שאלה בנוגע ל Radeon 9000 Pro - דחוף - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל Radeon 9000 Pro - דחוף

Joe Blow

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיך לחכות עוד קצת.

ה GF2 GTS עדיין יכול (בקושי) לסחוב, עדיך לעשות צעד גדול יותר לכוון של רידאון 9500 פרו או משהו מבית שיבוסס על ליבת ה NV30 (בתקווה שיהיה כזה בקרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש משהו שיחזיק לי לחצי שנה - שנה הקרובה עד השדרוג הכולל של המערכת. לא נראה לי שאני אוציא יותר מ 600 ש"ח על הכרטיס. לפי מה שאתם אומרים יהיה שיפור משמעותי לעומת מה שיש לי היום וזה מספיק טוב לי. עוד שנה אני אקנה את הכרטיס החזק שיהיה בשוק, אבל בנתיים אני אסתפק בזה. חוץ מזה אני אחליף גם את המעבד ל XP 1700 0.13 אז אני מצפה לשיפור די טוב בביצועי המערכת שלי. אם אתם חושבים שיש היום משהו באותו טווח מחירים שעדיף על ה 9000 Pro אני אשמח לשמוע. אני לא רוצה לחכות יותר מדי זמן. אני רוצה לקנות השבוע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך האמת פשוט לא לקנות כלום ולחכות לNV30 וזהו. ה9000 פרו יתן לך מקסימום 20-30% תוספת ביצועים וזה פשוט לא שווה 600 ש"ח. הGTS הוא בכל זאת כרטיס ראוי לשמו אפילו עכשיו, כשהוא יותר טוב מכל הMX למיניהם אבל פחות טוב מGEFORCE3, בדיוק כמו ה9000. אתה לא תקבל אפילו תוספת של 30% נראה לי. איזה משחק בדיוק הוא לא מעלה בצורה נורמלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיך לחכות עוד קצת.

ה GF2 GTS עדיין יכול (בקושי) לסחוב, עדיך לעשות צעד גדול יותר לכוון של רידאון 9500 פרו או משהו מבית שיבוסס על ליבת ה NV30 (בתקווה שיהיה כזה בקרוב).

זה נכון אבל זה כרטיס שיעלה פי 2 יותר , אז לא חכמה להגיד את זה,

כרגע ה 9000 פרו זה כרטיס הVALUE המשתלם ביותר - אם זאת השאלה.

ולגבי מה שנאמר שהGTS יותר חזק מכל ה MXים - אז לא נכון , זה כרטיס מיושן, עם ישנה, הMX440 הפשוט מהיר ממנו ואף טיפה יותר מתקדם (לא משמעותית) הוא משמעותית יותר איטי מה 9000 פרו הרבה יותר מ 20 30 אחוז. ה9000 פרו דיי מקביל בביצועיו לגיפורס 3 הרגיל (פלוס מינוס).

הבחירה שלך בעיניי נראית נבונה כל עוד מדובר בגג שנה ותקציב נמוך כמו שהצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו נחמד מאוד,

אבל אני מצטער - אני לא זוכר בדיוק עד כמה , אני בכל מקרה מאוד ממליץ לך לקרוא ביקורות על הכרטיס אותו אתה המתכוון לקנות - ברובן מוזכרת יכולת האוברקלוק של הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את ה 9000 , ביזבוז של כסף , אתה לא תראה יותר מדי הבדל , אם אתה ממש רוצה כריס חדש לא נראה לי שב600 שקל תמצא משהו מתאים , חבל על הכסף . תקנה ב900 את ה ti 4200 או את radeon 9500 ,אז תראה הבדל,אם אין לך ממש כסף אז תחכה עוד קצת,כשיצא ה geofrce fx בעוד כחודש המחירים של כל ה 4 ti יפלו פלאים , תאמין לי שווה לחכות!!.זה מה שקרא כשקניתי את הכרטיס שלי , יצא בדיוק הגיפורס 4 וכל השאר הוזלו פלאים (כן גם הרדאון הוזל משמעותית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה עוד קצת,כשיצא ה geofrce fx בעוד כחודש המחירים של כל ה 4 ti יפלו פלאים , תאמין לי שווה לחכות!!.

מה שאתה אומר רלוונטי לכל תחום בחיים ולתחום המחשבים בפרט. תמיד אם נחכה עוד קצת תצא חדשה והישנה יותר תוזל באופן משמעותי. השאלה היא כמה זמן לחכות. אם זה עניין של שבוע או שבועיים אז בסדר. אבל אם מדובר בחודשיים שלושה אז אני לא רואה טעם. יש למישהו מושג מתי הכרטיסים החדשים יגיעו לארץ ומתי תתרחש ההוזלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...