צריך עזרה קטנה בתחזמוני זיכרונות (על כמה לשים אותם ב-OC) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה קטנה בתחזמוני זיכרונות (על כמה לשים אותם ב-OC)

moskitos

Recommended Posts

מפרט:

E6600

P5B DELUXE

X1950XT

ST 2X1024 800MHZ

LIBERTY 620W

קירור מים

כרגע אני עומד על 3400MHZ במתח של 1.4625.

ה-OC הזה מספיק לי אולם מידי פעם יש לי נפילות של המחשב,יש לי מערכת קירור מים אבל הטמפ' במאמץ עם TAT מגיעה עד ל-70.

בתיזמוני לא נגעתי,על כמה לשים אותם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' שלך מאוד גבוהה לקירור מים. ועוד בחורף...

ממליץ לך לבדוק את העניין. 70 מעלות בTAT זה לא משהו שמומלץ להגיע אליו באוברקלוק קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטמפ' הכי מדוייקת מספקת TAT, ולא Everest.

ניתן להסיק שקריאת הליבה של Everest שהצטרפה לאחרונה מסתמכת על ה-DTS ולא על הדיודה, להבדיל מהקריאה הרגילה. ולמרות זאת, פרט למעבדי ה-E4300 עדיף להסתמך על TAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטמפ' הכי מדוייקת מספקת TAT, ולא Everest.

ניתן להסיק שקריאת הליבה של Everest שהצטרפה לאחרונה מסתמכת על ה-DTS ולא על הדיודה, להבדיל מהקריאה הרגילה. ולמרות זאת, פרט למעבדי ה-E4300 עדיף להסתמך על TAT.

מה שונה אצל מעבד הE43?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עדיין נבדק ולכן אין עוד תשובה חד משמעית. הסברה(שהינה נכונה כפי הנראה) היא ש-TAT מזהה את ה-Tjunction של ה-E4300 כ100 מעלות, במקום 85 מעלות כפי שאמור להיות. מכיוון שחישוב טמפ' הליבה נעשה בצורה הבאה: Tjunction-DTSTemp, ניתן לראות כי במקרה דנן TAT מזייפת ב-15 מעלות כלפי מעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עדיין נבדק ולכן אין עוד תשובה חד משמעית. הסברה(שהינה נכונה כפי הנראה) היא ש-TAT מזהה את ה-Tjunction של ה-E4300 כ100 מעלות, במקום 85 מעלות כפי שאמור להיות. מכיוון שחישוב טמפ' הליבה נעשה בצורה הבאה: Tjunction-DTSTemp, ניתן לראות כי במקרה דנן TAT מזייפת ב-15 מעלות כלפי מעלה.

אז למה אי אפשר להסתמך על TAT ולהוריד 15 מעלות מהתוצאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, מדובר כרגע בהשערה(אם כי די מבוססת), ולכן קשה להגיד על מה כדאי לסמוך. לחסר 15 מעלות מהתוצאה זאת אפשרות, אך במקום TAT ניתן פשוט להשתמש ב-Coretemp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...