מה עדיף? מה יותר טוב (2 מארזים) תקציב(300-+) - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף? מה יותר טוב (2 מארזים) תקציב(300-+)

subzero008

Recommended Posts

את המאווררים סדר כך: מקדימה וה-2 שבדלת מכניסים, מאחורה וזה שבגג מוציאים.

לפני שאני מסתכלבמארזים של jsp, אתה בכלל ראיתם אותם בארץ ובמחיר הגון? אני פשוט עייף עכשיו ואני לא רוצה סתם להסתבך...

hosham: את הרמקולים, האוזניות וה- אפשר למצוא גם בארספורמר בגג, אולם אין firewire למרות שזה בכלל לא חסר לי.

ובפעם האלך אנשים, אל תעירו הערות על המראה של שום מארז, זה ממש לא אמור להוזיז לבן אדם את הב*צה! זה רק טעם אישי וזה לא משפיע על שום דבר אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יובל מה אתה נעלב?

אז אמרתי שלדעתי המארז שיש לך הוא מצועצע,מי ישמע אתה עיצבת אותו.

בנוסף רשמתי שהכוונה היא להביע דעה ולא להעליב אף אחד!

אני את שלי אמרתי-ההחלטה היא של פותח הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

בקשר לעיצוב, אתה צודק זה ממש לא משנה איך המארז נראה "על טעם וריח אין מה להתווכח", למרות שלי באופן אישי יותר חשוב הביצועים.

על החיבורים מקדימה, והאודיו מספיק לי, firewire לא ממש שימושי... הבעיה היחידה במארז הזה שהכבל שלהם קצר..מאוד.

מה בקשר לבקר והמאוורר 120 (הודעה קודמת בדף3 ) ?

את ה JSP אני מקבל במחירים: X1000=680 ו G600=430

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה לא הייתה ממש מובנה

במיוחד הקטע:

מה בקשר לבקר והמאוורר 120 (הודעה קודמת בדף3 ) ?

את ה JSP אני מקבל במחירים: X1000=680 ו G600=430

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, ההודעה היתה מיועדת למשהו מסויים שנתן תגובה... חשבתי שהוא יבין, אבל טעות אתה צודק.

אני יסביר

בקשר לבקר, קיבלתי פה המלצה לבקר נחמד אבל פשוט, בלי תצוגה של מהירויות או טמפ', אז השאלה היא אם לא כדאי משהו כזה עם תצוגה?

בקשר למאוורר 120, השאלה היתה עם זה שמגיע עם המארז, שקט וטוב וכדאי להשתמש בו או להחליף גם אותו?

ובקשר ל JSP, שאלו מחירים אז אמרתי...

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבקר זה בחירה שלך

מנסיון אני יכול להגיד לך שמתחיל להמאס עליך להתעסק איתו ואתה משתיק את המחשב באופן קבוע

המסך גם כן מיותר (חוץ מלהרשים אנשים שאתה כותב כל מיני שטויות על המסך)

המאווררים של CM שקטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותי כל כך יופי וכאלה.. חשוב לי שהוא יהיה אפקטיבי ולא שאני יצטרך להתעסק עם כל מיני תוכנות כדי לבדוק מהירות וטמפ'...

ואני לא מכיר בתחום הזה כלום לכן אני צריך המלצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש CoolDrive 6

הוא נוח מאוד, אבל שוב, הוא מתחיל להיות מיותר אחרי כמה זמן

של איזו חברה הלוח אם שלך?

למשל ב- יש ב- הגדרות הרבה יותר מתקדמות מכל בקר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, ההודעה היתה מיועדת למשהו מסויים שנתן תגובה... חשבתי שהוא יבין, אבל טעות אתה צודק.

אני יסביר

בקשר לבקר, קיבלתי פה המלצה לבקר נחמד אבל פשוט, בלי תצוגה של מהירויות או טמפ', אז השאלה היא אם לא כדאי משהו כזה עם תצוגה?

לא יודע אם זה שווה להוסיף חןותר מדי כסף לתצוגה, כי בדוגרי אתה מגביר/מחליש את המאווררים לפי השמיעה הספציפית שלך בלבד, לא יותר מזה, אני לדוגמא כאשר אני לא נוגע במחשב / רק גולש וכאלה, שם על הכי נמוך כי הוא לא צריך יותר מזה וזה עדין קירור מצוין עם כל המאווררים האלה, אבל כשאני משחק או שומע , אני שם על הכי חזק, גם ככה לא שומעים את המאווררים בגלל המוזיקה או הרעשים של המשחק. מה שאני אומר זה שלא צריך להתלהב יותר מדי מצג, זה רק לפוזה.

בקשר למאוורר 120, השאלה היתה עם זה שמגיע עם המארז, שקט וטוב וכדאי להשתמש בו או להחליף גם אותו?

למה להסתבך, תשאר איתו, אם יש לך בעיה אז תחליף, אבל סביר להניח שלא תיהיה לך בעיה איתו, ובמקום להחליף כבר עדיף להוסיף עוד 30 שקל ולקנות בקר שיפתור את הבעיה...

ובקשר ל JSP, שאלו מחירים אז אמרתי...

תודה רבה

אני רוצה לציין, שאם אתה קונה בקר מאווררים, תחבר את כל המאווררים אליו, אבל את כולם!!! כי עם בקר את מגיע לשקט מדהים, וגם מאוורר אחד שנחשב שט, יכול להרוס לך.

לכן או שתאלתר משהו בשביל לחבר 2 לאחד, או שתקנה משהו ל-5 מאווררים לפחות ( ואם המאוורר של המעבד ממש מרעיש, אז תחבר גם אותו ).

בקשר ל-JSP, אני הייתי נשאר עם הטרנספורמר. הם יפים, אבל הקירור שלהם לא נראה מיוחד בכלל...

ואיפה ראית אותם למכירה?

יש עוד שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

חברה, בסוף קניתי את ה SUNBEAM TRANSFORMER, כנראה האחרון שנשאר בארץ...

בקושי הספקתי להסתכל עליו אבל ממבט ראשוני נראה איכותי.

יש לי כמה שאלות:

שוב ממבט ראשוני: קניתי גם גוף קירור למעבד TUNIQ, ונראה כאילו הוא יגיע ממש עד הקצה של הדלת, זה בסדר לדעתכם? מספיק רחב המארז?

דבר שני, שוב בעניין של גודל: לגבי העומק, הזמנתי את הלוח COMMANDO, ונראה שהמארז לא מספיק עמוק ושיהיה צפוף בין הלוח לבין המיקום של הדיסקים...

מה אתם חושבים? חסר לו עומק או שזה בסדר? שהמידות שלו מספיקות...

בנוגע לכרטיסי מסך, לא אמור להיות לו בעיות עם כרטיסים גדולים נכון?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...