זכרונות חדשים (הרכבתי היום) צריך מעט עזרה...!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות חדשים (הרכבתי היום) צריך מעט עזרה...!!

ymss69

Recommended Posts

טוב אז ככה, אבא שלי חוזר עוד שבוע מארה"ב.... ובנתיים הוא שלח כמה הפתעות עם דוד שלי.

אחת מההפתעות היא למחשב... לאחר התייעצות פה באתר החלטתי להוסיף עוד 2 סטיקים של 512 ל2 של ה512 שכבר יש לי.

הזכרונות שיש לי היינם -PC6400 800MHZ, אלה שהיו לי במחשב היינם GEIL ואלה שהתקנתי עכשיו הינם ...

עכשיו נכנסתי לCPU-Z ואני לא בדיוק מבין מה שרשום שם אם מישהו יסביר לי אני מאוד יודה לו... במיוחד מזה FREQUENCY...

ממה שהצלחתי להבין פחות או יותר זה רק שהזמונים הם 5-5-5-15.

memorysj8.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו אחד שכחתי את הE מצטער...![br]פורסם בתאריך: 5.03.2007 בשעה 01:25:39

אחרי כמה בדיקות רשום לי שהGEIL רצים על 667... והKIGSTON על 800... ובגלל זה כולם צריכים לרוץ על 667 (תמיד הולכים על הנמוך).

עכשיו הוצאתי את הזכרונות ורשום עליהם בפרוש..PC6400 800MHZ... היכן הבעיה כאן לעזעזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות לפי ה SPD של הזיכרון, המודול הזה הוא PC-5300, כלומר עובד עד 667MHz. אם אתה בטוח שהוא אמור לעבוד ב 800MHz, תשנה את ההגדרות בביוס, אבל אם הוא לא DDR2-800, אז יכול להיות שהמחשב שלך פשוט ייתקע/יעשה שגיאות, מכיוון שזה כבר OC לזיכרון.

אם כתוב על הזיכרון שהוא -800, אבל אז מה שקיבלת (לא עובד ב 800MHz), אני מציע שתחזיר אותו ותבקש שיחליפו לך אותו.

עריכה:

מזל שהסתכלתי שוב על הנושא הזה - קודם התמונה האחרונה לא עלתה לי...

לפי התמונה האחרונה יש לך 2GB זיכרון שעובד ב 800MHz ב CL5. זה מה שרצית, וזה מה שקיבלת. מאד מוזר לי שב SPD של ה GEIL לא רשום בכלל שהוא של 800MHz, אבל עובדה שהוא עובד ב800MHz.

אגב, ה BUS שלך הוא 200MHz, וזה בגלל שיש לך D. עם זיכרונות כאלו אתה יכול לעשות OC, ואז בכל מקרה הזיכרון לא יגביל אותך (הזיכרון מהיר פי 2 מה BUS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שנייה, אני לא מבין למה לעזעזל רשום לי PC5300 בתוכנה אם רשום על הזכרונות PC6400 וגם בפועל הם עובדים על 800 מגה"צ?

ושנית כל לא הבנתי מה רשמת על עניין האוברקלוק, ואני לא מבין כלכך בזה, במה זה יתרום לי בסופו של דבר? היכן אני ירגיש את ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באתר הזה לא אוהבים הקפצות "סתם", במיוחד שההפרש בין 2 ההודעות הוא קטן (5 שעות במקרה שלך), ואין משהו ממש דחוף.

2. התוכנה מראה שהזיכרון שלך הוא PC5300 ושהתדר המירבי שלו הוא 667MHz מכיוון שזה מה שה SPD של הזיכרון מראה. ה SPD הוא מעיין ביוס של הזיכרון שמדווח למחשב מידע לגבי הזיכרון שמותקן. במקרה שלך כנראה ה SPD לא מדווח על הערכים הנכונים, וזאת בעיה של היצרן. למרות זאת, אם הזיכרון עובד כמו שהוא אמור לעבוד, הבעיה היא רק ב SPD, וכל עוד אתה מגדיר את הערכים ידנית (כמו שעשית), לא צריכה להיות בעיה.

3. בקשר ל OC - יש 3 דברים שמגבילים אותך ב OC - הלוח, המעבד והזיכרון, מכיוון שלכל אחד יש תדר מקסימלי שאותו הוא לא יכול לעבור. במקרה שלך ה BUS שלך הוא 200MHz (נקבע ע"י המעבד, שהוא פנטיום D), בעוד שהזיכרון מסוגל לעבוד ב BUS של עד 400MHz (מכיוון שזה זיכרון -800). לכן, אם אתה מתכוון לעשות OC, הזיכרון הזה לא יגביל אותך עד BUS של 400MHz (ביחס 1:1).

במצב הנוכחי, הזיכרון עובד ביחס 1:2, כאשר ה BUS הוא 200MHz, כלומר אתה מנצל את הזיכרון עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...