האם מעבדי Core 2 Duo זקוקים לפתח איוורור צידי עם שרוול כמו מעבדי P4 prescott? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מעבדי Core 2 Duo זקוקים לפתח איוורור צידי עם שרוול כמו מעבדי P4 prescott?

ofirrjd

Recommended Posts

יש לי הרגשה שעם שרוול פשוט נוצר אצלי חסימה של האוויר שנכנס, בגלל שהחורים בכיסוי צד שלי יחסית קטנים, כשהמאוור עובד על פול מהירות זה עושה מלא רעש וכשמורידים את הכיסוי הוא עושה הרבה פחות - בגלל הוואקום הוא יוצר בשרוול.. מה דעתכם לחתוך את כל החורים לחור אחד גדול ישנה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צר לי לאכזב אותך אבל אצלי המעבד עם השרוול צד והמאוורר שיש על השרוול, נמוך ב-3 מעלות מאשר בלי השרוול, בדיוק מהעובדה שהשרוול מכוון את האוויר הקר ישירות למעבד עצמו.

בדקתי את הנושא בכמה מערכות

כמובן לא עם קירור סטוק (אני אף פעם לא משאיר קירורי סטוק של ל-775) אלא בעיקר עם Freezer 7 pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפריזר בגלל מיקומו לא הולך טוב עם שרוול(המאוורר פונה לקדמת המארז ולא לדופן). עם מאוורר הסטוק המצב שונה.

התקלה הזאת היא משהו שנוצר עבור הפנטיום 4, אין בזה צורך עם המעבדים החדשים של .

אם יש פתח כזה במארז, רצוי לאטום אותו ולפרק את השרוול ולהוציא אותו מן המחשב, פשוט מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה הזאת היא משהו שנוצר עבור הפנטיום 4, אין בזה צורך עם המעבדים החדשים של .

אם יש פתח כזה במארז, רצוי לאטום אותו ולפרק את השרוול ולהוציא אותו מן המחשב, פשוט מיותר.

זה בהחלט נתון לוויכוח. כמו שאמרתי הדבר תלוי במארז, ובסירקולצייה הכללית. בכל מקרה, השרוול הזה יעיל בעיקר למאוורר הסטוק, וגם אז במידה מועטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הנושא בכמה מערכות

כמובן לא עם קירור סטוק (אני אף פעם לא משאיר קירורי סטוק של ל-775) אלא בעיקר עם Freezer 7 pro

הפריזר לא שואב את האוויר מלמעלה, אלא מהצד, ככה שבפריזר השרוול לא מהווה גורם מכריע, אבל בקירור סטוק שלי מדובר על כמעט 4 מעלות למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט נתון לוויכוח. כמו שאמרתי הדבר תלוי במארז, ובסירקולצייה הכללית. בכל מקרה, השרוול הזה יעיל בעיקר למאוורר הסטוק, וגם אז במידה מועטה.

אין על זה שום ויכוח, מעבד של עד 65 וואט פשוט לא צריך את החנטריש הזה.

אין ויכוח על כך שזה גורם לפליטת רעש גדולה יותר.

אין ויכוח על כך שבאופן רשמי זה נוצר עבור הפנטיום 4.

אין ויכוח על כך שלכלל המארז זה פוגע בזרימת האוויר, זה תקוע מול המאוורר האחורי באמצע המארז.

לא משנה אם זה מוריד או מעלה במעלה או שתיים את טמפרטורת המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, עם כל מה שרשמת כאן ניתן להתווכח בקלות.

אין שום הבדל ברעש.

תקוע מול המאוורר האחורי?

במארז הג'נרי המחורבן שלי אפילו זה לא מפריע למאוורר האחורי.

גם הקירור של סוקט 775 נוצר במקור לפנטיום 4 והוא מתאים ל-C2D(בסה"כ סל"ד נמוך יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם להיתווכח על כך שכדור הארץ הוא מרכז היקום, על כל דבר אפשר להיתווכח, אפילו בקלות,

עובדה השמש עולה בבוקר במזרח ושוקעת בים - מסקנה: כדור הארץ במרכז והשמש מסתובבת

סביבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...