צריך עזרה בהגדרת הצבעים של המחשב שלי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהגדרת הצבעים של המחשב שלי

royall

Recommended Posts

בס"ד

שלום לכל חברי הפורום

קבלתי מחשב חדש במתנה עם כרטיס 8800 gtx ואני לא מצליח לסדר את הצבעים שהכל ייראה יפה, המסך שלי הוא l204wt, אני לא יודע איך לומר לכם את פרטי שאר המערכת, אם יש איזה שהוא תוכנה שתנפיק קובץ טקסט עם כל הנתונים של המחשב, אשמח לעשות זאת ולהציג בפניכם את הנתונים.

הבעיה שלי היא לא בדרייברים אלא בכיוונים של האור והניגודויות והצבע אני פשוט לא מצליח לסדר את זה שיהיה נעים לעין, מה גם שכל הגופנים כאילו זוהרים הם לא שחורים במאת האחוזים, אולי זה החיסרון של המסך, אם מישהוא יכול לייעץ לי מה לעשות אשמח מאד.

תודה ענקית מראש

royall

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה מופיע תחת COLOR SETTINGS ב CONTROL PANEL

Color Management overviewImage Color Management (ICM) 2.0 is an operating system application programming interface (API) that helps to ensure that colors will be accurately and consistently represented on all of your publishing devices. Traditionally, color reproduction across scanners, monitors, printers, and applications have varied considerably for several reasons. Without a standard color management system, color results varied widely between both programs and hardware devices. Each program had to supply color profiles not only for the software itself, but also for many kinds of devices. As a result, color consistency was achieved largely through trial and error.

A color management system helps to overcome these limitations by providing a communication framework for software and publishing devices. A color profile is installed when a new device is added to your computer, and this profile is used every time colors are scanned, displayed, or printed. For simple publishing programs, color management can be configured to work automatically. However, full control is available for users with specialized needs, such as graphic artists and desktop publishers, who can manually specify which color profile a scanner, monitor, or printer uses, or which rendering intent is used for images or pages with special color-reproduction requirements. ICM provides a simple method for choosing alternative profiles.

לחלק יש את זה בתוכנה של נוידיה

וגם אם תלחץ כפתור ימני על שטח ריק בשולחן העבודה - תבחר PROPERTIES - שם תעבור ללשונית SETTINGS - לחץ על כפתור ADVANCED

צריך להפתח חלון חדש עם לשונית COLOR MANAGEMENT

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

ראשית ברצוני להודות לך על שהינך מקדיש מזמנך בשבילי

שיניתי את זה לפרופיל של המסך אבל הבעיה שלי שהתוכנה של CONTROL PANEL לא מתייחסת למה שאני משנה במקום אחר, המעניין הוא שכשאני מדליק מחדש את המחשב יש חצי שניה שהכל נראה ברור ולאחר שניה הוא כאילו מחליף להגדרות שלי וזה לא נעים לעיניים.

אולי יש איזה שהוא תוכנה שמשנה את זה אוטומטי?

אקיצור יש לי כרטיס מסך ומסך מעולים ואני לא נהנה מהם כלום, כ"כ מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה - אני בטוח שגם אתה היית עושה זאת בשביל כל אחד כאן בפורום וזו גם הסיבה שאנחנו כאן

:yelclap:

בקונטרול פנל של נוידיה יש אפשרות צג

שם יש לך אשף מיטוב תצוגה - נסה לראות אולי זה ישפר?

יש שם גם כוונון להגדרות הצבע

כפתור ימני על צלמית נוידיה איפה שהשעון יתן לך אפשרות color correction

עם אפשרות לעשות Import לפרופיל קיים - לי יש כרטיס כזה - אבל המסך שונה - ונתן לי להעלות את הפרופיל של NEC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

לבסוף ישבתי כשעה עד שהגדרתי את כל הצבעים הנכונים, פשוט שיחקתי עם הצבעים הבהירות הגאמה וכו', אני יודע שזה לא מושלם אבל אין מה לעשות כמו שאני מבין, בכ"א תודה מקרב לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על לא דבר,

אגב, להתאמת צבעים מושלמת יש מכשיר שמתלבש על המסך ועושה את זה בשבילך

כמו זה:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/lacie_blue-eye.htm

- אבל הם עולים הון תועפות :nixweiss:

http://www.lacie.com/products/product.htm?pid=10791

חבל שאין איזה טכנאי שמציע את השירות הזה, הייתי משלם איזה 60-70 שקל לפחות בשביל דבר כזה וזה לוקח שניות. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין איזה טכנאי שמציע את השירות הזה, הייתי משלם איזה 60-70 שקל לפחות בשביל דבר כזה וזה לוקח שניות. :(

חחח, זה מזכיר לי שהייתי מזמין מדי פעם כוון שיכוון לי את הפסנתר... אפשר לפתוח עסק כזה (או שהם יעשו המרת מקצוע :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...