למה הכרטיס שלי לא עובד טוב אחרי שניסיתי הכל ... ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה הכרטיס שלי לא עובד טוב אחרי שניסיתי הכל ... ?

Bug2000

Recommended Posts

אתה שרוט על כל הראש, כל פעם שאני מנסה לעזור לך אתה מתחיל לקלל.

STFU N00B

עוד לא היה מקרה בו הצלחת לעזור הדבר היחידי שאתה יודע לעשות לרוב זה ספאם שמשגע אותי! אז בבקשה... בו נגיד שאני לא רוצה את העזרה שלך ... וזה שיש לך כמעט 2000 הודעות בגלל שאתה ספאמר בדם זה לא אומר שאני NOOB ... אתה בקושי יודע לחבר הרד דיסק ללוח אם אז עשה טובה ...

ילדים, דיי לריב!

עכשיו ל"בעיה" שלך, לי יש כרטיס מסך יותר טוב, ומעבד בטיפה יותר טוב ( השאר אותו הדבר - חוצמיזה שלך יש שאפשר לקרוא לו ), ואני מקבל 8300, אני לא רואה פה שום בעיה עם הציון!

בקשר לתקיעות, מזתאומרת תקיעות? כמה פריימים לשניה אתה מקבל ~? ( תעזר בתוכנה www.fraps.com ) .

MAFIA : כשאני נוסע בעיר : 20-25 ולפעמים אפילו 15 פרימים לשניה על גרפיקה של 1024*768 הכל HIGHT DETAILS (כפי שאתם רואים אני לא קורע את הצורה לכרטיס שלי עם הגרפיקה) כל הסינונים למיניהם לא מופעלים ...

GTA3: מקסימום 30 פרימים (לא ראיתי שזה עובד יותר מ 35 ...) בגרפיקה של 1024*768 ללא TRAILS !!! גם כן כל הסינונים סגורים.

NFS6:HF2 : עובד עם תקיעות אפילו לא לא רציתי לבדוק בשביל לא לקבל הלם נוסף ואכזבה ... רק לציין שהגרפיקה ב NFS6 אותו דבר כמו ב MAFIA ...

לפי המפרט יש לך רק 256 מ"ב

יתכן וזה הסיבה לתקיעות והגימגומים

ככה היה גם אצלי עד שהוספתי עוד 256

עכשיו עם 512 הוא עובד חלק ונפלא

אני לא חושב שיש צורך למשחק כמו GTA3 ו NFS6 יותר מ 256 ראם ובכלל אין לי כבר כסף להוציא על המחשב הזה כי 256 RDRAM עולה 700 שח ... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תשובות לעיניין ...

מה הקשר לPCMARK?!

החלפת את הכרטיס או לא החלפת? שאלה פשוטה: כן\לא

אם לא ראית את העריכה שלי אז אני יחזור עליה ! שתוק כבר !

לא מגיעות לך תשובות ואני מקווה שלא יענו לך. עצוב שמשתמש ותיק כמוך מתנהג בצורה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה בדיוק הטרד הזה - אבל אפשר בבקשה לשנות את הכותרת - כלומר למחוק או לשנות את הביטוי שמוריד פורום זה 10 רמות למטה ?

תודה,

מקווה שיפתרו לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...