בניית מארז מחשב שקט מעץ - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מארז מחשב שקט מעץ

THE FOX

Recommended Posts

אני בהחלט מסכים עם IG.

שילוב של ספוג אקוסטי + מערכת מים + מארז מעץ מלא... ;D

נשמע כמו מארז חלומי,לדעתי...

יאללה,אני חייב לתכנן משהו כזה... ;D במיוחד שיש מערכת TT ביגווטר (bigwater) 745 עם שני רדיאטורים.

ל-silent angel , אני מקווה לעשות לך סקיצה,אם אתה מעוניין. אעלה אותה אחרי יום ד',כי אני בעיצומן של בחינות באוניברסיטה,ואני כותב לך מהמעונות.

תודה על הרעיון,IG!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאא!!!!

לא צריך את העץ (אלא אם זה רק בשביל היופי...).

עם מים גם ככה לא יהייה לך רעש... ועם התוספת של הספוג אפילו התהודה של הספק תהייה חלשה יותר... עץ לא יעזור בקטע הזה...

בהצלחה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו דבק שנקרא "Carpenters glue", הוא מיועד לעץ וחזק בצורה מפתיעה... לאחר שתדביק את 2 הלוחות אז במקום בו הודבקו יש לך 100% אחריות שהוא לא ישבר או יתפרק (עם חבר בצבא בדקתי את הדבר הזה כי לא האמנתי, העץ נשבר תמיד ולא הדבק - וזה אחרי המון התעללות עם פטיש 5 קילו)

ואפשר לעשות הכל עם הג'יג, רק צריך להתאמן קצת לפני כן.

גם לא תוכל לחתוך את העץ עם דרמל - רק לעשות חורים ולשייף קצת...

זה בערך מה שאני יודע על עבודה עם עץ, מעולם לא עבדתי אבל ראיתי הרבה שעובדים ובונים דברים מדהימים...

(התחלת במודינג, תבנה גם מערכת מים - צינור נחושת של 2 מטר לאחר שתסובב אותו ותשים מולו מאוורר 12 סנטים, יהיה רדיאטור יעיל מאוד, בתור משאבה תוכל לקנות משאבת מים ב-150, וגוף של חברה טובה באיזה 250-350 ואתה מסודר עם מערכת מים - אוויר לא הולך טוב בתוך עץ אם חושבים על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

אלומיניום מעביר חום, עץ לא. העץ ישמור בפנים את כל החום ולא מקרין אותו החוצה, בגלל זה לדעתי מים יפעל בצורה מעולה (כי הוא לא מסתמך על תעבורת חום של המארז) וקירור אוויר יהיה פחות יעיל בגלל המארז המבודד (אתה עושה סאונה יאנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה חיוני רק אם הוא עושה אובר קלוקינג וגם ככה הוא שם ספוג בפנים

לא מסכים איתך, המהנדסים שתיכננו את המערכות חשבו על מארזי מתכת, לא עץ... אז אל תהיה כל כך בטוח שאם לא תעשה המרצות הכל יילך חלק.

חוץ מזה איך ספוג עוזר לקירור בדיוק? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...