אי-התייצבות לצו ראשון ושני... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי-התייצבות לצו ראשון ושני...

mrsph666

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל יכולים להגיע אלייך מהמשטרה הצבאית (ישלחו מכתב קודם כל התראת מעצר) יבואו באחד מן הימים הקרובים... אלייך וידפקו בדלת...

אם אתה נמצא שם הם יכולים להשתמש בכוח ולהוציא אותך מהבית לכסח אותך מכות ... עם המקלות מתכת שיש להם...

ויכולים לעצור אותך אם לא תסכים ללכת יום למחורת לצו.... ואתה חותם אצלכם וכל זה... (עדיף לחתום למה יכולים לתת מכות לחצי משפחה)

חבר שלי כבר קיבל 10 אחזו נכות ביד שמאל ובעין ימין בגלל שלא חתם להם כשהם הגיעו (שלחו מכתב קודם כל ואז הגיעו)...

שמעתי על מקרים שפשוט גוררים אותך לשדה ומפוצצים אותך... אם יש לך אחות בבית עדיף שהם לא יראו אותה...

וכמו שאמרו פה זה מגיע עד להגשת כתב אישום ואף תלייה צבאית...

קצת הגזמנו הא?

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... מזכיר לי, וזה סיפור אמיתי: אני לא קיבלתי אף אחד מהצווים (יש 3?), וכך באמצע הסמסטר הקודם (כשהייתי בן 17 ו-4 חודשים בערך), אמא שלי קיבלה טלפון מהצבא בו נאמר (בלי איומים יש לציין) שאני צריך להתייצב למחרת, ב-7:30 בבוקר, בתל-השומר, עם תעודת זהות. הייתי צריך לחכות שם עד 8 כי מסתבר שצריך להנפיק שם אישור מעבר או משהו אם לא קיבלת את הצו.

בכל אופן, אני ממליץ לקחת ת'תחת ש'כם ולהתקשר ללשכת הגיוס אם אתם לא רוצים ביקור בית נוסח משטרת-הגירה.

http://www.aka.idf.il/giyus/main/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמודים בואו אני אעשה לכם קצת סדר : ),

דבר ראשון לכל המגזימנים, מפוצצים מכות ?! מקלות מתכת ?! תגידו לי איפה אתם חיים ?!?, לא מפוצצים אותך ולא נעליים פשוט באים ועוצרים אותך סוג של ...

צו שלישי ?! לא קיים כזה דבר, צו שלישי = אזהרה = אדום , לפני ששולחים אליך הביתה לוכדי עריקים .. ,

וכמו ש DeeKay , שום דבר לא באיומים, נותנים לאיזה ילד כאפות / ילדה חמודה שמשרתת בלשכת גיוס להתקשר אליך ולהגיד לך שאתה צריך להתייצב ... , בכל מקרה, לא נעים שבאים לעצור אותך לוכדי עריקים ... : )

שיהיה לכולכם גיוס קל : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמודים בואו אני אעשה לכם קצת סדר : ),

דבר ראשון לכל המגזימנים, מפוצצים מכות ?! מקלות מתכת ?! תגידו לי איפה אתם חיים ?!?, לא מפוצצים אותך ולא נעליים פשוט באים ועוצרים אותך סוג של ...

צו שלישי ?! לא קיים כזה דבר, צו שלישי = אזהרה = אדום , לפני ששולחים אליך הביתה לוכדי עריקים .. ,

וכמו ש DeeKay , שום דבר לא באיומים, נותנים לאיזה ילד כאפות / ילדה חמודה שמשרתת בלשכת גיוס להתקשר אליך ולהגיד לך שאתה צריך להתייצב ... , בכל מקרה, לא נעים שבאים לעצור אותך לוכדי עריקים ... : )

שיהיה לכולכם גיוס קל : )

באיזה מין עולם מעוות אתה חי?! תגיד לי אתה נורמלי?? איזה שטויות אתה אומר. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ חי בעולם נפלא ... :) אתם קצת חיים בסרט בקשר ללכודי עריקים, אמנם לא מלטפים אתכם כשהם באים לעצור אתכם, אבל בטח ובטח שלא "מקלות מתכת " ושאר זיוני שכל שהרצתם פה : )

בכל מקרה חדל חפירות

שיהיה אחלה סופש שנכנס אוטוטו : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר גבר אני בטוח שאני, זה תאמין לי.

קודם כל להגן על שמוקים ועל מושחטים ועל כאלו שאכפת להם רק מכסף ומהתחת של עצמם... לא נראה לי כל כך.... תאמת.

אבל מה מפתיע? שנאי הולך לקרבי... :lol:

מה קרה? פתאום המשתמט גבר גבר הולך לקרבי? ועוד לצנחנים? באסה הא....

סמוך עליי שנאי יודע משהו מהחיים שלי...

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...