ת'ראד נעלם... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד נעלם...

Tomerico

Recommended Posts

הת'ראד שלי נעלם הוא נקרא "מכושפות" מי שזוכר שהגיב בו שיחפש את ההודעות בהודעות שלו... הם לא שם... אני לא מוצא את הת'ראד הזה... ואני גם לא מוצא את ההודעות שלי שכתבתי בת'ראד... (דרך חיפוש הודעות...)

אדיטור? מי מחק?

זה לא פעם ראשונה שת'ראד שלי או של אחר פשוט נעלם...

אולי חשבתם שזה נושא לא מענין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה קורה גם לכל דיון דיון שני שלי (יותר נכון דיון וחצי..) בפורומים אחרים, סתם שאלה שעשיתי חיפוש ואין סיכוי ששאלו אותה, וסתם העלימו את הדיון, לפחות שיגידו משהו, שינעלו עם הסבר ואחרי יום ימחקו (אני מבין שזה תופס מקום ותעבורה, אבל לפחות איזה שהוא הסבר..),

וזה אף פעם לא כלל ווארז\פרסומות לאתרי סקס וכו', רק פעם אחת היתה רמיזה קטנה ביותר על ווארז, ושם לפחות הבנתי למה מחקו.. בכל מקרה, אני חושב שלפחות אם תנעלו עם סיבה ורק אחרי יום או אפילו כמה שעות תמחקו זה יהיה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי פותח הדיון ולא קיבלתי הודעה פרטית...

הגבתי באיזה שהוא ערב.. ונכל היה קשורה ושאני חוזר מהבצפר הדיון לא קיים... זה מוגזם... אין לי שמץ מה קרה שם... מה כבר יכל לקרות שם? בסך הכל דיברנו על "מכושפות"... מישהו יודע מה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לצטט כמה הודעות אחרונות מהדיון:

#1:"שמעתי על זה

אבל אישית אני מעדיף לעשות מצווה ולשמח בחורה... (ולמתחכמים לא בכך שאני אתרחק ממנה)"

#2:"חבל ששום נקבה לא רוצה ממך לעשות את מצוות פרו ורבו איתך... "

היו עוד כמה הודעות שממש לא היו לעיניין.

ובקשר לזה שלא שלחו לך הודעה,לא יקרה שוב [דן!] ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לצטט כמה הודעות אחרונות מהדיון:

#1:"שמעתי על זה

אבל אישית אני מעדיף לעשות מצווה ולשמח בחורה... (ולמתחכמים לא בכך שאני אתרחק ממנה)"

#2:"חבל ששום נקבה לא רוצה ממך לעשות את מצוות פרו ורבו איתך... "

היו עוד כמה הודעות שממש לא היו לעיניין.

ובקשר לזה שלא שלחו לך הודעה,לא יקרה שוב [דן!] ;)

לא הספקתי לראות את ההודעות הנ"ל... וממתי מוחקים? למה לא נעילה וצינזור? ואחראי יום יומיים מחיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...