אם אני לא עושה אוברקלוק האם יש הבדל ענק בין ה e6300 ל amd3800 ? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני לא עושה אוברקלוק האם יש הבדל ענק בין ה e6300 ל amd3800 ?

natan805

Recommended Posts

בשורה התחתונה כרגע, אין הצדקה לקנות אינטל למי שלא מתכנן (והתקציב שלו דל).

אם יש לו סבלנות לחכות חודש, אז צפויה הורדה משמעותית של המעבדים של . אולי זה ישפיע לכיוון של הצדקת לקנות C2D במקרה הזה, אין לי מושג.

:xyxthumbs:

* מי שקשה לו להכניס בתקציב E4300 ב-900+ ש"ח (כלומר, צריך פשרה משמעותית בשאר המפרט) ולא מתכנן OC - שיקח 2X3800.

* מי שקשה לו להכניס בתקציב E4300 אבל מתכנן OC - שיעשה מאמץ וימתח את התקציב.

* למי שיש תקציב לזה ובמיוחד אם מתוכנן OC - שיקח C2D ללא ספק.

אם אפשר להמתין חודש-חודשיים אמורה באמת להיות ירידת מחירים של C2D אבל אין לזה סוף... גם מורידה מחירים כל הזמן, דגמים חדשים יוצאים לשוק התקציבי מאינטל וצפויות עוד ירידות מחירים ביוני (אינטל) ועם יציאת K10 של בסוף 2007. תמיד אם תחכה יהיה משהו טוב יותר באותו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ככה: אין לי תקציב כרגע ל CONROE 4300.. אז אני רוצה מעבד 3600X2 של . והשאלה שלי האם הוא משתווה ל 3800 (עם OC של 100 MHZ)?

ולגבי הלוח אני רוצה שתהיה לי אופיית OC בעתיד למרות שזה ...זה בטח ישפר את הביצועים מצאשר ללא OC...

אז איזה לוח אתתם ממליצים עד 500 ש"ח עם כרטיס מסך מובנה,ועם יכולות OC (שיהיו סבירות)

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת לוח של ג'יגה בייט M55PLUS-S3G

הוא לא הלוח הכי טוב שיש אבל בהחלט מספיק ל-OC סביר ביותר

אני העלתי בו 300mhz ללא שום בעיה מעל 300 זה עושה קצת בעיות אבל עדיין ניתן להתגבר עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...