שאלה לגבי firefly - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי firefly

IG

Recommended Posts

לפי הרמזים הדי בולטים שקיבלנו, הוא היה סוכן מיוחד של הברית (כמו האיש הרע בסרט) שהתפכח (תמחוק את הספויילר לטובת אנשים שלא ראו ;)) וחזר בתשובה.

לא יודע... נראה לי מוזר שאיזה קצין זוטר (בפרק שבו הוא נפצע...) יזהה אותו כסוכן חשאי על סמך התעודה שלו... אני לא חושב שאפילו בסרט מד"ב מכניסים פרטים כאלה לתעודת הזהות של האנשים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכן לשעבר. ואם זה מקודד בצורה כזו שרק קוראים של הברית יכולים לקרוא את זה, זה די בטוח. חוץ מזה, בטח כתוב שם משהו בסגנון של "איש חשוב, תתנהגו אליו יפה" ולא משהו כמו "סוכן חשאי 0006.5".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה של טעם.

שאלה של איכות, או החוסר בה.

הסרט פשוט לא איכותי, הסיפור לא איכותי, הדמויות לא מתפתחות.

ואפילו לסרט מד"ב האפקטים בינוניים.

חלק מהקרבות לא רעים, ביחוד עם השליח.

אה כן... הסרט פשוט אמריקקי מדי "לטעמי".

"in gold we trust"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת אפקטים- זה בכוונה ככה... הבמאי לא רצה להשתולל עם אפקטים אלא לשמור את הסיפור פשוט...

ואני לא עד כדי כך מתלהב... לא אמרתי שזה סרט מעולה או הכי טוב שיש... זה סרט נחמד ולא רע יחסית לסרטים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה של איכות, או החוסר בה.

הסרט פשוט לא איכותי, הסיפור לא איכותי, הדמויות לא מתפתחות.

ואפילו לסרט מד"ב האפקטים בינוניים.

חלק מהקרבות לא רעים, ביחוד עם השליח.

אה כן... הסרט פשוט אמריקקי מדי "לטעמי".

"in gold we trust"

וכל זה הוא, כאמור, שאלה של טעם. אני חושב בדיוק ההיפך ממך. אין מדד אובייקטיבי לאיכות של סרט. ב- IMDB בכל אופן, יותר מ- 50,000 איש נתנו לו ציון ממוצע של 8 מתוך 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל זה הוא, כאמור, שאלה של טעם. אני חושב בדיוק ההיפך ממך. אין מדד אובייקטיבי לאיכות של סרט. ב- IMDB בכל אופן, יותר מ- 50,000 איש נתנו לו ציון ממוצע של 8 מתוך 10.

בגלל זה ראיתי אותו, ואני עדיין לא מבין למה 8.

בכלל הסרטים של העשור הזה פשוט ירדו ברמה בהשוואה לסרטים של העשור הקודם.

פתחתי את הרשימות ב- IMDB ופשוט נבהלתי.

או שאולי אני פשוט מזדקן. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא זקן, הטעם שלך בסרטים פשוט על הפנים :P

firefly ו serenity היו מהממים!

לא ייצא סרט חדש או סידרה כי פשוט הרגו שם חבר צוות דיי משמעותי (עד כמה שאני זוכר רק אחד מת ולא חצי מהצוות).

ועד כמה שזכור לי צריך לצאת משחק MMORPG של serenity.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סביר. דיברו על עוד שניים אם סרניטי היה מצליח בקולנוע. אבל הסרט בקושי החזיר את ההשקעה. (באשמתכם. למה לא הלכתם לראות אותו שלוש פעמים בקולנוע?)

כי לא הקרינו הארץ? :kopfpatsch: (סתם, אני מניח שאתם צוחק על כל המעריצים שבאמת הלכו לסרט 3-4 פעמים)

בכל מקרה נכנסתי כרגע לפיירפלייפאנס והסקר שלהם הוא:

How much are you willing to contribute annually to produce the 'Firefly' series or have another movie made?

:lol:

למען האמת הייתי מוכן לתרום איזה 20$ אם זה היה עוזר...

וד"א נכון שבקולנוע הסרט בקושי הרוויח משהו, אבל לפי מה שראיתי היו מכירות טובות ב שלדעתי הביאו הכנסות לא רעות לאולפן.

נחיה ונראה (אם יהיה המשך לסרט/סדרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק באייקון, היו גם הקרנות בקולנוע. אחרי שאנחנ ו(כן, האנחנו האלה 8)) התעקשנו, עשו הקרנה אחת באולם בינוני. היא נמכרה לגמרי, אז הוסיפו שניה. שנמכרה לגמרי, אז הוסיפו עוד שתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...