נשרף הספק - תקציב 200~300 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשרף הספק - תקציב 200~300 ש"ח

TAsraf

Recommended Posts

אנחנו לא נוטים להמליץ על ספקים מסין

ליאור, למעשה האם רובם הגדול של הספקים האיכותיים והיקרים אינם מיוצרים בסין? למשל , Silverston, Enermax ועוד רבים וטובים מייצרים את רוב הדגמים שלהם בסין, ובעצם אין בכך משום השפעה על האיכות הכוללת והסופית של הספקים שלהם. בעצם, כמעט כל המחשבים בישראל הן אלה שהם ברמה נחותה והן אלה מרמה איכותית מורכבים עם רכיבים מסין (למעט המעבדים אם כי איני בטוח בכך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, למעשה האם רובם הגדול של הספקים האיכותיים והיקרים אינם מיוצרים בסין? למשל , Silverston, Enermax ועוד רבים וטובים מייצרים את רוב הדגמים שלהם בסין, ובעצם אין בכך משום השפעה על האיכות הכוללת והסופית של הספקים שלהם. בעצם, כמעט כל המחשבים בישראל הן אלה שהם ברמה נחותה והן אלה מרמה איכותית מורכבים עם רכיבים מסין (למעט המעבדים אם כי איני בטוח בכך).

ידוע אבל ממש לא מעניין

עזוב אותך פילוסופיות

תנו לי דגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי איך ה 1900 שלך מנצח בדיוק את ה- 7900GT ?

כי סתם בדקתי... ומן הסתם שלך חלש פי 2....

באנצ'ים של TomsHardware

לך תדע.

ד"א תביאו לי בבקשה לינק לספק הזה בחנות מחשבים ומחיר

כי לא מצאתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זה לפורום תצוגה או בהודעות . לא פה.

פעם אחרונה לפני שמישהו יקבל אזהרה.יש הודעות או פורום תצוגה וגרפיקה בישביל זה. מותר לדון ,כל עוד זה המקום המתאים - ופה זה לא המקום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכיבים יפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה. אתה רוצה דגמים של ספקים במחירים הללו?

בבקשה

http://www2.zap.co.il/models.asp?Sog=C-PowerSupply&DB142400=142410

אם אתה רוצה את הספק המומלץ ביותר בתקציב,תסתכל מה ליאור ענה לך בעמוד הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הFSP.במחיר הזה אין משהו אחר.הינה לינק http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1138&category_id=0c87f2ee74233b41c2ba3ae12c8defa3&

תוכל למצוא אותו גם בTMS ועוד כמה מקומות.תריץ חיפוש.

בידיוק מה שרציתי

עריכה :

איך אלה?

1) FSP350-60GLN 350W מחיר - 185.00

2) Enermax EG365AX 350W Active PFC Bulk מחיר - 242.73

3) Fsp FSP350-60GLN 350W ACTIVE PFC מחיר - 201.00

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...