מיום ראשון: גל"צ וגלגל"צ בלי מוזיקה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיום ראשון: גל"צ וגלגל"צ בלי מוזיקה.

onn_the_vy

Recommended Posts

זה לא משנה מי מרויח (ואגב אתה משלם אגרת רדיו).

אמנים צריכים לקבל תמלוגים..

גם מתחנת רדיו שאני אפתח במחסן שלי אני לא ארויח גרוש, ואתן פרסום- ועדיין אני צריך הסכם תמלוגים עם אקו"ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא משנה מי מרויח (ואגב אתה משלם אגרת רדיו).

האגרה הזו היא רק לרדיו קול - הרדיו הממלכתי.

אגודת אקו"ם דורשת כסף ממשרד הביטחון - כאילו דהה - נכון שיש חוק וכל הדרעק הזה , אבל בדיוק כמו שאייל גולן לא עושה מילואים וקצין חינוך ראשי אסר להזמינו לצה"ל, כך גם לגבי הרדיו של גלי צה"ל, הלא היא תחנה צבאית , תחנה של העם , כאילו דהה.

נכון שיש חוק , נכון שיש שופטים ונכון שכולנו נושמים _רק_ בזכות הרכב של 11 שופטים עליונים.

ונכון שיש דמוקרטיה , ונכון שכולנו שונאים מקדונלד.

אבל יש קצת עממיות , ויש קצת "להתחשב בתקציב משרד הביטחון".

יש קצת שוליים, ויש קצת "תרומה" לחיילים ולתחנות צבאיות הלו הם עממיות- הם שלנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך אני אענה רק על מה שקשור לנושא.

אני לא חושב שאתה יכול לקבוע מתי האמנים מחויבים לתרום.

האמנים הם השכבה הראשונה בעם שמתבקשת לתרום מעצמה והם תמיד נענים (ואפשר לקחת את 'פסטיבל בשקל' של שנה שעברה, ואחד

שבתהליכי ארגון ע"י שאנן סטריט ובהשתתפות אמנים רבים).

משרד הבטחון יכול להחליט שהוא לא עובד עם אקום משום שאין לו תקציב, אבל הוא לא עושה את זה, אלא פשוט מפר את ההסכמים.

אם משרד הבטחון לא יכול לעמוד בלהחזיק 2 תחנות רדיו שמשדרות 24 שעות, הוא יכול לצמצם (בדיוק כמו שלא מלינים שכר לאברי גלעד בגל"צ) או לשלם, אבל לא להפוך לתחנה פיראטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך אני אענה רק על מה שקשור לנושא.

אני לא חושב שאתה יכול לקבוע מתי האמנים מחויבים לתרום.

האמנים הם השכבה הראשונה בעם שמתבקשת לתרום מעצמה והם תמיד נענים (ואפשר לקחת את 'פסטיבל בשקל' של שנה שעברה, ואחד

שבתהליכי ארגון ע"י שאנן סטריט ובהשתתפות אמנים רבים).

משרד הבטחון יכול להחליט שהוא לא עובד עם אקום משום שאין לו תקציב, אבל הוא לא עושה את זה, אלא פשוט מפר את ההסכמים.

אם משרד הבטחון לא יכול לעמוד בלהחזיק 2 תחנות רדיו שמשדרות 24 שעות, הוא יכול לצמצם (בדיוק כמו שלא מלינים שכר לאברי גלעד בגל"צ) או לשלם, אבל לא להפוך לתחנה פיראטית.

יש משהוא בדברים המודגשים .

אבל לפי מה ששמעתי, מדובר בתוספת בקשה לכספים נוספים מצד אקו"ם.

האמנים צריכים למכור לקהל , לא להעניש את הקהל. משרד הביטחון יקצה כספים, והיותו אירגון שאינו מתפרנס, ונותן שירות נטו , יש להתחשב ולשנות את החוק ואת הנורמה כלפי אירגון כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החוק אין צורך לשנות לדעתי, אבל הכל ניתן למו"מ ואני בטוח שאקו"ם ישבו לשולחן הדיונים עם משרד הבטחון.

