יש לי עצבים, צריך משהו מרגיע....(עודכן עמ' 10) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי עצבים, צריך משהו מרגיע....(עודכן עמ' 10)

Born2Kill

Recommended Posts

דווקא מדובר כעיקרון בבת כלשהי שהתיידדתי איתה ואני אוהב להיות בחברתה אבל כל פעם היא שמה עליי פס מחדש, והיא תמיד מבקשת ממני טובות ואני נותן לה...

ואח"כ יש לה את ההבעות פרצוף "כאילו ד"א מה הבנאדם הזה רוצה ממני, שלא ייתקרב אליי", ותמיד כשמישהו ליידה היא משתמשת יותר במילים "בו או בואי" כשהיא מתכוונת למישהו או למישהי אחרת ליידה וכאילו אותי שוכחת בכלל.

OMG ממש טעות קלאסית... אסור אסור ושוב אסור להיות העבד של אף אחד ובמיוחד לא של סתם איזה כוסית אפילו אם היא תהיה החברה שלך אסור שזה יהיה כך

מה אתה מצפה ? יש לה עבד רכרוחי שעושה כל מי שהיא רוצה והיא יכולה לנפנף אותו בכל עת שתחפוץ , ואם היא ממש כוסית אז כנריאה שיש לה עוד כמה כמוך

אם לא תראה יחודיות אם לא תראה קושי השגה אם לא תראה פאסון אף אחת לא תשים עלייך ובטח שלא היא.

אנשים משום מה אוהבים את האתגר ולא את הטרף הקל ואתה ממש חומני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי במצב דומה לשלך

ותיראה אם אין לך עמוד שידרה לעמוד על שלך אף אחת לא תיראה אותך אולי איזה ערסית

תעמוד על שלך ואם היא באמת "ידידה שלך" היא תישאל אותך מה קרה וזה.???! ותגיד לה כל מה שאתה חושב תיתפטר מיזה אחרת לא תיצא מיזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שהיא מנצלת אותך ואחר כך לא שמה עליך כאילו אתה לא קיים?

בפעם הבאה שאתה רואה אותה אל תתייחס אליה יותר ופשוט תכיר מישהי נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא צריכה ממך משהו, להביא לה משהו.... תגיד לא משהו בסגנון :" אני לא יכל אני יוצא לקניון עם חברים" סתם תגיד איזה משהו שתראה לה שאתה לא שלה.

תשמע אחי לא בטוח שהבנתי אותך נכון אבל אם אתה אוהב אותה והיא לא שמה עליך פשוט אל תשים עליה, לך תצא תחפש בחורות אחרות תאמין לי אחי לא חסר....

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חופש ואין כל סיבה שניפגש.... אבל ביום שלישי כשאני אראה אותה מה אני אעשה ואם היא תדבר איתי או משהו ותבקש ממני משהו מה לעשות?

תגיד לה משהו בסגנון של :

אין לי כוח\אני עסוק \אין לי זמן לזה הכשיו וכו

אם היא תישאל מה קורה

תישפוך לה תאמת ותיראה מה קורה

או שתיתרחקו או שיש לך חברה חדשה

בשתי המיקרים זה עדיף מהמצב שאתה כרגע בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה כמו יורי מארץ נהדרת.

לא נורא, השפלות הזו מגיעה תמיד, היא כמו אבעבועות רוח.. עדיף שזה יגיע מוקדם מאשר מאוחר ואז זה כבר קצת בעייתי.

וברוח המטאפורית הזו פורש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי !!!! כמה פעמים צריך להגיד לך רועי לא יורי רועי !! עייייייי

אל תשפוך את הלב שלך כי יכול להיות באמת שהיא לא שמה עלייך ולא יהיה לה אכפט וכך סתם תקבל עוד פדיחות ,בנות בנות 17 לא הכי מפותחות ובדרך כלל אם כבר אז זה לא במקומות הנכונים או שרצוי בכל זאת שגם למעלה יהיה פיתוח ולא בסגנון של עיירת פיתוח... בקיץ קוץ פשוט תגיד לה שיש לך דברים יותר חשובים\מעניינים לעשות

אם אתה חשוב לה אז היא תחפש בחזרה את הצומת לב אם לא אז לא שלום על ["הישראלים" - הדמות של המובטל] וכוס-אומו המדינה הזאת ! [\]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חופש ואין כל סיבה שניפגש.... אבל ביום שלישי כשאני אראה אותה מה אני אעשה ואם היא תדבר איתי או משהו ותבקש ממני משהו מה לעשות?

if you want to be my friend, put my dick in your hand

אל תתחמק בתירוצים זה רק עושה אותך יותר קטן, תבוא אליה "נשבר לי הזין מהטובות שלך, סתלקי לי מהרשתית"

אם מישהי מרשה לעצמה להתעלק עליך מבחינתך היא לא קיימת פשוט מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ליקפוץ למיים כדי לילמוד לישחות בפעם הראישונה השנייה שתעמוד על שלך יהיה לך קשה אחרי כמה פעם כבר לא יזיז לך

תחזק תאופי שלך

ולגבי הבת

תגיד לה ואללה שמעי לא מתאים לי מה שאת עושה .....

ותתחיל לידרוש מה שלא ניראה לי שאתה עושה אחרת לא הייתה מגיע למצב הזה

אתה תקבל רק שתתחיל לידרוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

if you want to be my friend, put my dick in your hand

אל תתחמק בתירוצים זה רק עושה אותך יותר קטן, תבוא אליה "נשבר לי הזין מהטובות שלך, סתלקי לי מהרשתית"

אם מישהי מרשה לעצמה להתעלק עליך מבחינתך היא לא קיימת פשוט מאוד.

Jesus, איך קוראים לטרק הזה?

אני כבר שבוע מחפש בנרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לה משהו בסגנון של :

אין לי כוח\אני עסוק \אין לי זמן לזה הכשיו וכו

אם היא תישאל מה קורה

תישפוך לה תאמת ותיראה מה קורה

או שתיתרחקו או שיש לך חברה חדשה

בשתי המיקרים זה עדיף מהמצב שאתה כרגע בו

היא בטח תרצה לדעת מי החברה שלי..... אז מה אני ייגיד לה סתם שם, כי אח"כ יגחו שזה שקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...