמקולים (עומדים קצת יותר טוב בעומס- כשיש מוסיקה מהירה של הרבה כלים), אבל אם אתה מכוון טוב את האאקן הם יכולים להשמע לא רע (יחסית למחיר שלהם...)

AsD[eyal], זה ממש לא הבעייה של הרמקולים שחבר שלך כיוון את הבאס כמו ערבי ששומע 50 cent בסובארו פשע בצבע בז'... אומנם הוא לא עמוק כמו של הATP3, אבל חוץ מטווח התדרים אני לא הרגשתי הבדל.

אני שונא באס מרוח מידי, ואני מרוצה מאיך שהאאקן שלי נשמעים במוסיקה.

בקיצור, הATP3 שווים תוספת של 100 ש"ח... לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוק, קלאסי, רוק כבד, בלוז (קטעים של דיפ פרפל וכאלה 8)), משחקים, סרטים....

בWC3 פרוזן ת'רון לדוגמא, בדקתי את הבאס עם הדיבור של אנובוראק (הג'וק הגדול של האנדאד...)

שמעתי אותו במערכת (לא למחשב... מערכת "רגילה"...) של איווה בת 10 שנים בערך, משהו שעלה בסביבות ה2K ש"ח (הייתה של שותף שלי...), וכל מילה שהוא אמר הרעידה את החדר עם מעין דיסטורשן מטורף, כמו איזה מסור שרשרת, וגם באמצע קרב כשהוא היה בוחר אותו- עם 80 קולות מסביב, הוא הייה נותן בבאס כמו גדול... וזה לא שהבאס הייה מוגזם או משהו, בלי לשנות את האיקוולייזרים, במוסיקה הבאס הייה גם מושלם ובלי טיפה של הגזמה!

זה הבאס הכי איכותי (מדוייק בתדרים נמוכים יחסית, נקי, מהיר...) ששמעתי.

זה ה100% מבחינתי.

אז ביחס לזה, האאקן הם אולי 30%, והATP3 מגרדים את ה40%, וזה גם בחסד... הATP3 יורדים נמוך יותר, ובאופן כללי הם יותר טובים מהאאקן (אני מדבר עכשו על הוופר...), אבל עדיין הם לא נשמעים כמו הדבר האמיתי...

במוסיקה, באאקן אני יכול להבדיל בין קובץ של 128 ו192 KB (קובץ שקודד מדיסק מקורי לשני הפורמטים...), ועם הATP3, בקושי, אני יכול לשמוע הבדל גם ב164 (או משהו כזה... 160 ומשהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שעובר הזמן עם ה ATP3 אני פשוט לא סובל אותם. הסאונד מציק לי במלאכותיות שלו (אני רגיל לזוג ענק מלאי בס). בכל אופן, ה 199 נרכשו, ממש מזכיר את ה . כמובן שלא מתקרב אבל משהו בהם אמיתי יותר מה ATP. גם אם אגלה שלא, ל 200 ש"ח אין ספק שהם שווים את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

הרמקולים של EACAN 199 ללא ספק טובים יותר מי ה ATP3 אני יחלפתי את ה - ATP3 ב -EACAN אני מרוצה עד השמים רמקלים ממש טובים ומקצענים במיחד A-200II שלהם ממש טובים אין להם מיתחרה סידרת ה-PRO שלהם סוף אדרך A-200II ולמי שיש כסף אני מליץ על A-600II של EACAN [br]פורסם בתאריך: 8.06.2007 בשעה 15:03:28

הרמקולים של EACAN 199 ללא ספק טובים יותר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הקפצה עצבנית... ממש נפלתי מהכסא.

אכן ה 199 טובים מה ATP3. רק שאנשים מדקלמים כאן את אותה המנטרה ושוכחים שיש משהו שנקרא אוזניים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...