למה לפחד מאוברקלוק ? לפי מה שקראתי פה מעבד לא נשרף בקלות גם על 100% אוברקלוק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לפחד מאוברקלוק ? לפי מה שקראתי פה מעבד לא נשרף בקלות גם על 100% אוברקלוק

natan805

Recommended Posts

מקרה של אחד שמנסה לשרוף את המעבד ושום דבר לא עזר לא וגם oc על 100% בלי שום הדבר היחד שעזר זו שרפה פיזית

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=39293.0

אני רוצה לקנות מעבד e4300 ותמיד אני מפחד לטעות ושמה הוא ישרף לי האם הכתבה מוכיחה שזה נדיר שמעבד נשרף מאוברקלוק כי הרי ה e4300 הוא מעבד קריר

בכל מקרה יכל להיות מצב שכל החלקים ישרפו וישאר רק המעבד? זה מעניין :kopfpatsch:

אני לא מדבר על ספק ג'נירי אלא זה שבא עם המארז 6a19b 400w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לנסות...

לא הבנתי מה אתה בא להגיד בתגובה שלך.

אבל שלא תחשוב שאני מתחנן לעשות סופר עם ספק ג'ינרי ולוח מעפאן - אני חושב באמת לקנות את המעבד הזה ולעשות בינוני אפילו עם מאוורר טוב יותר מהסטוק - רק האם בכל זאת יש לי על מה לפחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדבר היחיד שאתה מפחד ממנו מכל הסיכונים זה שריפת הרכיב, אז אין לך מה לדאוג, כמעט בלתי אפשרי לשרוף מעבד בתנאים טובים.

אבל אף אחד לא יודע עד כמה הרכיב שברשותך עמיד, ויכול להגרם לו נזק או שריפה אם לא דואגים לבצע OC בצורה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שאני מפחד למשל זה התוכנות שבודקות טמ"פ ויציבות מערכת בגלל שיש הרבה זיופים .התוכנה יכולה להראות יציבות טובה שלמעשה היציבות היא גרועה

ואגב אם אני מבצע נכון האם בכל זאת חיי המעבד ושאר הרכיבים מתקצרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חום גבוה מקצר את חיי המעבד. אם אתה נשאר בטווח הטמפ' המומלצות, ואתה יציב בכל הפרמטרים אז אין מה לדאוג.

כל המעבדים מהדורות האחרונים כוללים טמפ' כיבוי שצרובה בתוכם חומרתית. לא ניתן לשנות פרמטר זה, וברגע שהמעבד מגיע לאיזור ה100 מעלות הוא יכבה את עצמו ולא יישרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי בפורום אחר שכל העניין של האוברקלוק זה לא בגלל שזה מועיל הרבה ושאין הבדל משמעותי.זאת אומרת שהתועלת היחידה היא התחביב של האוברקלוק .

האם להריץ את ה e4300 למהירות שעון 2.6 יתן תועלת גדולה או קטנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאותם חבר'ה שאמרו לך את זה גם משתמשים עדיין בפנטיום 3, כי אין הבדל ממשי בביצועים לא?

אוברקלוק מוסיף עשרות אחוזים לביצועים. האם יש חשיבות מכרעת לכך במעבד חדש? תלוי בשימושים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים שלי זה בעקירון משחקים ואני רוצה מעבד שיעבוד מצויין גם בוינדוס ושאני יוכל להפעיל כמה תוכנות ביחד למשל אנטי וירוס שיבדוק לי ובנתיים אני גם יוכל לשחק במשחק כבד בלי שום מאמץ של המעבד זאת אומרת שהמשחק יעבוד מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חום גבוה מקצר את חיי המעבד. אם אתה נשאר בטווח הטמפ' המומלצות, ואתה יציב בכל הפרמטרים אז אין מה לדאוג.

כל המעבדים מהדורות האחרונים כוללים טמפ' כיבוי שצרובה בתוכם חומרתית. לא ניתן לשנות פרמטר זה, וברגע שהמעבד מגיע לאיזור ה100 מעלות הוא יכבה את עצמו ולא יישרף.

אם יש לי SUNBEAM TUNIQ 120, מארז מאוורר וטוב ולוח אם מתאים לOCING, והטמפ' לא עולה על 50 במאמץ (לדוגמה), אבל המעבד (לצורך העניין E4300) נמצא ב3.6GHZ ועל מתח גבוה יותר מהמתח המקורי (20% בוא נגיד), האם זה יקצר את ארוך חיי המעבד? בכמה פחות או יותר? (עד כמה שאתה יודע או יכול להגיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי SUNBEAM TUNIQ 120, מארז מאוורר וטוב ולוח אם מתאים לOCING, והטמפ' לא עולה על 50 במאמץ (לדוגמה), אבל המעבד (לצורך העניין E4300) נמצא ב3.6GHZ ועל מתח גבוה יותר מהמתח המקורי (20% בוא נגיד), האם זה יקצר את ארוך חיי המעבד? בכמה פחות או יותר? (עד כמה שאתה יודע או יכול להגיד)

פתחתי אתמול דיון עם בדיוק אותה השאלה ואף אחד לא היה מוכן לענות לי :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטמפ' סבירות, והמחשב יציב, אין מה לדאוג. לתת לך מספר מדוייק אי אפשר, אך קיצור חיי המעבד יהיה זניח בהשוואה לזמן שתרצה להחזיק בו.

לפותח הת'רד - לשימושים הללו כמות הזכרון וסוג כרטיס המסך יהיו חשובים בהרבה. עם זאת, מעבד יכול לעזור, וכמובן שE4300 באוברקלוק יהיה חזק בהרבה מזה ללא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטמפ' סבירות, והמחשב יציב, אין מה לדאוג. לתת לך מספר מדוייק אי אפשר, אך קיצור חיי המעבד יהיה זניח בהשוואה לזמן שתרצה להחזיק בו.

סבבה תודה איש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...