סה"כ איני בקיא בפרטים, וכך גם שאר הציבור, אז הפצצות עממיות של הטלמסר, דיי מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שחושב שהתחנה הזאת גרועה ושהחיים יהיו יותר טובים בלעדיה? יש להם תמיד את 10 השירים הנטחנים שבכל תכנית ישמיעו אותם ויכולים להיות מושמעים גם 20-30 פעם ביממה - ואני לא מגזים! ועוד כמה עשרות שירים טובים יותר וטובים פחות שנועדו למלא את החלל בין השירים הנטחנים. כל הפופ הזבלי שנוצר רק כדי לעשות כסף מושמע שם... איכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החוק אין צורך לשנות לדעתי, אבל הכל ניתן למו"מ ואני בטוח שאקו"ם ישבו לשולחן הדיונים עם משרד הבטחון.

סה"כ איני בקיא בפרטים, וכך גם שאר הציבור, אז הפצצות עממיות של הטלמסר, דיי מיותרות.

נו , באמת ! זו דרישה של הרדיו , להקים קול קורא .... קול צעקה...

בדיוק כמו אסיפת חתימות לעצומה, והרדיו קרא לקהל להתקשר, לא אני.

וזה בטוח לא הפצצת טלמסר . וזה ממש לא מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שחושב שהתחנה הזאת גרועה ושהחיים יהיו יותר טובים בלעדיה? יש להם תמיד את 10 השירים הנטחנים שבכל תכנית ישמיעו אותם ויכולים להיות מושמעים גם 20-30 פעם ביממה - ואני לא מגזים! ועוד כמה עשרות שירים טובים יותר וטובים פחות שנועדו למלא את החלל בין השירים הנטחנים. כל הפופ הזבלי שנוצר רק כדי לעשות כסף מושמע שם... איכס.

זכותך לחשוב מה שאתה רוצה, לא מתאים לך תעבור תחנה....

אני אישית אם אני שומע רדיו אז זה גלגל"צ ב99% מהזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לגלגל"ץ יש סדר עדיפויות טיפשי.

הלכתי לקולנוע וראיתי פרסומת שלהם, שהבנתי שמראים אותה הרבה.

מישהו לא שמע על גלגץ? מישהו הולך לשמוע יותר אותה בגלל פרסומת ? לא !

אז את כל כספי השידור,חברת פרסום וכו' יכלו לתת לאקו"ם או לאנשים שהם באמת חייבים ולא לפרסומות סרק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוף שמנהל 2 תחנות שמשדרות 24 שעות ועושה צרות לאקו"ם משום שלא יכול לשלם את החשבון שלו,

מתנהל עם סדר עדיפויות טפשי.

במקום לחזור למידות הרגילות שלו, ולשלם את החשבון לכל אלו שהוא עובד איתם, הוא צריך ללכת לבימ"ש ולעורר מלחמה של הציבור באקו"ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בדיוק כמו שלא מלינים שכר לאברי גלעד בגל"צ) או לשלם, אבל לא להפוך לתחנה פיראטית.

לפי מה שאני יודע , אברי גלעד*, גדעון רייכר, ועוד רבים אחרים עובדים בהתנדבות.

כולם בקונצנזוס תומכים בגלי צה"ל. אפילו השופטת המסכנה שנאלצה לחתום על צו מניעה נגד גלי צה"ל (כיוון שבנה משרת שם, נראה לי).

*נ.ב- תיקון טעות - אברי גלעד לא מתנדב בתחנה.(קיבלתי תשובה בנושא ממנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לגלגל"ץ יש סדר עדיפויות טיפשי.

הלכתי לקולנוע וראיתי פרסומת שלהם, שהבנתי שמראים אותה הרבה.

