מכת מחץ למפלגות הערביות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכת מחץ למפלגות הערביות

maverick

Recommended Posts

אתמול הוחלט ע"י וועדת הבחירות לכנסת לפסול את מועמדותו של ח"כ אחמד טיבי וזאת בשל התבטואויותיו כנגד מדינת ותמיכה במאבק מזויין כנגד . היום, כנראה, יוחלט גם על פסילתו של ח"כ עזמי בשארה בשל אותם נימוקים.

זוהי מכת מחץ למפלגות הערביות, ערב הבחירות לכנסת והמאבק, כך הובטח לנו רק החל וזאת מפני הפנייה לבג"צ היא בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוזר, טיבי מעולם לא חטא בפעילות טרור, וגם מישאל חשין המליץ שלא לפסול אותו.

לעומת זאת, ברוך מרזל הוא פעיל כ"ך בדימוס, שהומלץ ע"י מישאל חשין לפסול אותו- אבל, את ש"ס, יהדות התורה, ליכוד ושאר המפלגות

שבוועדה זה לא מעניין, כי מרזל יהודי.

כמו שנאמר, המאבק רק התחיל.

אל תקחו להם את הקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחמד טיבי , היה יועצו של ערפאת בתקופת הסכמי הביניים ותקופת אוסלו. אני ממש לא מוצא לנכון לפסול אותו, גם בזכות חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשללה.

עזמה באשרה , פעל ופועל נגד מדינת בכל הערוצים הקיימים! הוא מצהיר בקולי קולות שהוא אינו ציוני , והוא מדבר על מדינת כ- מדינת כל אזרחיה - משפט אשר שולל מדינה יהודית על כל יהודיה. אדם כמו באשרה יכול להיות חבר פרלמנט בלבנון .

מגילת העצמאות:

בארץ- קם העם היהודי, בה עוצבה

דמותו הרוחנית, הדתית והמדינית, בה חי חיי

קוממיות ממלכתית, בה יצר נכסי תרבות לאומיים

וכלל אנושיים והוריש לעולם כולו את ספר

הספרים הנצחי.

לא אל תבינו אותי לא נכון, אזרחי המדינה הערבים הינם אזרחים מן השורה ויש להתייחס אליהם כאל כל יהודי החיי ואזרח במדינתו.

אין מקום לחבר פרלמנט (חבר כנסת לעיניינו) המזדהה כמו עזמה באשרה במאבק החיזבאללה בצפון ובפלסטינאים.

נ.ב- אין לנו את מסמכי השב"כ הקושרים (אני _לא_ כותב לכאורה , כיוון שהראיות נמצאות בטלויזיה אחרי כל נאום שלו) את מעשיו של עזמה באשרה לפעילות תומכת טירור, אבל כנראה שעם דעתו של היועץ המשפטי לממשללה כל כך נחושה - יש בדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי התנגדות להעפתו של בשארה מהכנסת, זה היה צריך להתבצע לפני הרבה זמן (בשעת נסיעתו לסוריה); מה שכן מכעיס אותי היא פסילתו של אחמד טיבי, שלדעתי מייצג נאמנה את המגזר הערבי בישראל, כך שפגיעה באחמד טיבי כמוה כפגיעה במגזר הערבי כולו.

יתרה על כך, אני המום מכך שברוך מרזל - המשוייך לתנועת כ"ך (אני גם לא אתפלא אם הוא חבר ב"מחתרת היהודית" :x) שהוכרזה כארגון טרור גזעני - יהיה ח"כ בבחירות הקרובות.. אני פשוט לא יכול לעכל את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם שינוי אני ויהודה חושבים על אותו כיוון.

איני יודע אם צריכים לפסול אותו דווקא עכשיו, אבל את טיבי לא צריך לפסול.

הוא מצהיר בקולי קולות שהוא אינו ציוני

אני סופר מפלגה אחת אנטי ציונית בהצהרה עם 17 מנדטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מצהיר בקולי קולות שהוא אינו ציוני

אני סופר מפלגה אחת אנטי ציונית בהצהרה עם 17 מנדטים.

