ספקית האינטרנט המובילה בארץ ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית האינטרנט המובילה בארץ ?

guy94

מי לדעתכם ספקית האינטרנט המובילה בארץ ?  

54 הצבעות

1. 1. מי לדעתכם ספקית האינטרנט המובילה בארץ ?

• אינטרנט בזק בינלאומי
    • אינטרנט זהב
    • נטויז'ן
    • 012 קווי זהב
    • ברק
    • Actcom
    • אקוונט
      0

Recommended Posts

לדעתי אין ספקית הכי טובה, יש את הספקית הכי פחות גרועה.

כולן עושקות סכומי עתק ביחס למהירות שמקבלים. 15 דולר בשביל חיבור בלתי מוגבל של 56K, לדעתי זה קצת יקר, וזה המחיר פלוס-מינוס בכל ספקיות האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012.

הם לא ירשו את השירות הזנותי והאיכות הגרועה מאד שאינטרנט נזק בינלאומי ירשו מ- ISDN NET ימח שמם..

נטויז'ן עמוסים מאד ולא ממש משקיעים בטכנולוגיות חדשות בזמן האחרון וגם מחירי ה-ADSL שלהם מוגזמים.

את ברק ניסיתי קצת לפני המון זמן ולא אהבתי אבל אולי הם השתפרו מאז.

על זנב אין לי משהו טוב לומר לכן עדיף לא להגיב :AR15:

מכל מה שהיה לי עד היום במודם רגיל דוקא הכי אהבתי את סטאר נט ז"ל. הם אמנם היו עשקנים לא קטנים והיו להם נפילות מדי פעם אבל המהירות היתה מעולה והם לא היו עמוסים מאד

הם פשטו רגל לא הרבה אחרי שהתחברתי אליהם וזהו..

ללא ספק הכי גרועים מאז ועד היום היו אקטיוינט שהרסו גם את שני נט וגם גזלו ממני ומעוד הרבה אחרים כסף טוב בשביל אפס תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D :D :Dמה אתם עושים צחוק!!!!!!!!!!!

תגידו שככתם איזה ספקים הם הכי טובים שככתם את netvision שיש לה את אפשרויות wow ואת sofa שזה האינטרנט הכי מהיר בעולם ויש גם את שגם להם יש את אפשרות wow וכל מיני אבל netvision שולטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנטוויז'ן יש את רוחב הפס הגדול ביותר (גם בארץ וגם לחו"ל), אבל אתם שוכחים שגם יש לה הכי הרבה לקוחות... (או שאינטרנט זנב כבר עקפו אותם? אין לי מושג... בעצם ממש לא נראה לי..), כך שהמהירות בפועל היא ממוצעת למדיי, ולא יותר מזה..

ועוד משהו בקשר למהירויות...

זה מאוד תלוי איפה אתם גרים...

הספקיות בד"כ נותנות חלק קטן יותר מרוחב הפס למקומות "נטושים" (...) מרוחב הפס שהן נותנות למקומות מאוכלסים (ת"א, למשל..). ואני מדבר על רוחב פס יחסי עבור משתמש בודד..

בפועל - מי שגר במקום מרוחק, סביר להניח שיעבוד במהירות נמוכה יותר מאחד שגר בת"א, כאשר כל שאר התנאים דומים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לספר על נטויז'ן שהמהירות אצלם במודם אנלוגי הדרדרה ככל שעבר זמן מאז שעשיתי את המנוי

בשלב מסוים היה פשוט צליל תפוס (במספר שלהם באזור 09), לפעמים גם חצי שעה ברצף עד שהצלחתי להתחבר בשעות השיא. זה דבר שממש לא מקובל בספקיות יקרות שאמורות להיות איכותיות

כתבתי להם על זה לתמיכה והם ענו לי כזאת תשובה מפגרת שחבל על הזמן.. אם מחייגים למודם שלהם ומקבלים תפוס גם עם טלפון רגיל אז מה לכל הרוחות הקשר בין זה לבין כל מיני הגדרות אצלי או בעיות במודם ???.

בקיצור, לא איכותי ולא מקצועי

אני גולש ב-012 והכל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנטוויז'ן יש את רוחב הפס הגדול ביותר (גם בארץ וגם לחו"ל), אבל אתם שוכחים שגם יש לה הכי הרבה לקוחות... (או שאינטרנט זנב כבר עקפו אותם? אין לי מושג... בעצם ממש לא נראה לי..), כך שהמהירות בפועל היא ממוצעת למדיי, ולא יותר מזה..

הספקיות בד"כ נותנות חלק קטן יותר מרוחב הפס למקומות "נטושים" (...) מרוחב הפס שהן נותנות למקומות מאוכלסים (ת"א, למשל..). ואני מדבר על רוחב פס יחסי עבור משתמש בודד..

בפועל - מי שגר במקום מרוחק, סביר להניח שיעבוד במהירות נמוכה יותר מאחד שגר בת"א, כאשר כל שאר התנאים דומים..

מה רוחב הפס שלהם לחול???????

אני יודע שלבזק בין לאומי יש 550 מגה בערך.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי לא צריך לבלבל את המוח

אני עכשיו מחובר ל netvision והם טובים מאוד

וזה שאמר ש ב(09) תפוס הוא טועה כי אני גר בנתניה ואני על (09) ולא לוק >:( >:(>:( >:(ח שום חצי שעה להתחבר רואים שאף אחד לא מבין כאן כלום >:( אתם מתנהגים כמו ילדים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי לא צריך לבלבל את המוח

אני עכשיו מחובר ל netvision והם טובים מאוד

וזה שאמר ש ב(09) תפוס הוא טועה כי אני גר בנתניה ואני על (09) ולא לוק >:( >:(>:( >:(ח שום חצי שעה להתחבר רואים שאף אחד לא מבין כאן כלום >:( אתם מתנהגים כמו ילדים קטנים

אין לי שום עניין להתוכח פה על עובדות עם ילדים קטנים

אם אתה נהנה מנטויז'ן אז יופי לך

אני בטוח שהם נהנים מהכסף שאתה (או יותר נכון ההורים שלך) משלם להם כל חודש בשביל החצי שירות שהם נותנים

כלל ידוע בענייני שירות- ככל שיש יותר לקוחות כך רמת השירות יורדת, בעיקר בחברות האינטרנט שלא ראו רווחים מאז שהן הוקמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה כבר מגזים!

יכול להיות שנוויז'ון באמת לא מספקים את המהירות הכי גבוהה(בגלל זה אני עושה adsl ב-012) אבל כשמדובר בשירות, מניסיון, הם בסדר גמור.

פעם כשלא הבנתי כל כך במחשבים והייתה לי בעייה עם הדרייברים של המודם התקשרתי אליהם ביום שישי ב-1 בלילה והבנאדם שם הסביר לי איך לסדר את הבעייה צעד אחר צעד ובסבלנות רבה.

אין לי תלונות מהשירות שלהם כי בהרבה חברות אחרות נתקלתי בשירות מאוד מעאפן(אהם*אינטרנט זהב*אהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אך חושב אני שהינך טועה...

עד כמה שאני יודע בינלאומי הם בעלי רוחב הפס הכי גדול לחול ונראה לי גם לארץ

יש להם משהו כמו 550 לעומת נטויז'ין שיש להם משהו כמו 350...

אם אני טועה אשמח אם תתקן אותי על טעותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...