פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן

Classified

Recommended Posts

בסדר אדוני השופט :screwy:

אתה מצדיק אותו רק מסיבה אחת

שאתה מרגיש שהוא אחד "משלכם"

אין שום סיבה אחרת להצביע לאדם שלא עשה כלום בחיים שלו חוץ מלדבר ולהרביץ

אדם שכל קשר בינו לבין דמוקרטיה מקרי לחלוטין

פוליטיקאי קטן שסוגר חשבונות עם חברי מפלגתו בגלל שהוא פוחד שהם מתחזקים

אדם שמדבר על בטחון ועל מלחמה בפשיעה אבל אין כיסוי לשום דבר שהוא אומר (תאר לך שאפילו לפרץ יש הרבה יותר נסיון צבאי ממנו)

אדם שמתהדר בתואר "בולדוזר" אבל לא עשה שום דבר במשרדים בהם כיהן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2927857,00.html

נו באמת התקשורת השמולנית עושה עליו לינץ כבר מזמן מה אחרים יותר טובים ממנו לפחות אני יודע שהוא לא יהרוס שום דבר ואולי גם ישפר

חוץ מזה כל הכתבה הזו בלוף אפילו מי שכביכול כתב את הכתבה מת כבר (בשנת 1953 למען הדיוק) ואם הוא היה חי הוא לא היה כותב את הדברים האלו

והכל חרט אני לא מאמין לתקשורת בכל הנוגע לישראל ביתנו אני עושה היקש מהיום לעבר התקשורת מגמתית ושמאלנית כמו גם בתי המשפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת בערך התגובה הרדודה לה ציפיתי

פתטי

בדיוק כמו שאם אני אקרא הצופה או חדשות סדיגורה ותהיה שם פורופוגנדה על מפלגת שינוי או על ראש המפלגה שלילית אז אני אקח את זה בערבון מוגבל בדיוק אותו הדין לגבי ידיעות אחרונות(לא כל ידיעות אחרונות גם שם יש כמה צדיקים) וישראל ביתנו הרי בדיוק כמו ששם הם מפחדים מהפגיעה ביהדות פה העיתונים וגם מערכת המשפט מפחדים מכל מפלגה אנטי דמוקרטית וזה לא משנה אם זה חדש או ביתנו אין מה לעשות זה העובדות חבב

טוב ובסופו של דבר מה אכפת לי ממה שקרה שם היה מה שהיה הוא שלם את מה שהיה צריך לשלם וזהוא שלום על בגלל זה אתה חושב שאני לא יצביע לו? הרי אנשים הצביעו מצביעים ויצביעו לליכד ולעבודה למרות ששם היו וישנם ויהיו עברות הרבה יותר קשות במיוחד שפוגעות האמון הציבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שהצלחת להבין לבד שישראל ביתנו היא מפלגה אנטי דמוקרטית

אני כבר הסברתי למה אני חושב שאתה מצביע לו

עכשיו תסביר לי אתה איזו סיבה אחרת יש לך להצביע לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שהצלחת להבין לבד שישראל ביתנו היא מפלגה אנטי דמוקרטית

אני כבר הסברתי למה אני חושב שאתה מצביע לו

עכשיו תסביר לי אתה איזו סיבה אחרת יש לך להצביע לו

כי הוא אומר לפחות את מה שאני חושב הוא מתנגד לעקירת ישובים יהודים הוא שונא ערבים ואני גם לא תומך גדול בדמוקרטיה היתי בשמחה מוותר על איזה חוק יסוד או 2 לפחות זמנית

והסיבה העיקרית זה שהאלטרנטיבה שיש לי זה האיחוד הלאומי ששהם אחלה אבל אני מפחד שהם יתפסו תחת עם כל עמיין הדת הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע :o

עוד מישהו שמצביע לליברמן שמתגלה כגזען

ולא סתם, גם אחד שהוא "לא תומך גדול בדמוקרטיה"

עצוב שזה המצב, אבל הכל מתחיל מהחינוך

וכנראה שהחינוך שקיבלת לא היה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע :o

עוד מישהו שמצביע לליברמן שמתגלה כגזען

ולא סתם, גם אחד שהוא "לא תומך גדול בדמוקרטיה"

