איזה לוח אם לבחור ל Fx-60 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם לבחור ל Fx-60

sunsetter

Recommended Posts

שלום,

בשבוע הבא אני מתקין מערכת מבוססת על 939 ואני מתלבט בין שני לוחות אם. דרך אגב שני לוחות האם האלו ברשותי ואחד ישאר ספייר.

המפרט הנו :

Fx-60 w Tuniq Tower

Powercolor X1950pro with Arctic cooling 512mb

2gb (2X1gb) Crucial Ballistix tracer

Windows Vista Home Premium

המטרה הסופית שלי היא להגיע לאוברקלוק גבוה יחסית ב FSB ובזכרון - 275 ביחס של 1:1. לגבי המעבד כל מה שאני רוצה זה 2.75ghz כלומר מכפלה של 10.

A8n-Sli Deluxe -

כרגע מותקן על המחשב. הלוח מאוד "מפורסם" אבל יש לו בעיות ידועות ולא פתורות בלרוץ עם זכרונות ב 1T ב FSB גבוה. כמו כן קירור הציפס'ט שלו הוחלף ל Thermaltake extreme spirit 2 שמפריע לי קצת מבחינת המיקום במארז.

Abit AT8 32x -

הלוח הזה זוכה לתשבוחות מדהימות לגבי אוברקלוקינג (ציפס'ט ATI 3200). עם זאת כבר לא משחררים ביוס חדש וגם עולות פה ושם טענות של .

למי שיש ניסיון או רעיון , אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
link=topic=240912.msg2120281#msg2120281 date=1172266298]

תומך

רק בעיה לימצוא את הלוח הזה הוא נדיר משהו כזה לא? כאילו הוא יצא במהדורה מוגבלת לא?

אכן, אבל חלק נכבד מאותו מלאי מוגבל בארץ הקודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעה בלוח חדש, במיוחד בוונוס היקר כ"כ לא כדאית

מה גם שדרישות האוברקלוק שלו מאוד נמוכות

להגיע לHT כזה זאת לא בעיה עם לוחות 4

במקרה הכי גרוע, הוא לא יצליח להגיע ל275 1:1

אז הוא יכול פשוט להשתמש ב250*11 1:1

לא יהיה כמעט הבדל בביצועים, בטח לא משהו שהוא ירגיש לעומת 275*10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... התלבטתי בין שני לוחות ועניתם לי על שלישי.אז ככה. לפי כל הכתבות שקראתי דווקא הלוחות על הציפסט 3200 של ץ57 עושים אובלוקינג יותר יפה מ nforceמה עוד שהלוח של ניצח בשני מבחנים את הלוח המקביל של dfiלגבי המעבד קניתי אותו עכשיו מכל מיני שיקולים חלקם לא נכונים. הוא ממש לא מעבד לדיגר אפילו לפי חסידי אינטל aandtech בביצועי מולטימדיה שלהם אני צריך אותו הוא עובר 6600.המערכת צריכה להיות שקטה ולכן אני לא יכול לעשות של 100 אחוז לכלום.ולגבי מי שהעיר על הזכרונות , הם לא tccd אלא מיקרון.למישהו ניסיון עם שני הלוחות האלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... התלבטתי בין שני לוחות ועניתם לי על שלישי.אז ככה. לפי כל הכתבות שקראתי דווקא הלוחות על הציפסט 3200 של ץ57 עושים אובלוקינג יותר יפה מ nforceמה עוד שהלוח של ניצח בשני מבחנים את הלוח המקביל של dfiלגבי המעבד קניתי אותו עכשיו מכל מיני שיקולים חלקם לא נכונים. הוא ממש לא מעבד לדיגר אפילו לפי חסידי אינטל aandtech בביצועי מולטימדיה שלהם אני צריך אותו הוא עובר 6600.המערכת צריכה להיות שקטה ולכן אני לא יכול לעשות של 100 אחוז לכלום.ולגבי מי שהעיר על הזכרונות , הם לא tccd אלא מיקרון.למישהו ניסיון עם שני הלוחות האלו ?

איזה עובר E6600, אתה חיי בסרט :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/showdoc.aspx?i=2716&p=6

תראה ביצועי Win media player ו Divx

ואני לא משתמש במחשב למשחקים כמעט.

אמנם עובדתית ה Conroe בגדול עדיפים , אבל ממש לא נס ליחו של ה Fx-60

רק חבל שבבנצ'מארקים האלה LOWER IS BETTER :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...