בעיה בהפעלת המחשב-שגיאת OC FAIL... (פרטים בפנים) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהפעלת המחשב-שגיאת OC FAIL... (פרטים בפנים)

parker8

Recommended Posts

הסיפור מתחיל ביום שבת: אני פותח את המחשב מקבל שגיאת oc fail please enter setup to change oc fail settings.

לאחר מכן עשיתי LOAD OPTIMIZED SETTINGS בביוס, המחשב עלה, עשיתי REPAIR לווינדוס והכל חזר לקודמתו...

עכשיו הכל טוב ויפה עד יום שני: שוב אני מקבל שגיאת OC FAIL בתחילת המחשב, עשיתי שוב LOAD OPTIMIZED SETTINGS בביוס, המחשב עלה הפעם בלי REPAIR, והחלטתי לעשות גם RESTORE ל-4-5 ימים לפני, כי בזמן הזה התקנתי דרייברים חדשים לכרטיס המסך וגם DIRECTX9, וחשבתי שאחד מהם גרם לבעיות... (התקנתי אותם עוד לפני הפעם הראשונה ביום שבת, והחזרתי את המחשב למתי שהם לא היו מותקנים)

עכשיו הכל עובד, חשבתי שגמרתי עם הבעיה אבל היום בבוקר אני פותח את המחשב והבעיה חוזרת...

שוב אני מקבל שגיאת OC FAIL בתחילת המחשב, ועכשיו אני כבר חסר אונים ולא יודע מה לעשות...

אני יכול לעשות LOAD OPTIMIZED SETTINGS שוב, אבל מה זה ייתן אם השגיאה תחזור?

את השגיאה לא קיבלתי ישר בהפעלה הראשונה של המחשב, אלא שהצלחתי לפתוח אותו והכל רגיל, ואז פתאום הווינדוס קורס, יש "טיקים" כאלה המחשב מפעיל את עצמו מחדש ואז אני מקבל את השגיאה...

אני מחפש פיתרון לבעיה, אשמח לעזרה!

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

עשיתי סריקת וירוסים אתמול והוא לא מצא כלום, חשוב לציין שמותקן ווידוס במחשב יחד עם WINDOWS XP, כשה- הוא הווינדוס ה"ראשי" ובו אני משתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...