בעיה קטנה באוברקלוקינג...! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קטנה באוברקלוקינג...!

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

יש לי את הלוח האם הזה: GA-G1975X

עשיתי עם ה-Stock למעבד והכי גבוה שאני מגיע זה 3.6Ghz כשאני רוצה 4Ghz זה לא נותן לוינדוס לעלות ונשאר ככה אחרי כמה פעמים זה מאפס אותו אוטומטית... מה העיה יכולה להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרישויות האוברקלוקרים לא תמיד נענות , אז אם אתה רוצה 4GHZ לא אומר שתקבל אותם , זה תלוי במוצלחות הרכיבים שלך בOC.

ניסת לעלות מתח למעבד?

דווקא הלוח אם שלי בנוי לאוברקלוקינג

אני עושה את זה דרך הביוס... (החלון הכחול)

עריכה: ניסיתי כרגע לעשות OC ולא הצלחתי, כשרציתי לעשות ל-3.8Ghz המחשב טען לי את וינדוס ולפני שהוא הגיע לשולחן העבודה הוא התחיל לי את המחשב מחדש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תפרט את ההגדרות מקור, ואת ההגדרות ששינית.

אוקיי, יש לי את המהירות זאת 3.09 (ב"מ) ורציתי לשנות ל-3.8Ghz ברגע ששניתי הוא היה צריך לאשר את ההגדרות והסכמתי לזה ואז הוא הפעיל את המחשב מחדש,

הוא טען לי הכל כולל ה-Progress של הוינדוס ואז אחרי הטעינה הוא התחיל לי את המחשב מחדש, אני מצליח לעשות אוברקלוקג עד 3.7Ghz (גג) אבל מזה ומעלה אני לא מצליח למה?

(לא נראה לי זה בגלל הטמפ' כי זה אפילו לא מגיע ל-50C)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רציתי להחיות את הדיון הזה כי רציתי לשאול: יכול להיות הבעיה זה בעדכון הלוח אם (עידכון דרייברים)? כי הלוח אם שלי לא מעודכן... סה"כ התקנתי את הדרייברים מתוך הדיסק וזהו... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטוה ממש נמוכה. :yelclap:

זה לא יכול להיות הבעיה של הטמפ' כי זה מגיע ל-40C ולא יותר מזה לפי כך אני יכול לעשות אוברקלוקיותר טוב אבל משהו לא נותן לי לעלות את הוינדוס על גבוה מעל 3.8Ghz, מעניין מה הבעיה??? דווקא הלוח אם מותאם במיוחד לאוברקלוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום, רציתי להחיות את הדיון הזה כי אני חושד שזה בגלל הזיכרון.

אוקיי אז במדבקת הזיכרון רשום:

DDR2-667 1GB

0103-06B6 PQ1

MEADR421LA

Warranty Void If Removed

ראיתי שהחברה היא PQ1 היא טובה לאוברקלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב.. ביקשו ממך כבר פעמיים לדווח על מתחים ולא הבנת את זה....? אני מממליץ שתוותר על ..

אני ינסה להיות ברור יותר..:

מה המתח של הזיכרון?

מה המתח של המעבד?

מה המתח של צ'יפסט?

מה התיזמונים של הזיכרון? כמה בסטוק?

את הכל ניתן לראות ולשנות בביוס...

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...