המילון הרשמי של HWzone לשפת האינטרנט! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המילון הרשמי של HWzone לשפת האינטרנט!

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

ברצוני לעזור לאלה שלא יודעים שפת בכל תחום בכללי, לחלקם שאינם יודעים מילים ובכך לשפר את שפת האינטרנט שלהם, כאשר הם ישתמשו במנוע החיפוש של HWzone הם ימצאו את הפירוש על אותו מושג. מה שיהיה בסוגריים זה איפה התחום שהוא בעיקר נשמע/נכתב)

אז נתחיל (בבקשה תכתבו מושג=פירוש... וזהו שזה יראה כמו מילון לפי הסדר הנ"ל):

Noob =מישהו חדש/לא מנוסה (בתחום המשחקים)

Laughing Out Loud - lol= צחוק (בצ'אטים/פורמים)

Away From Keyboard- AFK= מחוץ למקלדת, הכוונה למישהו שהוא אינו זמין, לא נמצא בקרבת המחשב (בתחום המשחקים)

Rolling On the Floor Laughing - ROFL= מתגלגל על הרצפה מצחוק, הכוונה למישהו שמתפקע מצחוק (בצ'אטים/פורומים)

Clan= שבט, הכוונה לקבוצה, חבורה של אנשים שמייצגת אידיאולוגייה מסויימת וכישורים...לא בהכרח (במשחקים)

Practice Clan War - PCW= אימונים בין קלאנים, לפעמים משתמשים במונח הזה כדי לעשות War Clan (במשחקים)

Board of Trustees - Bot= חבר הנאמנים, הכוונה לאינטיליגנציה מלאכתית שנועדה לדמות התנהגות של האדם (במשחקים ותוכנות)

למשתמשים: תכתבו עוד מושגים נוספים שאתם יודעים לפי הסדר...

לאחראי הפורמים: מבקש שתשימו את זה כסטיקי.

זוהי רשימה קטנה מאוד, מצפה שהמשתמשים ירחיבו את מילון שפת האינטרנט

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :hi: :hi: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" המילון הרשמי של HWzone" מה הקשר למה שרשמתה? כאן זה לא משחק שמשתמשים בביטוים. בקיצור חבל על "ההשקע" ובכלל חבל לפרסם דבר כזה.

זה פורום מחשבים ברמה הכי גבוה שיש לנו פה בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות קצת יותר רלוונטיות לזון:

כנסו דחוף!!!!11 - לא באמת דחוף, אבל אני הולך להגיד משהו מטומטם והתחשק לי לשתף את כולכם.

::) - אני יותר חכם ממך. לא יודע למה אבל אני יותר חכם ממך.

חחחח - נתקע לי משהו בגרון.

טעזרו לי אם קרתיס מסח בבקשא - הייתם מאמינים שאת סיסמת המשתמש שלי אני דווקא מקליד כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנסו דחוף!!!!11 - לא באמת דחוף, אבל אני הולך להגיד משהו מטומטם והתחשק לי לשתף את כולכם.

טעזרו לי אם קרתיס מסח בבקשא - הייתם מאמינים שאת סיסמת המשתמש שלי אני דווקא מקליד כמו שצריך?

חחחחחחחחחחחחח (שיט נתקע לי משהו בגרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...