מה לקחת במקרה שלי 8800gts או 7600gt > - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקחת במקרה שלי 8800gts או 7600gt >

natan805

Recommended Posts

מצד אחד אני רוצה כרטיס מסך משוק הבינוני ומצד שני אני רוצה שיתמוך ב dx10 .עכשיו יש לי שני אופציות

1)לקנות 7600gt לחכות עוד שנה וחצי עד שמשחקי הdx10 יהיו פופלרים שיחייב אותי בקניה ואז גם אני יוכל לקנות כרטיס מסך מהשוק הבינוני של הדור הבא שיהיה יותר חזק מהשוק הכבד של היום .ועוד משהו יהיה תחרות בין ati ל והמחירים ירדו יותר מהר .השאלה אם זה נכון

או מצד שני להשקיע על 8800gts כולל הספק ליברטי היקר שזה יוצא תוספת של 1300 ש"ח .השאלה היא האם בעוד שנה וחצי אני יוכל לקנות כרטיס מסך שיותר חזק מה 8800gts ?

שתבינו ההשערה שלי הזאת לא נותנת לי לקנות את ה 8800gts בגלל שמחקי ה dx10 יכנסו חזק רק בעוד שנה וחצי וה 8800gts יתחיל לזחול עד אז אני חושב

.לחכות ל 8600gt לא שייך כי אני חייב לקנות מחשב עוד השבוע אז מה מציעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו עם 6800xt שהוא ברמה של ה6600gt ואני סחבתי איתו בכיף שנה וחצי לא הכפת לי שיהיה הגדרות נמוכות בעוד שנה וחצי .השאלה היא רק האם בעוד שנה וחצי ב1000 ש"ח אני יוכל לקנות כרטיס מסך שבהרבה יותר טוב מה gts ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 7600 GT לא יסחוב עוד שנה וחצי על הגדרות בינוניות .

ה GTS 320 לעומת זאת כן יסחוב עוד אז די טוב אני מניח .

אני חושב ששווה לך להשקיע אחשב ב GTS 320 איזה חברה ,זה אתה תבחר כולם טובות . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל זאת הייתי מציע לך לקחת עכשיו משהו זול אפילו את ה 7300 ואז לחכות איתו חצי שנה-שנה ואז יהיה מבחר עצום של כרטיסי DX10 במחירים שמתאימים לכל אחד... יש אנשים שלא יכולים סתם לקנות ואז לשדרג אז קונים את ההכי חזק שיש ומקווים שזה יסחוב כמה שיותר

ואל תדאג ה 8800 לא יהיה גרוטאה כל כך מהר... זה כרטיס מעולה שיחזיק משחקים לפחות עוד שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.אבל למה אף אחד לא מבין שהרגע אני צריך כרטיס מסך חזק .אני צריך כרטיס שאיך שה dx10 יכנס חזק אז לקנות כרטיס dx10 ולא אכפת לי לסחוב איתו שנה וחצי ולנצל אותו עד שהוא בהגדרות נמוכות .אכפת לי שעכשיו יהיה לי כרטיס מסך חזק ולנצל אותו עד הסוף .ושוב שנה וחצי זה בסדר בשבילי זה כבר חישובים שלי

אז השאלה המקורית היא האם בעוד שנה וחצי יהיה כרטיס שיותר חזק מה 8800gts ב1000 ש"ח.{אני צריך משהו שכבר שם לב לזה מהכרטיסים של הדור הקודם}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר להמתין ! , למשהו יותר טוב במחיר יותר טוב , אבל זה נכון עד הנצח

אם יש לך אפשרות לקנות את ה-8800 , אז אין יותר טוב מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...