מדיות של SKY - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות של SKY

SpiritKnight

Recommended Posts

אני מכיר אותם ... הם לא כל כך נחשבים בידי האנשים , אבל הם דיסקים דיי טובים .

איכות צריבה מעולה , מה עוד אפשר לבקש .

אני דיי מאוכזב מהSilver Line האחרונים שקניתי , קניתי את החבילה של ה50 דיסקים וכל צריבה שאני עושה עליהם , בבדיקת איכות הדיסקים יש Errors לקראת הסוף של הדיסק ... זה לא שהקבצים נדפקו ,אלה פשוט המהירות יורדת והסידירום מתקשה לקרוא .

אף פעם זה לא היה עם הסילבר ליין הקודמים , רק אלו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטספיידר:

באיזה מהירות אתה צורב עליהם כשאתה מקבל קריאה לא טובה בקצה הדיסק ? ובאיזה מהירות של מדיות סילברליין אתה משתמש ?

בנוסף - מה המהירות המקסימלית של הצורב שלך ? ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צורב במהירות 20X , על הדיסקים לא רשום כלום בקשר למהירות ...

אבל ה JustSpeed מופעל ... והוא נותן לצרוב על 20X , אני יודע שזה לא אומר הרבה אבל לפחות משהו .

פשוט שהסילבר ליין שהיו לי קודם לא עשו כזה דבר .

ועוד דבר ששמתי לב בסילבר ליין האלו שהם מאוד רועשים , שהם נקראים במהירות גבוה יש רעש נורא והכל רועד ...

אני לא מבין מה הסיבה לכך בכלל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אותם ... הם לא כל כך נחשבים בידי האנשים , אבל הם דיסקים דיי טובים .

איכות צריבה מעולה , מה עוד אפשר לבקש .

אני דיי מאוכזב מהSilver Line האחרונים שקניתי , קניתי את החבילה של ה50 דיסקים וכל צריבה שאני עושה עליהם , בבדיקת איכות הדיסקים יש Errors לקראת הסוף של הדיסק ... זה לא שהקבצים נדפקו ,אלה פשוט המהירות יורדת והסידירום מתקשה לקרוא .

אף פעם זה לא היה עם הסילבר ליין הקודמים , רק אלו ...

אמת, גם אני רכשתי לפני כמה זמן דסקים של Silver-Line והם פשוט זבל, כל פעם לפני בסוף ERROR,

חבל על הכסף, ומעניין לפני חודשיים באיזה ת'רד באתר המליצו עליהם בחום {אולי הגיע משלוח דפוק?}

מעניין כל-כך הרבה תלונות עליהם? {רוצים את הכסף בחזרה, סתם בצחוק}.

לפני שבוע רכשתי דסקים X48, הם פשוט דסקים מצויינים {וגם יפים}, איכות צריבה מעולה,

מהירים מאוד, פשוט נהדר, גם ה-TDK שקניתי ב-5 יחידות עם קופסאות דקות מעולים, אבל יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

53ש"ח בבאג מחשבים {נו אתה יודע הרשת שנמצאת בכל קניון}, דסקים מעולים ממליץ בחום.

יש גם X40 ב-47ש"ח שגם הם מעולים {יש אותם לאח שלי בצורב שלו}, אפשר גם עליהם לצרוב X52 אפילו

בלי בעיה, זה נראה לי אותו הדיסק סתם רושמים על זה 40 ועל זה 48 {אותה גברת בשינוי הדרת, ממש כמו ה-P4 3.06}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...