014 מוכיחה מהירות בניגוד לשאר הספקים בארץ. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

014 מוכיחה מהירות בניגוד לשאר הספקים בארץ.

Blue-ThundeR

Recommended Posts

^^^ מחזק :xyxthumbs:

יש ל 012 בעיה שהם עדיין לא פתרו אותה, זה לפחות מה שאמרו לי כאשר דיברתי איתם על בעיות פינגים לשרתים באירופה (משחקי און ליין) מעל 270

הם אמרו לי שיש בעיה ברשת כבר כמה חודשים והבעיה הזאת קיימת גם אצל ספקים אחרים אז אמרתי להם שחבר שלי מתחבר לאותו שרת עם פינג של 150 והוא מחובר דרך בינלאומי - לא היתה להם תשובה בשבילי.

לפני שנה הייתי מאוד מרוצה מ 012 בשנה האחרונה הם מפשלים.

אבל אני חייב לציין שיש לי חבר שמחובר ל בזקבילאומי דרך ADSL ויש לא הרבה בעיות חיבור ברשת והוא טוען שברגע שהוא יוכל לעזוב אותם הוא לא יבזבז רגע אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הבעיה הכללית שלכם שאתם חושבים שאני בא לפרסם...פה משעשע.

תקשיבו ותקשיבו טוב אין לי שום קשר עיסקי או תגמולי עם בין לאומי להפך אני סבלתי קשות מ 012 ...קשות שזה הגיע למצב שביטלתי כרטיס אשראי בישביל להתנתק מהם!!.

אני כותב גם בפורום רשתות ופס רחב...בתפוז בכינוי HEADSPIN

אחד המודים שם הלווה לי את היוזר שלו ל 15 דקות ובדקתי לפני שעברתי אליהם....והם באמת הרשימו תראו גם בשרשור הקודם ששמתי בדיקות מהירות.

החבילה היא 5/512

ADSL

משלם 99 תשתית 99 ספק.

היום גם הקו עבר שיפור עוצמות למי שמבין ועכשיו הוא יותר יציב-היה מתנתק אחרי 4-5 שעות חיבור.

680 מטר מהמרכזייה.

ועברתי את גיל 20.

יש לי "קצת" ניסיון בכל מה שקשור לתשתית בארץ (טכנאי לשעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blue thunder

עזוב אותם אל תקשיב להם

גם אני כבר על סף עצבים מ012, האינטרנט התחיל לגמגם בזמן האחרון בגישה לחו"ל ואם הם לא מסדרים את זה עד לסוף ההתחייבות שלי אני מעיף אותם קיבינימט ועובר לבזק בין לאומי

תגיד, כמה מגה הם נותנים בתיבת דואר, 10 מגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבעיה עם 012 כבר זמן ארוך מאוד,חבר שלי שהיה מחובר אליהם כמה שנים עזב אותם לפני כמה ימים בגלל הבעיות האלה.

ביניינו הבעיה היא בזה שאין להם מספיק קוים בכדי לספק רוחב פס לכל מורידי הP2P אבל הם ממשיכים לגייס לקוחות,בנוסף לזה החברה הזאת שייכת עכשיו לאינטרנט זהב שמאז ומעולם חסכו על קוים ושירות לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלמים לי בישביל פרסום ? - לא.

שאלתי חברים ובדקנו

בדקתי את נטויזן

בדקתי את 012

מכל הבחינות 014 מנצחת וכן בכל שעות היום.

כידוע 12 זה לא שעה כזאת ריקה מעומס.

אני לא יודע מה איתך אבל אני מוריד בביטורנט על מקסימום מהירות (330-370 - תלוי בעומס על הרשת) ואני בנטוויז'ן.

יש להם באמת חרא פינגים לאירופה אבל בכל מה שקשור לביטורנט הם מספקים לי את הסחורה בצורה מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה זמנתי ל012?? חחחח..

קוראים לזה השתלטות עוינת של זהב.. ממש לא זמני..

החברה הזו מנוהלת ברמה מגוכחת וזה היה ברור שזה מה שיקרה ל012 ברגע שאינטרנט זהב יתחילו לנהל אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blue thunder

עזוב אותם אל תקשיב להם

גם אני כבר על סף עצבים מ012, האינטרנט התחיל לגמגם בזמן האחרון בגישה לחו"ל ואם הם לא מסדרים את זה עד לסוף ההתחייבות שלי אני מעיף אותם קיבינימט ועובר לבזק בין לאומי

תגיד, כמה מגה הם נותנים בתיבת דואר, 10 מגה?

1000 מגה.

יש עוד כמה שירותים נותנים אבל אין לי צורך בהם אני מסנן לבד.

כמו סינון אנטי ספאם וכו' נראה לי בזבוז של כסף זה מגדיל את החבילה ל 119.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, אני רק יכול לחזק את מה שאנשים פה חווים ב-012.

ניתוקים ואחרי זה חוסר יכולת להתחבר למשך זמן מסויים, גלישה איטית בטירוף, הורדה איטית ולא יציבה לחלוטין מ-HTTP.

קיצר, עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, אני רק יכול לחזק את מה שאנשים פה חווים ב-012.

ניתוקים ואחרי זה חוסר יכולת להתחבר למשך זמן מסויים, גלישה איטית בטירוף, הורדה איטית ולא יציבה לחלוטין מ-HTTP.

קיצר, עצבים.

וגם :

פינגים מאוד גבוהים במשחקי לעומת חברים שלי שנהנים ממשחק חלק אפילו שמהירות הגלישה שלהם היא לא חצי משלי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר במחשב שלי 6 שנים ל 012 והוט על מהירות 750 בכבלים וכבר כמה שנים שאין לי בעיות לפני שנתיים או שלוש כל יום היה מתנתק בא טכנאי ומאז אין בעיות אני גם תמיד מוריד על 90-97 חוץ מהמחיר אין לי מה להתלונן.

מצד שני אני גם מחובר ב ADSL 2 MB 014 בזק+בזק בינלאומי במחשב השני וגם שם אין בעיות רק שזה מתנתק לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...