איך ניתן להעלות את רמת האבטחה של המחשב שלי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן להעלות את רמת האבטחה של המחשב שלי?

tomer_et

Recommended Posts

כיום אני משתמש ב - WIN XP PRO SP1 וכדי להגן על המחשב אני משתמש ב - Norton Security כאשר ה - firewall פעיל.

רציתי לדעת האם יש דרך לשפר את "מערך האבטחה" של המחשב - ע"י אפיונים של נורטון ו/או תוכנות נוספות.

כל הזמן אני רואה סימנים של "מחשבים אחרים" שמנסים לחדור למחשב שלי ואני רוצה (לנסות לפחות) למנוע זאת מהם...

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רואה סימנים בפיירוול שמנסים לחדור לך למחשב זה אומר שהנורטון כבר עלה על הניסיון הזה וחסם אותו.

אין לך מה להעלות את רמת האבטחה יותר.

הפיירוול של נורטון הוא פיירוול חזק.

אם אתה חושב שלמרות זאת עדיין יש אפשרות לפרוץ לך למחשב (שזה ממש ממש ממש לא סביר. אפשר להגיד שהמחשב שלך מאוד מוגן עם הפיירוול הזה), יש בנורטון אפשרויות להעלות את הרמה שלו להכי גבוהה, אבל אני לא מציע, כי אז הרבה מאוד דברים יהיו לך חסומים, אז לא כדאי. הרמה הבינונית (שבה הנורטון בא) היא הכי טובה ויהיה קשה לפרוץ לך למחשב.

אתה יכול להיות רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך כדאי לך לשפר את האבטחה, אבל אני ממליץ לך לחפש FIREWALL אחר.

עם זה אי אפשר לעשות כלום. במשך כמה חודשים אף אחד לא הצליח לשלוח לך ואני אליו קבצים בICQ ואפילו בMIRC. ונכון יש את ההודעות הנ"ל ואני מכיר אותם עוד מפיירוול 2000 שלהם אבל תאמין לי ששבועיים+ אני בלי זה ואף אחד לא ממש פרץ לי למחשב, ההודעות הם סתם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Norton Security זה פתרון לפשוטי העם משהו טוב שעושה את העבודה וזהו אם אתה רוצה משהו יותר חזק

ושלא יעמיס לך על המערכת כמו Norton Security אז לך על FIREWALL של SYGATE הוא ברמה גבוהה ולא משתמש

בהרבה משאבים כמו הנורטון (והוא חנמי) אם אתה רוצה משהו יותר טוב (לפי דעתי הכי טוב למשתמש ביתי) אז לך על גירסת הפרו

שהיא בתשלום אבל יש שם כמה אפשרויות ברמה קצת יותר גבוהה ומאפשרת לך לקבלי הרבה פרטים על החיבור שלך על מי מנסה לפרוץ

וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון בכלל!!!

תבדוק את ההגדרות שלך נראה לי שיש לך בעיות יותר מורכבות מFIREWALL

שצריך לבדוק קודם לפני שאתה קובע כי אצלי ואצלי החברים שלי יש את התוכנה הFIREWALL הזה והוא ענק

אפס בעיות ן 98 אחוזי הצלחה בהגנה ( אין 100 אחוז כידוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר יש לכם במחשבים שאתם כל כך מפחדים?

חוץ מזה, כל פיירוול הוא טוב נגד ורצים פשוטים (גם הסטנדרטי של XP).

אם מישהו באמת ירצה לפרוץ אליכם, והוא מספיק מתוחכם לעקוף את הפיירוול הבסיסי (או נגיד את הנורטון), אז סביר להניח, שהוא גם מספיק מתוחכם בשביל לעקוף כל פירוול בייתי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר יש לכם במחשבים שאתם כל כך מפחדים?

חוץ מזה, כל פיירוול הוא טוב נגד ורצים פשוטים (גם הסטנדרטי של ווינדוס XP).

אם מישהו באמת ירצה לפרוץ אליכם, והוא מספיק מתוחכם לעקוף את הפיירוול הבסיסי (או נגיד את הנורטון), אז סביר להניח, שהוא גם מספיק מתוחכם בשביל לעקוף כל פירוול בייתי אחר.

אני לא מסכים איתך

אני חושב שאם יפרצו לי למחשב מספיק שימחקו לי קובץ אחד שיגרום לי להתקנה חוזרת של מערכת ההפעלה כל עבודת השחזור תהיה איזה יום יומים שלמים - מה ש אין לי להשקיע על שחזור- אז כל הבלגן הזה לא שווה לי

חוץ מזה כל במחשב זה דבר טוב וחוסם מספר כזה או אחר של פורצים כי יש המון רמות של פורצים וככל שאתה מעלה את רמת האבטחה כך אתה נשאר פחות חסוף לפורצים פחות מיומנים

זה יכול להתחיל בסגירת סרוויסים לא נחוצים יכול להמשיך ב FIREWALL פשוט ויכול להגמר מFIREWALL יותר מקצועיים עם עם כל מני תוספות למניהם

חוז מזה אם היתה יודע כמה מחשבים אין שום רמת ושהם פרוצים לחלותין היתה דואג ויש המון אנשים שצריכים להעלות ומהר את רמת האבטחה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...