האם KSP ישוו מחיר של 3800X2 למחירים ברשת ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם KSP ישוו מחיר של 3800X2 למחירים ברשת ?

ggeell

Recommended Posts

שלום לכולם ,

באתר של KSP מתחייבים למחירים הזולים ברשת\פרסום אחר . להלן:

!!! מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר !!!

באם תמצאו בעיר/אזור מגוריכם בחנות אמיתית או וירטואלית,

מוצר או מערכת מחשב באספקה מידית ובמחיר זול יותר מהמופיע אצלנו באתר או בעיתון תוכלו לקבל אצלנו את המוצר או מוצר שווה ערך,

במחיר זול יותר מהמחיר שמצאתם,

וזו התחייבות !!!

אני רוצה לקנות מהם מפרט כולל אבל המחיר של ה-3800X2 גבוה יחסית אצלהם וניתן להשגה ברשת ב-620+- .

האם למישהו יש ניסיון עם התחייבות כזאת מצידם ? בכלל, איתי עוד מס' חנויות שמצהירים למחירים הכי נמוכים והתחייבות כזו או אחרת .

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ימים יגידו...אני מקווה שזה יהיה באמת תוך כמה ימים ותהיה השוואה. מניסיון לי במעקב אחרי המחירים , ראיתי הם גם מפגרים בהשוואות וגם לא למחיר הנמוך יותר

ב. במקרה וגם ויורידו מחירים,האם הם אכן יעמדו בהתחייבות להשוות מחיר ?

ג. מוזר שכל חנות שממוציאה איזה מחיר זול למוצר (לפעמים כדי להיכנס לZAP במחירים..אבל זה כבר נושא אחר) , חנות אחרת כמו KSP צריכה להשוות מחיר .

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גם מפגרים בכרטיסי מסך וגם בזיכרונות, הם לוקחים על 575 על ג'יגה של TWINMOS

צודק.ראיתי ברשת 1 ג'יגה CL5 TWINMOS ב-410 . השאלה,האם הזיכרונות האלה ב-KSP הם אותו CL (לא מצויין באתר שלהם). בכל מקרה, זה לא אמור להצדיק פער כזה גדול .

לדעתי כל חנות לוקחת כמה פריטים ומוזילה אותם לעומת חנויות אחרות כדי ליצור "מיקוד" אצלם . גם KSP מוכרים מוצרים במחיר זול יותר ממתחרים (ראיתי כמה דגמים של לוחות) . טוב,זה כבר סוגייה אחרת .

עוד דעות ? למישהו יש ניסיון עם השוואת מחיר בחנות שציינתי ? (סיבת הרכישה משם היא נגישות ולא מעבר לזה).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעה ? תתקשר אליהם, ותשאל...

תאמין לי שאת זה כבר עשיתי..הם מתעקשים שאני אגיע לקבל הצעת מחיר מסודרת וכשאני בא אחה"צ יש שם תור ממתינים.

זה כבר תחום שצריך לשבת מול נציג מכירות ולתת לו הוכחה ברשת בנושא מחיר.

מה גם , שלך תדע,אולי הם ימצאו איזו פירצה בהתחייבות ויגידו שזה עם CL ככה וככה (וזה דוגמא).

אני ממש לא יודע...חשבתי שאולי מישהו כאן כבר בדק את הנושא מולם. :nixweiss:

אם אין,אז סבבה.חשבתי לחסוך לעצמי הליכה לשם שוב , אבל אני כבר אצא באמצע העבודה בשעות היום.

תודה בכל אופן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אוטובוסים אתה יודע.. באיזה סניף של KSP אתה מתכוון לקנות?

זה ליד העבודה שלי.אני ממש לא צריך אוטובוס לנסוע. סניף ראשון.

אין לי בעייה ללכת חוץ מהעובדה שאני אפסיד חצי יום אם אני לוקח חופש בשביל לברר איתם את זה ..סה"כ שאלה .

ואח"כ ללכת שוב להזמין את המחשב. אני רוצה לקנות שבוע הבא אז חשבתי שאולי מישהו כאן יש לו ניסיון והם באמת עומדים בהתחיבות שלהם.

זהו . שבוע טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.ראיתי ברשת 1 ג'יגה CL5 TWINMOS ב-410 . השאלה,האם הזיכרונות האלה ב-KSP הם אותו CL (לא מצויין באתר שלהם). בכל מקרה, זה לא אמור להצדיק פער כזה גדול . DDR667? אם כן אפשר קישור?

לדעתי כל חנות לוקחת כמה פריטים ומוזילה אותם לעומת חנויות אחרות כדי ליצור "מיקוד" אצלם . גם KSP מוכרים מוצרים במחיר זול יותר ממתחרים (ראיתי כמה דגמים של לוחות) . טוב,זה כבר סוגייה אחרת .

עוד דעות ? למישהו יש ניסיון עם השוואת מחיר בחנות שציינתי ? (סיבת הרכישה משם היא נגישות ולא מעבר לזה).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פשוט לא הבנת אותו

אם תפתח אתר, תשים בו למשל מעבד 6600 ב1000 ש"ח הם כביכול ישוו את ההצעה

:)

חחחח...או.קיי . הבנתי . לא חשבתי על זה. מעניין אם הם לקחו את זה בחשבון (בהנחה שהם באמת משווים...) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...