014 מוכיחה מהירות בניגוד לשאר הספקים בארץ. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

014 מוכיחה מהירות בניגוד לשאר הספקים בארץ.

Blue-ThundeR

Recommended Posts

כמה גלישת כבר יכולה לקחת.. וגם כמה תופס סרט חוקי להורדה...

וכמה שרותים אלו יש בארץ (איציונס אין) ? 0 ? 0 וחצי ? כמה משתמשים בהם כבר...

זה הסיפור של הביצה ותרנגולת,"מה קדם למה ?"

אם לא יהיה אפשר להוריד ומשחקים (לא חוקיים) אנשים לא היו משדרגים לפס רחב יותר ולא היו משלמים יותר כסף לשדרוג הפס.

חברות האינטרנט רוצות לרקוד בשתי חתונות, גם שנשדרג את הפס שלנו וגם שלא נשתמש בו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דחוסה או לא, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה (לתת קווים מהירים ולקבל הרבה כסף מהלקוח אבל לדרוש ממנו להשתמש בזה מעט מאוד). אני לא חושב שיש לזה הצדקה, אם הם עמדו בזה עד עכשיו, אין סיבה שלא יעמדו בזה בעתיד, משתפרת ומשתדרגת on both ends. גם אם יש, הקו שצריך למתוח בטח ובטח לא עומד על 5 ג'יגה בייט, פה מדובר כבר בחמדנות לשמה מצד הספקים.

בכל אופן, הסיפור לגבי 012 נכון לאמיתה.

בדיוק סיימתי התחייבות של 9 חודשים איתם בחבילת 2.5 מגה.

הכל היה יופי בערך בשלושת החודשים הראשונים (הערכה לא מדוייקת), אבל בחצי השנה האחרונה פשוט אסון... העלאה לחו"ל (ניסיתי להעלות לשבדיה) הסתכמה ב 0-4 קיי לשנייה... פינג לשרת משחק בגרמניה 500... הורדות מביטורנט מסידרים רבים שבדרך כלל היו מביאים אותי למקסימום (320) הסתכמו הפעם במתחת ל 100 קיי וזה הלך והדרדר ונהיה איטי יותר וגרוע יותר... הגלישה הלכה ונהייתה איטית יותר... לפני כמה חודשים גם היו ניתוקים פעם בלילה כשהייתי ישן... אבל זה הפסיק לאחרונה.

הקיצר לקראת סוף ההתחייבות לקחתי את החשבון 750 שיש לאבא שלי בבזק בינ"ל בשביל כמה בדיקות... ממש שנייה אחרי שקיבלתי העלאה 0-4 לשבדיה, פינג 500 לגרמניה, ו 40 קיי הורדה על איזה עם 012, התחברתי עם 014 וקיבלתי העלאה מקסימלית לחבילת 750 (13) לשבדיה, פינג 90 לגרמניה ומקסימום הורדה (97) לטורנט... גם הגלישה הייתה בסדר גמור.

סיימתי את ההתחייבות ב- 012, התחברתי ל- 014 ללא התחייבות, 54.90 לחודש על חבילת 2.5 מגה (ו- 012 ירדו עד ל- 40 ש"ח בחודש, אבל סירבתי... פשוט תגידו להם שאתם נוסעים לחו"ל ליותר משנה ומנתקים את כל השירותים, חוסך מסכת התעללויות... :P מחיר טוב, אבל החיבור לא מתפקד, זה כמו לשרוף כסף) ועשיתי חבר מביא חבר בין החבילה של אבא שלי לחבילה החדשה שלי מה שנתן לי עוד מספר שקלים... עכשיו אני מוריד לי על 320 בכיף, עם פינגים נמוכים לרוב המקומות, העלאה מקסימלית גם לשרתים בארץ וגם בשבדיה וגלישה סטנדרטית...

יום טוב לכולם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה בגלל שאינטרנט זהב קנו אותם

כי עד לפני שהם עשו את זה, 012 היו תותחים והיו הכי טובים

רק הבאסה שאני תקוע איתם עד איזה יוני\יולי!!!!!

אצלך זה עד יוני - יולי..אתה יכול לממש את המבצע של בין לאומי ולהשתחרר מההתחייבות

אצלי זה עד אוגוסט כך שאם אני מממש את המבצע אני ישלם חודשיים כפול מה שאני לא הולך לעשות :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא אצלהם ללא התחייבות. יש לי 750 וזה עולה לי כולל תשתית 74 שקל בחודש. האם כדאי לעבור?

אין לי שום בעיות וכל זורם. אני מוריד מעל 10G בחודש והUPLOAD שלי הוא במקסימום. אולי לגרמניה לא משהו אבל זה לא הצרכים שלי.

בקיצור, אתם חושבים כדאי להתקשר ולבקש לנתק, יש משהו יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אבל זה לא שהם משלמים לי את הכסף, זה שהם מחסירים לי תשלום מהחודשים

אני לא מבין מה רע במבצע הזה? אם אתה באמת להוט לצאת מהספקית שבה אתה נמצא אין שום בעיה

הרי 4 חודשים ראשונים אתה לא משלם שקל לבזק בין לאומי, בינתיים משלם כרגיל לספקית שלך ובתום הארבעה חודשים אתה מתנתק מהספקית שלך

זה לא שאתה משלם יותר בחודשים האלה או אחריהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאני תלוי באמא שלי!

והיא שונאת קנסות והיא לא קולטת שזה ממש אותו דבר

היא כל כך סתומה שהיא חושבת שאני מנסה לתחמן אותה שנעבור ל014 כדי "שאני יוריד יותר מהר" וכו'

היא לא קולטת שאני עובר לאותה חבילה בספקית אחרת בגלל שבספקית הנוכחית יש עומס והם לא מגדילים את התעבורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק דבר אחד להגיד להם וזה שתלמדו אף פעם לא להתחייב! שלמו עוד 10-20 שקל לחודש תאמינו לי עדיף ככה מאשר להיות מחויב ולסבול. אין לי התחייבות לא בספק לא בתשתית לא בפלפאון ולא בטלויזיה (עם "יס" כרגע) והשירות שמקבלים ככה עולה כמה וכמה על כל אלו עם ההתחייבות.

וכן זה נראה שמאז שאינטרנט זהב קנו את 012 התחילו הבעיות אצלם.

העובדה שאינטרנט זהב קנו את 012. בנלאומי את אקטקום ונטויזיון את ברק מפחידה אותי ואני חושב שאנחנו צפויים לעליות מחירים ומגבלות בשנה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...