גיבוי הרדיסק עם BAD SECTOR - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבוי הרדיסק עם BAD SECTOR

jorgito

Recommended Posts

שלום!

לא יודע איך ולמה אבל ההארדיסק שלי התחיל לעשות BAD SECTORS ואני צריך לגבות אותו בשביל שיחליפו לי לחדש (יש אחריות) - רציתי לדעת על באיזו תוכנה כדאי להשתמש - אני רוצה לעשות מראה מלאה של ההארדיסק (שאני לא אצטרך להתקין שומדבר מחדש) והמערכת הפעלה עם כל מה שמותקן עליה. אני הולך לנסות לעשות את זה עם הארדיסק חיצוני בתקווה שהמערכת תעלה כי רוב הפעמים המחשב נתקע... אם תוכלו לתת טיפים איך לעשות את זה ובאיזה תוכנה להשתמש - אני מכיר רק את NORTON GHOST (ומה אני עושה אם אני לא מצליח להתקין על ההארדיסק הדפוק את ה GHOST).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד תוכנת דיאגנוזה מאתר החברה של הHHD שלך

תריץ בדיקה ותרה אם יש באמת סקטורים דפוקים או לא

ואז תשתמש ב HDD REGENERATOR (משהו כזה)

אם תצליח "לתקן" את כולם אתה תוכל להכנס לווינדוס

אחרי שנכנסת תתחיל לצרוב את מה שאתה רוצה

או אם יש לך דיסק נוסך תעביר את הדברים לדיסק הנוסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי זה שאני רוצה לעשות IMAGE של ההארדיסק כדי שאני לא אצטרך להתקין הכל מהתחלה... אני יודע ש NORTON GHOST אמור לעשות את זה אבל השאלה שלי אם מישהו מכיר דרך אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא ניסיתי לעשות את זה אבל אני לא הייתי ממליץ לעשות IMAGE לדיסק פגום

אתה יכול להכנס לווינדוס?

אם כן תצרוב את כל מה שאתה רוצה לשמור על כמה DVDים

תשלח את הדיסק לאחריות

תדרוש שיחליפו לך אותו

שלא יתקנו אותו!!!! שיתנו לך אחד חדש

תתקין ותחזיר את כל הדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי זה שאני רוצה לעשות IMAGE של ההארדיסק כדי שאני לא אצטרך להתקין הכל מהתחלה... אני יודע ש NORTON GHOST אמור לעשות את זה אבל השאלה שלי אם מישהו מכיר דרך אחרת?

תקשיב אני התוכנה היחידה שאני מכיר ל IMAGE זה GHOST

והיא באמת באמת מוצלחת בחיים לא נתקלתי בבעיות איתה ואני לא רואה סיבה שתחפש תוכנה אחרת לעשות תעבודה שהתוכנה הסצפציפית הזאת בנויה במיוחד בשביל לעשות

פשוט תשיג נוסף תעשה GHOST

שלח תכונן לתיקון תחזיר

תריץ עליו תגוסט ותגמור תסיפור

אנחנו עושים את זה הרבה פעמים ללקוחות שרוצים לגבות את התוכן של המחשב שלהם ונכנס להם וירוס או כול מיני כאלה אז אנחנו עושים גוסט ופותחים רק אחרי שרץ AV

חזק שאנחנו יודעים שיסיר הכול וישאיר ללקוח את כול המידע חוץ מהקבצים שנפגמו בוירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי ומצאתי את ACRONIS TRUE IMAGE שנותנת להשתמש בחינם ל15 יום... השאלה אם יש למישהו נסיון עם התכנה והיא עדיפה על GHOST? ועוד דבר הכונן שאני משיג הוא חיצוני בחיבור - יהיה אפשר להריץ ממנו את המחשב כל עוד הכונן שלי נשלח להחלפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...