בתי ספר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בתי ספר

redti

Recommended Posts

מכללת אורט גבעת רם, ירושלים

כיתה: ט/2

אחלה בי"ס!!!! יש שם מסלולי אלקטרוניקה, , תכנות/מחשבים (c/++, asp, java, html, vb, etc)

מומלץ בחום ^_^

חחחחחחחחחחח LOL

עלק מומלץ בחום!?!?!?!?!?!?!?!

איפה אתה חיי יש בית ספר הרבא יותר טובים בירושלים ואם אתה רוצה מחשבים אז יש את אותו מסלול בזיו והמסלול הזה הרבא יותר טוב!!!!!!! כי אלא אומם המורים ולומדים את אותם הנושאים אבל... בזיו שמים דגש גם על שאר הנושאים ואני דיברתי עם מלא ילדים שהם במסלול המגביל במכללךת אורט והם כולם אמרו שחוץ מבמחשבים הכל שם חרא..

(וזה ציטות ישיר) ואל תנסה להגיד שהמחשבים שם ברמה גבוהה יותר כי זה אותו מורהההההההה

(רק שאצלנו הוא מורה ואצלכם הוא אחראי י'ג - י'ד)

אז אל תמליץ על מסלולים שבסוף אתה יוצא עם 100 במחשבים ו-60 בכל השאר... (ואני מדבר רק ממה שאנשים שעשו את זה אמרו לי)

נ.ב

אני לומד בזיו בכיתה י\5 במגמת מחשבים\מתמטיקה\אנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זה אפילו אותו מורה"

באורט יש הרבה הרבה מאוד מורים. בערך 27 ספרניות, 12 מורים לספורט, ולא לא יודע כמה במקצועות האחרים.

אגב, יש באורט גם כ487 מחשבים. ^_^ כולם 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זה אפילו אותו מורה"

באורט יש הרבה הרבה מאוד מורים. בערך 27 ספרניות, 12 מורים לספורט, ולא לא יודע כמה במקצועות האחרים.

אגב, יש באורט גם כ487 מחשבים. ^_^ כולם 4

נגיד והיוא לכם 500 מחשבים 4 הכי טובים שיש עם r9700 וכל מה שאם רוצים זה יגרום לכם לתכנת יותר טוב!?!?!?!!?!

את התוכניות שצריך לברגות אפשר להריץ על 2 (ואח שלי עשה את זה עם 166) וזה יותר טוב שיש מחשבים חלשים כי ככה באמת לומדים איך לחסוך בזיכרון ואיך לחסוך בתוכנית בכל נקודה אפשרית...

וזה אותו מורה כי אצלנו הוא מורה מחשבים של המגמה ואצלכם הוא רכז יג-יד וכמובן גם זה שמלמד אותם....

ואין מה לעשות מבחנת מחשבים זה אותה הרמה אבל מבחינתכל שאר המקצועות אין מה להשוות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...