עצוב שזה המצב, אבל הכל מתחיל מהחינוך

וכנראה שהחינוך שקיבלת לא היה משהו

כן לשמחתי החינוך שלי אומר שאני צריך לאהוב את המדינה שלי יותר מאת הדמוקרטיה הדמוקרטיה זה לא פרה קדושה בשבילי

ואני גזען רק למי שמגיע לו שאני ישנא אותו והעובדה חכך זה שיש לי חברים דרוזים וצרקסים שמגיע להם להיות אזרחים פה כמעט כמו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביגדור ליברמן בנה את הקריירה הפוליטית שלו על היותו "מנהיג חזק" - תואר שבו התהדרו גם היטלר ומוסוליני. אלא שהשבוע התברר שמדובר בלא יותר מדימוי ריק מתוכן. חוסר היכולת להעיף את טרטמן ללא היסוס - שהגביר את הרושם הדל שהותיר כשר תשתיות ותחבורה - הוכיח שיש לנו עסק עם איש פח, לא פלדה. התפוררות הדמוקרטיה

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=433961&sid=126

יופי, אתה מוכיח את הנקודה שלך ע"י מאמר שכתב יוסי "הציונים הם נאצים" גורביץ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לשמחתי החינוך שלי אומר שאני צריך לאהוב את המדינה שלי יותר מאת הדמוקרטיה הדמוקרטיה זה לא פרה קדושה בשבילי

ואני גזען רק למי שמגיע לו שאני ישנא אותו והעובדה חכך זה שיש לי חברים דרוזים וצרקסים שמגיע להם להיות אזרחים פה כמעט כמו לי

זכויות אדם קודם, המדינה אח"כ. מה שווה המדינה אם אין זכויות אדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכויות אדם קודם, המדינה אח"כ. מה שווה המדינה אם אין זכויות אדם?

אתה צוחק נכון? או שאולי התכונת מה שוות זכוות אדם אם אין מדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

הרי ברור שהאפשרויות האלטרנטביות (מדינה פלסטינית, או מוסלמית, לצורך העניין) לא תכבדנה זכויות אדם, כפי שמודגם בעולם בכל מקום בו שורר שלטון מוסלמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון מקיים את השני, ולהפך. אבל אם אחד מאלה לא קיים, אז גם השני לא שווה כלום.

למרות שבמצב תאורטי עדיפות זכויות אדם על פני המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

תפסיק להיות צבוע / שחור-לבן.

העובדה היא כזאת:

מדינת אינה מושלמת מבחינת זכויות אדם. לצורך העניין, בוא ניתן לה ציון 6 (למרות שהייתי נותן 8, אבל זאת לא הנקודה). אם מדינת מקבלת ציון 6 בנושא זכויות אדם, אז המדינה האלטרנטיבית (ערבית) שתקום כאן תקבל משהו כמו 2, שזאת הערכה גסה שלי בהתאם לממוצע של מדינות ערב. כמובן, המספרים האלה, אין להם שום משמעות - זה רק בשביל להעביר פואנטה שכנראה שאתה מתקשה (למרות שהייתי מהמר על מסרב) להבין.

בשורה התחתונה, שתי אלטרנטיבות:

1) מדינת , כפי שהיא היום (פחות או יותר) עם פגיעה מינימלית בזכויות אדם, לצורך שימורה.

2) מדינה פלסטינית עם זלזול בזכויות אדם של אלה שאינו מקורבים לשלטון.

עכשיו, תבחר... ::)

(אגב, למרות שנדמה שאני נותן שתי אופציות, זה רק כדי להדגיש, ברור שזה אינו המצב בדיוק, ורק רציתי להבהיר את העובדה שיש משהו בין "חוסר זכויות אדם מוחלט" לבין "זכויות אדם מלאות וחקיקה והתנהגות מושלמות בנושא" - ואין מקום בעולם שנמצא באחד משני הקצוות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר אותו ולא אכפת לי מי הוא.הנקודה מוכחת על פי העובדות מי מציג אותן לא רלוונטי.

רק שגורביץ' מוכיח שוב ושוב שאצלו, העובדות לא ממש רלוונטיות לטיעון. אם הן לא מתאימות - מתעלמים מהן או מעוותים אותן. אם יוסי גורביץ' יאמר שהשמש תזרח מחר בבוקר, אני אקום מוקדם כדי לוודא - אני לא סומך עליו בלי לבדוק בעצמי, מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...