Leadtek GeForce 4 TI 4200 128 MB with AGP*8 אקסטרים אוברקלוקינג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek GeForce 4 TI 4200 128 MB with AGP*8 אקסטרים אוברקלוקינג

yot

Recommended Posts

דבר ראשון, אני פותח תראד זה לזכר הLeadtek GoForce 4 TI 4200 128 MB שנשרף לי ביום רביעי ע"י הפסקת חשמל סוררת.

ביום חמישי הגיע לידי הכרטיס, LeadTek 4 TI 4200 128 MB w/AGP*8.

השינויים בכרטיס לעומת הכרטיס הרגיל:

-המאוורר שעל ההיטסינק הרצחני של לידטק שונה ל50 מ"מ כשהמאוורר של הכרטיס הרגיל היה 40 מ"מ.

-ההיטסינק האחורי (והעצבני גם כן) של הכרטיס הוארך ועכשיו הוא מכסה גם את אחורי הליבה.

-(השינוי שלפי דעתי הוא הכי חשוב) שינוי זמן הגישה של הזכרונות ל3.3 NS כשבגירסה הקודמת היה 4 NS.

-(וכמובן) AGP*8.

אז מה אקסטרימי בזה?

מיד כשהכרטיס הגיע, פרקתי את ההיטסינק שלו, ניקיתי את החומר הלבן שאמור להיות גריז טרמי ומרחתי AS3.

מהירות ברירת מחדל: 245/513. תוצאת 3D Mark: 4400

o/c בלי הAS3 מוד: 300/570. תוצאת 3D Mark: 4700

o/c עם הAS3 מוד: 320/600. תוצאת 3D Mark: 5000*

* כדי שהכרטיס לא יתחמם יותר מידי באמצע שנחתי מאוורר 80 מ"מ כל הכרטיס.

אז זהו, הגעתי למטרה שהצבתי לעצמי. שברתי את ה5000 ב3D Mark. כמובן שזה שיא עם מערכת כמו שלי. נדמה לי שעברתי את התוצאה של מעבד 3 800 מה"צ.

לסיום:

122050pic1.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה"כ, בהחלט OC חביב.

אתה יודע למה לא הגעת ליותר? (בגגלל הזכרונות?).

אני חושב שהזכרונות דיי מגבילים אותי, ככל שהזכרונות על יותר גבוה ככה יותר קשה להעלות את הליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך את גירסת ה64 מ"ב של הכרטיס.

כל כרטיסי ה64 מ"ב ידועים כאוברקלוקרים מצויינים. שמעתי שמישהו הגיע ל650 לזכרון בלי לגעת בכרטיס. כרטיסי ה128 מ"מ פחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

לא אמרת להם שהכרטיס נפגע בהפסקת חשמל?

חשבתי שהתכוונת על החדש...

בכל אופן, הישן נשרף, הלכתי אל הדובים ולא היה להם במלאי כמו שלי אז הם נתנו לי את הגירסה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...