תפסיק עם השטויות שלך! ש"ס לא קוראת למלחמה מזויינת במדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שש"ס היא אכן מפלגה אנטי-ציונית; היא שואפת להקים בישראל מדינת הלכה לא דמוקרטית שתתבסס על חוקי התורה, מה שהופך אותה למפלגה אנטי-ציונית בעליל.

אפשר להשמיד מדינה מבלי לירות כדור אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סמוך ובטוח שעזמה באשרה יהיה חבר פרלמנט מצויין בלבנון. היותו נוצרי תסייע לנוצרים בלבנון לקדם את האינטרסים שלהם בלבנון.

אופס , מה יקרה אם הוא יכריז שהוא רוצה את לבנון - מדינת כל אזרחיה? נוצרים ומוסלמים כמובן על פלגיהם ביחד ?

אני חושב שהחזיבאללה לא יראו את זה בעין יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פוסלים את בשארה צריך לפסול את ברוך מרזל ולהפך...

הרי מה ההבדל בניהם? לא לבשארה ולא למרזל יש מקום בכנסת לדעתי.. שניהם בוגדים במדינת באותה מידה...

אבל עם זאת זכרו... אם אתם טוענים שאסור לפסול את טיבי וחבריו... אז זו צביעות לומר שצריך לפסול את מרזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הוא זה שצריך להבדיל בין טיבי לבשארה.

עובדה שהשופט חשין החליט להמליץ שלא לפסול אותו, כמובן שהתעלמו ממנו משום שהוא ערבי.

עובדה שהשופט חשין החליט להמליץ לפסול את מרזל, כמובן שהתעלמו ממנו משום שהוא יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הוא זה שצריך להבדיל בין טיבי לבשארה.

עובדה שהשופט חשין החליט להמליץ שלא לפסול אותו, כמובן שהתעלמו ממנו משום שהוא ערבי.

עובדה שהשופט חשין החליט להמליץ לפסול את מרזל, כמובן שהתעלמו ממנו משום שהוא יהודי.

חבל שאף אחד לא שואל מה השופט חשין חושב.

זו מדינה דמוקרטית ונערכה הצבעה. לא תמיד אפשר לנצח. השופט חשין יצטרך פשוט לבלוע את הצפרדע הפוליטית הזו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, מי שיקבע יהיה:

למפלגת העבודה יש בוועדה שבעה נציגים, לליכוד חמישה, לש"ס ארבעה, למרצ שלושה, לשינוי שניים, למפלגת המרכז שניים, לאיחוד הלאומי שניים, ליהדות התורה שניים ולכל הסיעות האחרות - נציג אחד לכל סיעה.

המרכז הפכו רובם ככולם לליכוד-> ליכוד שבעה + ש"ס ארבעה + 2 של האיחוד הלאומי + 2 ליהדות התורה + 2 לשינוי.

אני לא סופר כאן את שאר המפלגות (ואני באמת לא זוכר אם מולדת רצה לבד הפעם או לא).

הם אלה שיקבעו, נקיים מאינטרסים.

נותנים לחתול לשמור על השמנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' כל שינוי הם מרכז קלאסי. זה שאתה מסרב לקבל את העובדה הזו, חבל מאוד.

ב' כל ככה זה בדמוקרטיה, יצוג של רצון העם ע"י בוחרים. השיטה פה עבדה מצוין לטעם מרבית העם (ד"א, בשנים האחרונות הניצול הציני, המסריח ביותר, של המערכת הדמוקרטית היה ה"התפטרות" של אהוד ברק ומפלגת העבודה, שאחזו בציפורניהם את מושביהם בכנסת ומנעו את מימוש רצון העם לפיזור הכנסת והעמדת ראש ממשלה חדש, באותו זמן בנימין נתניהו), זה שאתה לא מסכים עם רוב העם.... חבל מאוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...