014 מוכיחה מהירות בניגוד לשאר הספקים בארץ. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

014 מוכיחה מהירות בניגוד לשאר הספקים בארץ.

Blue-ThundeR

Recommended Posts

אני יודע, גם אלי הם לא יתקשרו. מה שאמרתי זה שביום שהם יתקשרו נעיף אותם לעזאזל.

אני משלם על שירות, אתם לא יכוליםלהגביללי אותו, בצורה לא ריאלית. מילא 30GB, 40GB, אבל 5?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביום שהם יתקשרו, לא תוכל להעיף אותם, כי כל הספקיות יעבדו בצורה של הגבלת נפח גלישה.

הרי הספקיות בתחרות ויש בניהן איזשהו יישור קו, למשל של מחירים, ההבדלים בין ספק לספק

הוא זעום ביותר, מדובר באולי בסטייה של מספר שקלים באותה חבילה בין ספקית לספקית.

לגבי ההגבלות הללו, ברגע שהן יחולו(כמו למשל בגרמניה) לא תוכל לעשות דבר בנידון, תאיים

להתנתק עד מחר.

זה שאתה משלם זה יפה מאוד, אבל ה-30 שקל שלך בחודש לא שווים להם אם אתה עולה להם 60 שקל בחודש,

יש מבין?

עסק מיועד לעשות רווח ולא להפסיד על לקוחות, לא משנה מה בדיוק המקרה(גם אם זה לא רוחב פס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי הספקיות בתחרות ויש בניהן איזשהו יישור קו, למשל של מחירים, ההבדלים בין ספק לספק

ישור קו זה בדיוק ההיפך מתחרות

בתחרות, אם אחת מגבילה אותך, השניה תסיר את ההגבלה כדי שתעבור אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א יש מצב גם לתביעה יצוגית במקרה הזה, אולי אפשר לטעון גם שהם מסתירים את הסעיף (וגם על אי קיומו בזמן החתימה פעם?), וגם אפשר לנסות לטעון שמדובר פה בדרישה לא הגיונית לאור השרות שמסופק (אם יש לך חיבור של 5 מגה לשניה, האם זה הגיוני להגביל אותך ל 5 גיגה בחודש ? לא בטוח).

מעניין פה, האם אלו שהם מתקשרים אליהם משלמים פחות (בעסקה "יותר" משלתמת או מבצע) מאשר אלו שלא מתקשרים אליהם, ומשלמים אולי דיל יותר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שהם יתקשרו, לא תוכל להעיף אותם, כי כל הספקיות יעבדו בצורה של הגבלת נפח גלישה.

הוא זעום ביותר, מדובר באולי בסטייה של מספר שקלים באותה חבילה בין ספקית לספקית.

לגבי ההגבלות הללו, ברגע שהן יחולו(כמו למשל בגרמניה) לא תוכל לעשות דבר בנידון, תאיים

להתנתק עד מחר.

זה שאתה משלם זה יפה מאוד, אבל ה-30 שקל שלך בחודש לא שווים להם אם אתה עולה להם 60 שקל בחודש,

יש מבין?

עסק מיועד לעשות רווח ולא להפסיד על לקוחות, לא משנה מה בדיוק המקרה(גם אם זה לא רוחב פס).

אם זה באמת הולך להיות ככה אז למה שכולנו פשוט לא נחזור ל56K וזהו?

למה אתה צריך חיבור של 5 מגה ,אם אתה לא הולך להוריד לפחות 50 ג'יגה בחודש?

וזה רק בארץ ככה,מתעצלים לעבור לADLS2 + קורעים לנו את התחת במחירים + מגבילים אותי בהורדות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לא קשורה, מה אתה כבר מוריד בתוך ה-50 ג'יגה האלה בחודש?

תרומות לילדים רעבים I Bet.

לך חפש! אני עובד בבזק, מזל שעברתי לקו שלישי, שאני לא שומע

את התלונות האלה של "האימיול לא מוריד לי, חסמתם לי אותו! על מה אני משלם כסף?"

ועוד כשב-99% מהמקרים הבעיה תמונה או בספק או במחשב של הלקוח, ששכח לציין

שיש לו ראוטר.

הוא בא אליך בטענות שהחומר הפיראטי שהוא מוריד, יורד לאט.

אולי גם תקנה סכין ותדקור מישהו והוא לא ימות, תלך להתלונן על זה למוכר, יש טענות מגוכחות לדעתי.

אני אישית גם מוריד הרבה, אבל ביום שיגידו לי להפסיק(כמובן בצורה סבירה של הודעה מראש וכאלה, שלא יחייבו אותי בפתאומיות)

אני פשוט אפסיק, או שאעבור לחברה שלא מגבילה, אם תהיה כזאת.

אבל להתלהם בצורה כזאת? אפשר לחשוב! זה נשמע לי כמו "אוי יוי יוי, הספק חסם אותי ואני מוריד 5 ג'יגה במקום 50, אוי יוי יוי"

תוספת להודעה המקורית:

חלאס עם החמדנות! רוצים עוד ועוד וביותר זול! רוצים לקנות 2 שקל בשקל, חלאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, פעם היה תשלום לפי שעות. היום כל הספקים מפרסמים תשלום חודשי קבוע בלי קשר לזמן ההתחברות.

אם הם אל מסוגלים לעמוד בזה, שלא יציעו שירותים.

זו בכלל לא חמדנות. אם הספק מבטיח לספק משהו במחיר מסויים הוא חייב לספק אותו עבור אותו מחיר.

תוספת: הספקים גם לא יפרסמו את עצמם ככאלה שמספקים לפי שעות שימוש מכיוון שאף אחד לא יתחבר אליהם. זה תעלול פרסומי שהם הכינו, אז שיאכלו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev0

אני מבין שאתה תומך טכני וילדים בני 13 טוחנים לך את השכל עם האימיול הדפוק שלהם

אבל לא הכל קשור להורדות לא חוקיות, יש אתרים גדולים כמו פיילפלאנט ופיילפרונט וגיימספוט שאתה משלם כסף למנוי לחודש ואתה מוריד תוכן כמו סרטונים HD ודמואים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...