בורד ל core 2 duo המשלב AGP ו PCI-E, קיימת כזו חיה? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בורד ל core 2 duo המשלב AGP ו PCI-E, קיימת כזו חיה?

ofirrjd

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מן הסתם כולם יתמכו כי התקן הוא תקן אחיד לכולם... כשהתקן שלך הוא שונה מהמקובל אז יכולה להיות בעיית תאימות אך כאשר התקן שלך הוא מקובל ואחיד בעולם אין שום בעיה בנושא כי כל יצרניות כרטיסי המסך מייצרות על פי התקן המורשה.

אני מקווה שזה עזר לך להבין את העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שאני אדייק יותר ואומר אל תטעה לחשוב שאם הכרטיס שלך לא רשום אז זה אומר שהוא לא יעבוד הוא יעבוד אך הביצועים שלו יהיו פחות טובים ממה שהביצועים שלו אמורים להיות על סלוט סטנדרטי...

ולכן הרשימה היא כל כך מדוייקת כדי שאתה תדע איזה כרטיס יכול לתת את הביצועים הכי טובים שיהיו שווים לביצועים בסלוט סטנדרטי...

אין מה לעשות ככה זה כשרוצים הכל על אותו לוח צריך להתפשר... שים לב שהרשימה לא מדברת בכלל על כרטיסים ל AGP כי הוא סטנדרטי ואין שום הגבלה מבחינת הביצועים לשום כרטיס...

ואני שמח שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון

אתה מחליף:

1-לוח

2-מעבד

3-בטח גם זיכרונות כי יש לך DDR1 1 גיגה שמחולק ל4

ואם מעבד כמו קונרו +הדרישות של וסיטה אם הייתי קונה הייתי קונה לפחות 2 גיגה

והשוק עמוק כבר בDDR2

עכשיו הכרטיס שלך יגביל מאוד תקונרו במישחקים גם ככה

לא עדייף לחכות כמה חודשים ולקנות כבר כרטיס DX10 ?

זה לא שהמחשב שלך לא מריץ בכלל משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין,

אצלי מתעורר צורך לשדרוג כשיוצא משחק טוב. המחשב שלי מריץ משחקים חדשים מאוד בצורה יפה מאוד (oblivion לדוגמא). משום מה הוא לא מריץ כהרגלו את rainbow six vegas. הבדיקה היחידה לחומרה מינימלית שהמחשב שלי נופל בה, היא המעבד. משום מה המעבד שלי לא עומד בדרישות מינימום למשחק. הכרטיס לעומת זאת בסדר גמור ובסקירה על המשחק אפילו השתמשו בכרטיס שלי בבדיקות מסויימות, ובצירוף מעבד 2 duo אפילו נתן תוצאות סבירות מאוד.

כך שהקביעה שלך למעבד שמוגבל ע"י כרטיס מסך לא נראית לי כל כך. כרגע נראה לי שצוואר הבקבוק הוא המעבד ולא כרטיס המסך או הזכרונות.

אני מזכיר, משחקים חדשים כמו quake4 ו oblivion שהוזכר רצים יפה מאוד על המחשב שלי. הבעיה היא עם RSV כאמור. דרך אגב, משחק דומה מבית UBI - ghost recon advanced warfighter גם רץ יפה מאוד אצלי.

כך שנכון להיום אני מחפש פתרון רק לשדרוג המעבד והזכרונות. אני מעוניין להשאר עם כרטיס המסך שלי.

כמו כן, אני מבין שכדאי אולי לחכות אבל שוב מדובר בעוד אלפייה לכ"מ גם לאחר שאלו התומכים ב DX10 ירד מחירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי זה לא היה כך ליאור בדגם הקודם 880PRO אולי עכשיו הם שידרגו אבל עדיין איך כרטיס שיושב על PCI-E X4 נותן כמעט את אותם ביצועים כמו בסלוט של PCI-E X16 זה נשמע לא נכון... וזה כמובן בהנחה שמה שהם מעידים עליו הוא נכון ולא חירטוט על מנת למכור לצרכן...

ההשערה היחידה שעולה במוחי היא אולי שבכל מקרה אין ניצול של כל רוחב הפס ולכן הביצועים נראים זהים אך בכרטיסים שכן מנצלים את רוחב הפס אנו נראה הבדלים...

אבל מהרשימה של אני לא רואה את זה כך יש שם כרטיסים חזקים מאוד שכן עובדים ואמורים לתת את אותם ביצועים כמו אם ישבו על PCI-E X16 ואני מאמין שהכרטיסים האלו כן ינצלו את כל רוחב הפס שמציע סלוט סטנדרטי...

אבל זאת רק השערה שכך זה עובד... אם זה לא כך אני אשמח להבין איך זה עובד... ואם לא תוכל אני אשמח להסבר ממי שכן יכול (בלי לפגוע כמובן... :) )

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...