מישהו לא שמע על גלגץ? מישהו הולך לשמוע יותר אותה בגלל פרסומת ? לא !

אגד משדרים פרסומות בטלוויזיה. מישהו הולך ליסוע באוטובוסים יותר רק בגלל זה? לא!

חברת החשמל שידרו פרסומות (אני לא מתכוון לאלו החדשות עם שקע ותקע ולא אלו עם הוגו, אלא לאלו שהיו פעם שהם היו סתם פרסומות כמו של כל חברה אחרת). מישהו הולך להשתמש יותר בחשמל רק בגלל הפרסומת? לא! גם ככה כולם משלמים רק להם.

בזק שידרו פרסומות (עוד הרבה לפני שיצאו פלאפונים שאיכשהו מהווים תחרות בשבילם). מישהו דיבר יותר בטלפון בגלל הפרסומת? לא!

אני רואה ברחוב שלט של "מאמינים בך מצנע". אני אלך ואצביע למצנע רק בגלל השלט הזה? לא! (בלי קשר לדעותיי הפוליטיות. זאת הייתה סתם דוגמא)

יש חברות/מוצרים חדשים שמצריכים פרסום כדי שאנשים יכירו אותם.

אבל הנקודה היא שיש הרבה חברות/מוצרים ישנים וללא כל פחד להפסדים של לקוחות, שמפרסמים את עצמם, למרות שהם לא חדשים (וכולם גם ככה מכירים אותם) או לא מציעים שום דבר חדש שצריך ליידע את הציבור עליו בפרסומת. מפרסמים כי זה כבר דרך חיים של כל החברות.

כל חברה כיום מאמינה שהיא חייבת לפרסם את עצמה, גם אם כולם מכירים אותה וגם אם אין תחרות וגם אם אין פחד של איבוד לקוחות.

כך גם גלגל"צ.

ועוד משהו: גלגל"צ הם לא אלו שלא שילמו לאקו"ם, אלא משרד הביטחון הוא מי שלא שילם. ככה שגם אם הם היו מקצצים בפרסומות ושומרים את הכסף בשביל דברים יותר חשובים, זה לא היה עוזר להם בפרשה הזאת, כי הם בלאו-הכי לא אלו שהיו אמורים לשלם לאקו"ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה מגיע הכסף לגל"צ ? ממשרד הבטחון, גם ביום טוב יש דברים צבאיים שמזלזלים בהם כספית לאומת העושר של התחנות.

בזק וחברת חשמל אף פעם לא פרסמו סתם. תמיד הם פירסמו , שירות חדש, גישה חדשה או משהו בסגנון. הם לא פירסמו כדי שיכירו אותם אלא כדי ליידע. בפרסומת לגלגלץ אין שום מידע מעבר לקיומה של התחנה, לא חידוש, לא ולא שינוי.

ומצנע פועל כגוף פרטי, וגם לאגד יש תחרויות והם לא ממשלתיים כך שמיצידי יעשו מה שהם רוצים מהכסף שלהם, כל עוד הוא שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק וחברת חשמל אף פעם לא פרסמו סתם.

אז זהו שכן!

אני זוכר טוב מאוד שבעבר היו לבזק ולחברת החשמל פירסומות, ללא כל שירות חדש, או מוצר חדש, או חדש, או כל דבר כזה.

פירסומת היא לא סתם, אבל לא תמיד היא בשביל ליידע על משהו חדש. פירסומות הן כבר חלק בלתי נפרד מחייה של כל חברה שהיא, גם אם אין באמת סיבה לפרסם. אפשר להגיד שלפעמים מפרסמים כי כולם מפרסמים.

ואתה יודע מה? לא רוצה את חברת החשמל או בזק? קח את אגד. איזה אינטרס יש להם לפרסם ש"טוב שההגה בידיים של אגד"? מוצר חדש? חדש? שירות חדש? אני לא חושב... חוץ מזה שהם מעלים מחירים כל שני וחמישי, אין להם שום דבר חדש להציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...