כיתה ט' לקראת בחירת מקצועות לימוד לבגרות - תעזרו לי: - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיתה ט' לקראת בחירת מקצועות לימוד לבגרות - תעזרו לי:

T-Flash

Recommended Posts

פיזיקה זה מקצוע קל?

ומה עם הנדסת התוכנה? האם זה גם נותן יתרון בלימודים גבוההים?

לא ממש אפשר לעשות 5 יחידות שפת שיא יותר מזה מיותר חבל על הזמן והמאמץ ןפיזיקה זה לא כל כך קל(טוב תלוי למי) אבל התכונתי לגאוגרפיה שזה קל פיזיקה וכימיה יעזרו לך בלימודים הגבוההים וגיאוגרפיה(או כל מקצוע אחר) יעלה לך את הממוצע העיקר שזה יהיה מקצוע קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשאר רק עם מוגבר אחד....

אין סיבה לעשות 2....

הנדסת תוכנה אצלינו זה נחשב כמגמה.

אליו מומלץ להצמיד מקצוע מדעי כלשהו (ביולוגיה או פיסיקה, כימיה אין לנו).

אבל חובה לבחור גם מגמה, מכל המגמות שיש לנו זאת הכי נראית לי.

(יש לנו הנדסת תוכנה, תקשורת, ניהול עסקי ואומנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על פיסיקה, הסיבות העיקריות :

- קודם כל זה תנאי ללימודי הנדסה בכל אוניברסיטה שבעולם

- החומר, בהנחה שאתה אדם שנוטה לכיוון הריאלי, הוא קל יחסית ולכן תוכל להוציא בו גם ציון גבוה.

שיהיה לך בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב הכי חשוב זה מטמטיקה ומקום שני זה פזיקה בשביל למודי הנדסה עתידניים בכל מקרה אל תלך למה שנראה לך מגניב לך למה שקל באוניברסיטה תלמד את הדברים המגניבים באמת אבל צריך להתקבל לשפם לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב הכי חשוב זה מטמטיקה ומקום שני זה פזיקה בשביל למודי הנדסה עתידניים בכל מקרה אל תלך למה שנראה לך מגניב לך למה שקל באוניברסיטה תלמד את הדברים המגניבים באמת אבל צריך להתקבל לשפם לפני

נכון!

כי כולם חייבים ללמוד פיסיקה בטכניון!!!!!11

קיוויתי שאחרי שנה בטכניון תרגע עם ההתלהבות והצעירות הזו ש"חייבים ללמוד פיסיקה" ו"טכניון זה הכי אחי..."

זה פשוט בולשיט של נ00בים.

לפותח הת'ראד: זה תלוי מה אתה מתכנן ללמוד בעתיד. אם אתה בונה על מקצוע הנדסי אז פיסיקה כנראה תעזור לך הכי הרבה, אם אתה בונה על משהו עם מחשבים אז תוכנה, אם משהו אחר אז אולי ביולוגיה (ויש בזה דברים לא פחות מעניינים מכל הנדסה... אומנם לא לומדים את הדברים המעניינים האלה בטיכון, אבל יש מה לעשות עם זה...).

באופן כללי, קושי של כל מקצוע נקבע ע"י המורה ולא כל כך ע"י החומר הנלמד עצמו. מורה טוב ידע להסביר לך את תורת היחסות ב3 משפטים, מורה רע לא צליח ללמד את החוק הראשון של ניוטון גם השנה...

פיזיקה - זה פשוט כיף ומספק. אין כמו פיזיקה :]

שמע, בפיסיקה הניסויים יותר כייפיים מביאולוגיה ;)

אני באמצע הבגרות בפיסיקה התחלתי לשחק עם הניסוי שלי ;D

המורה כמעט הרביץ לי כשראה שאני עושה שטויות (ומבזבז זמן בניסיון לפתח את שק יום הדין :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון!

כי כולם חייבים ללמוד פיסיקה בטכניון!!!!!11

קיוויתי שאחרי שנה בטכניון תרגע עם ההתלהבות והצעירות הזו ש"חייבים ללמוד פיסיקה" ו"טכניון זה הכי אחי..."

זה פשוט בולשיט של נ00בים.

אין מה לעשות אחי הטכניון זה הכי :) ולא ממש הבנתי מה הבעיה שלך עם מטמטיקה ופיזיקה אתה יכול להתקבל לכל מקצוע של הנדסה באוניברסיטה מה גם שפיזיקה זה מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב פיסיקה או מתמטיקה 5 יח"ל כדי להתקבל לכל מקצוע... אתה צריך את זה למקצועות מסויימים.

וטכניון זה ממש לא "הכי", וגם אם הוא הייה כזה, עדיין לא כולם היו שואפים להגיע לשם... ובמקומות שבהם גם מנסים ללמד משהו ולא סתם להכשיל אתה תצתרך פיסיקה אפילו פחות (כתנאי קבלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב פיסיקה או מתמטיקה 5 יח"ל כדי להתקבל לכל מקצוע... אתה צריך את זה למקצועות מסויימים.

וטכניון זה ממש לא "הכי", וגם אם הוא הייה כזה, עדיין לא כולם היו שואפים להגיע לשם... ובמקומות שבהם גם מנסים ללמד משהו ולא סתם להכשיל אתה תצתרך פיסיקה אפילו פחות (כתנאי קבלה).

אני שומע בדבריך סלידה לטכניון? למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלידה?!

גיחוך, אולי...

בטכניון קורעים את הסטודנטים במבחנים ועבודות, מכשילים על ימין ועל שמאל, ואחרי כל הרחבת הרקטום הזו אתה יוצא מהנדס לא יותר טוב, ולא עם יותר ידע, ממהנדס ממקום אחר שהעביר חצי מהזמן שלו על הדשא בבהייה בכוסיות (long live the Karnaf)\ במועדון\ על סמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביו' קל יותר בעיקרון, רמת החומר פחות קשה מרמת החומר המשעמם שלומדים בפיזיקה.

אבל הביוטופ קצת עושה כאבי ראש.

סתם לידיעתך, החומר בפיזיקה(כן, אפילו בחומר בתיכוני) יותר מעניין מהחומר הנלמד בביולוגיה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...